Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Čičmany

V slovenskom meste Čičmany máme celkom 2 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Čičmany

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Čičmany

Kaštieľ Čičmany

9,3

Kaštieľ Čičmany

Ubytovanie (Hotel) Kaštieľ Čičmany. Penzión Kaštieľ Čičmany sa nachádza v obci Čičmany a ponúka vám veľké nádvorie s malou tradičnou drevenicou s okrasnými dekoráciami s možnosťou hrania pre... Ubytovanie Kaštieľ Čičmany sa nachádza v slovenskom meste Čičmany, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion Javorina

8,9

Penzion Javorina

Ubytovanie (Penzión) Penzion Javorina. Tento tradičný dom sa nachádza v malebnej obci Čičmany, 40 km južne od Žiliny a ponúka vám reštauráciu a wellness centrum so saunou a vírivkou. Ubytovanie Penzion Javorina sa nachádza v slovenskom meste Čičmany, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Čičmanský ľudový dom

Čičmanský ľudový dom

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Čičmanský ľudový dom. Čičmanský ľudový dom sa nachádza v obci Čičmany a ponúka záhradu. Je vzdialený 33 km od Martina. Súčasťou tohto dovolenkového domu je terasa. Ubytovanie Čičmanský ľudový dom sa nachádza v slovenskom meste Čičmany, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 118 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v slovenskom meste Čičmany

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Čičmany. Mesto Čičmany je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.