Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Hriňová

V slovenskom meste Hriňová máme celkom 5 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Hriňová

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Hriňová

Apartmán Ria

9,8

Apartmán Ria

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Ria. Apartmán Ria v Hriňovej ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, 23 km od vodnej nádrže Ružiná. Ubytovanie Apartmán Ria sa nachádza v slovenskom meste Hriňová, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión** Amálka

8,2

Penzión** Amálka

Ubytovanie (Penzión) Penzión** Amálka. Penzión** Amálka sa nachádza v Hriňovej. Ubytovanie je vzdialené 16 km od Ružína. Ubytovacie jednotky ponúkajú výhľad na mesto. Ubytovanie Penzión** Amálka sa nachádza v slovenskom meste Hriňová, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 24 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión **Anka

8,2

Penzión **Anka

Ubytovanie (Penzión) Penzión **Anka. Penzión ** Anka sa nachádza v Hriňovej, 24 km od vodnej nádrže Ružín a ponúka ubytovanie s reštauráciou, bezplatným súkromným parkoviskom, barom a... Ubytovanie Penzión **Anka sa nachádza v slovenskom meste Hriňová, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Wellness Chalet Harmonia

Wellness Chalet Harmonia

Ubytovanie (Horská chata) Wellness Chalet Harmonia. Ubytovacie zariadenie Wellness Chalet Harmonia sa nachádza v meste Hriňová a ponúka bar, spoločenskú miestnosť, záhradu, bezplatné Wi-Fi a výhľad do... Ubytovanie Wellness Chalet Harmonia sa nachádza v slovenskom meste Hriňová, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 185 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalupa Romantik na Hrinovskych lazoch

Chalupa Romantik na Hrinovskych lazoch

Ubytovanie (Horská chata) Chalupa Romantik na Hrinovskych lazoch. V chate môžete bezplatne využívať Wi-Fi. Chalupa Romantik na Hriňovských lazoch ponúka terasu. Hostia môžu relaxovať v záhrade. Ubytovanie Chalupa Romantik na Hrinovskych lazoch sa nachádza v slovenskom meste Hriňová, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 139 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v slovenskom meste Hriňová

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Hriňová. Mesto Hriňová je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.