Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Blatnica

V slovenskom meste Blatnica máme celkom 6 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Blatnica

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Blatnica

Dom Pod Lipami

9,7

Dom Pod Lipami

Ubytovanie (Privát) Dom Pod Lipami. Ekologicky postavený dom Pod Lipami sa nachádza v obci Blatnica. Ubytovanie Dom Pod Lipami sa nachádza v slovenskom meste Blatnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Encián

9,6

Penzión Encián

Ubytovanie (Penzión) Penzión Encián. Penzión Encián sa nachádza v obci Blatnica. Ponúka záhradu, gril, terasu, spoločnú kuchyňu a spoločenskú miestnosť. Ubytovanie Penzión Encián sa nachádza v slovenskom meste Blatnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Drevenica pod Tlstou

9,4

Drevenica pod Tlstou

Ubytovanie (Vidiecky dom) Drevenica pod Tlstou. Drevenica pod Tlstou s patiom a výhľadom do záhrady sa nachádza v Blatnici, v Žilinskom kraji. Ubytovanie Drevenica pod Tlstou sa nachádza v slovenskom meste Blatnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmánový Dom River

9,4

Apartmánový Dom River

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Apartmánový Dom River. Apartmánový Dom River sa nachádza v malebnej obci Blatnica, na okraji Národného parku Veľká Fatra a necelých 10 km od kúpeľov a aquaparku v Turčianskych... Ubytovanie Apartmánový Dom River sa nachádza v slovenskom meste Blatnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Larix Blatnica

8,7

Penzión Larix Blatnica

Ubytovanie (Penzión) Penzión Larix Blatnica. Penzión Larix Blatnica offers accommodation in Blatnica. The accommodation features ski storage space, as well as a garden and a terrace. Ubytovanie Penzión Larix Blatnica sa nachádza v slovenskom meste Blatnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chatova osada Gader

8,5

Chatova osada Gader

Ubytovanie (Bed and breakfast) Chatova osada Gader. Chatová osada Gader sa nachádza v obci Blatnica a hosťom je k dispozícii bar a terasa. Turčianske Teplice sú vzdialené 13 km. Ubytovanie Chatova osada Gader sa nachádza v slovenskom meste Blatnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Živa Blatnica

Živa Blatnica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Živa Blatnica. Located in Blatnica in the Žilinský kraj region, Živa Blatnica features a terrace and garden views. Ubytovanie Živa Blatnica sa nachádza v slovenskom meste Blatnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Blatnica

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 6 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Blatnica. Mesto Blatnica je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.