Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Hnilčík

V slovenskom meste Hnilčík máme celkom 5 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Hnilčík

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Hnilčík

ZRUB BINDT

10

ZRUB BINDT

Ubytovanie (Horská chata) ZRUB BINDT. Ubytovacie zariadenie ZRUB BINDT sa nachádza v meste Hnilčík. Ponúka záhradu a terasu. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie ZRUB BINDT sa nachádza v slovenskom meste Hnilčík, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 207 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hnilčík Motorest pod Krížom

9,6

Hnilčík Motorest pod Krížom

Ubytovanie (Apartmán) Hnilčík Motorest pod Krížom. Ubytovanie Hnilčík Motorest pod Krížom sa nachádza v obci Hnilčík, 20 km od Spišskej Novej Vsi a ponúka reštauráciu, spoločenskú miestnosť a záhradu. Ubytovanie Hnilčík Motorest pod Krížom sa nachádza v slovenskom meste Hnilčík, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Banská Klopačka

9,6

Penzión Banská Klopačka

Ubytovanie (Penzión) Penzión Banská Klopačka. Penzión Banská Klopačka ponúka ubytovanie v obci Hnilčík, ktorá leží v okrajovej časti Národného parku Slovenský raj. Ubytovanie Penzión Banská Klopačka sa nachádza v slovenskom meste Hnilčík, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Cechy

9,5

Villa Cechy

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Cechy. Ubytovacie zariadenie Hnilčík 237 sa nachádza v meste Hnilčík a ponúka vírivku. Ubytovanie Villa Cechy sa nachádza v slovenskom meste Hnilčík, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 190 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie Greenhouse

Ubytovanie Greenhouse

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ubytovanie Greenhouse. Ubytovanie Greenhouse so záhradou sa nachádza v obci Hnilčík v Košickom kraji. Ubytovanie je vzdialené 18 km od Spišskej Novej Vsi. Ubytovanie Ubytovanie Greenhouse sa nachádza v slovenskom meste Hnilčík, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v slovenskom meste Hnilčík

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Hnilčík. Mesto Hnilčík je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.