Hľadať

Ubytovanie

Chalupa Nad Lipou - Čičmany, turistika, sauna, krb Dovolenkový dom

Čičmany 325, 013 15 Čičmany, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa Nad Lipou - Čičmany, turistika, sauna, krb. Chalupa Nad Lipou - Čičmany, turistika, sauna, krb sa nachádza v obci Čičmany v Žilinskom kraji. Ponúka balkón a výhľad do záhrady. Ubytovanie Chalupa Nad Lipou - Čičmany, turistika, sauna, krb sa nachádza v slovenskom meste Čičmany, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Popis ubytovania Chalupa Nad Lipou - Čičmany, turistika, sauna, krb

Žilina je od ubytovania vzdialená 34 km. Trenčín je od ubytovania vzdialený 36 km a Bojnice sú vzdialené 20 km. V areáli nechýba záhrada, gril a detské ihrisko. Najbližšie letisko je Letisko Piešťany, ktoré je od ubytovania vzdialené 62 km. Ponúka balkón a výhľad do záhrady. Súčasťou dovolenkového domu je aj slnečná terasa. K dispozícii sú aj uteráky a posteľná bielizeň. Dovolenkový dom má 3 spálne, kuchyňu s umývačkou riadu a mikrovlnnou rúrou a 2 kúpeľne s vaňou, so sušičom na vlasy a s práčkou. Chalupa Nad Lipou - Čičmany, turistika, sauna, krb sa nachádza v obci Čičmany v Žilinskom kraji. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi a parkovať na súkromnom parkovisku na mieste.

Iná ubytovanie v meste Čičmany

Ondrejova drevenica

9,8

Ondrejova drevenica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ondrejova drevenica. Ubytovacie zariadenie Ondrejova drevenica sa nachádza v Čičmanoch. Bojnice sú od ubytovania vzdialené 20 km. K dispozícii je bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Ondrejova drevenica sa nachádza v slovenskom meste Čičmany, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion Javorina

8,9

Penzion Javorina

Ubytovanie (Penzión) Penzion Javorina. Tento tradičný dom sa nachádza v malebnej obci Čičmany, 40 km južne od Žiliny a ponúka vám reštauráciu a wellness centrum so saunou a vírivkou. Ubytovanie Penzion Javorina sa nachádza v slovenskom meste Čičmany, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chalupa Čičmany

Chalupa Čičmany

Ubytovanie (Horská chata) Chalupa Čičmany. Located in Čičmany in the Žilinský kraj region, Chalupa Čičmany features a balcony and garden views. Ubytovanie Chalupa Čičmany sa nachádza v slovenskom meste Čičmany, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Čičmanský ľudový dom

Čičmanský ľudový dom

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Čičmanský ľudový dom. Čičmanský ľudový dom sa nachádza v obci Čičmany a ponúka záhradu. Je vzdialený 33 km od Martina. Súčasťou tohto dovolenkového domu je terasa. Ubytovanie Čičmanský ľudový dom sa nachádza v slovenskom meste Čičmany, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Cabin House Čičmany- Relaxačné zariadenie s ubytovaním

Cabin House Čičmany- Relaxačné zariadenie s ubytovaním

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Cabin House Čičmany- Relaxačné zariadenie s ubytovaním. Set in Čičmany in the Žilinský kraj region, Cabin House Čičmany- Relaxačné zariadenie s ubytovaním features a garden. Ubytovanie Cabin House Čičmany- Relaxačné zariadenie s ubytovaním sa nachádza v slovenskom meste Čičmany, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.