Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Detva

V slovenskom meste Detva máme celkom 5 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Detva

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Detva

U Kalčokovcov

10

U Kalčokovcov

Ubytovanie (Vidiecky dom) U Kalčokovcov. Ubytovacie zariadenie U Kalčokovcov sa nachádza v Detve v Banskobystrickom kraji a má terasu a výhľad do záhrady. Ubytovanie U Kalčokovcov sa nachádza v slovenskom meste Detva, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Siroň

8,8

Penzión Siroň

Ubytovanie (Penzión) Penzión Siroň. Penzión Siroň sa nachádza v Detve a ponúka reštauráciu, bar, spoločenskú miestnosť a záhradu. Ubytovanie Penzión Siroň sa nachádza v slovenskom meste Detva, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Drevenica pod orechom

Drevenica pod orechom

Ubytovanie (Chata v prírode) Drevenica pod orechom. Drevenica pod orechom ponúka ubytovanie v Detve s výhľadom do záhrady, spoločenskou miestnosťou, záhradou a terasou. Ubytovanie Drevenica pod orechom sa nachádza v slovenskom meste Detva, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán Drieň

Apartmán Drieň

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Drieň. Apartmán Drieň so záhradou sa nachádza v Detve v Banskobystrickom kraji. K dispozícii máte bezplatné Wi-Fi. Apartmán je vybavený TV s plochou obrazovkou. Ubytovanie Apartmán Drieň sa nachádza v slovenskom meste Detva, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Bývanie s výhľadom v lokalite Detva

Bývanie s výhľadom v lokalite Detva

Ubytovanie (Apartmán) Bývanie s výhľadom v lokalite Detva. Ubytovacie zariadenie Bývanie s výhľadom v lokalite Detva sa nachádza v meste Detva a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady. Ubytovanie Bývanie s výhľadom v lokalite Detva sa nachádza v slovenskom meste Detva, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Pivnica a Penzion pri studni

Pivnica a Penzion pri studni

Ubytovanie (Penzión) Pivnica a Penzion pri studni. Ubytovacie zariadenie Pivnica a Penzion pri studni sa nachádza v Detve a ponúka záhradu. Ubytovanie Pivnica a Penzion pri studni sa nachádza v slovenskom meste Detva, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Detva

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Detva. Mesto Detva je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.