Hľadať

Ubytovanie

Apartmán Ria Apartmán

Murinka 2560/10, 962 05 Hriňová, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Ria. Apartmán Ria v Hriňovej ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, 23 km od vodnej nádrže Ružiná. Ubytovanie Apartmán Ria sa nachádza v slovenskom meste Hriňová, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Popis ubytovania Apartmán Ria

Tento apartmán s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa môžete venovať pešej turisti a cyklistike. Apartmán Ria v Hriňovej ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, 23 km od vodnej nádrže Ružiná. Najbližšie Letisko Poprad-Tatry je vzdialené 116 km. Apartmán má 1 kúpeľňu.

Vybavenie ubytovania Apartmán Ria

 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Súkromná kúpeľňa
 • Zdarma! Domáce zvieratá sú povolené. Nebudú sa za ne účtovať žiadne poplatky.
 • Saunaza príplatok
 • Cyklistika
 • Pešia turistika
 • Vyhradený priestor pre fajčiarov
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Kúrenie
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Hriňová

Vegas Hriňová Penzión

9

Vegas Hriňová Penzión

Ubytovanie (Penzión) Vegas Hriňová Penzión. Ubytovacie zariadenie Vegas Penzión sa nachádza v Hriňovej, 16 km od Ružínu. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným parkoviskom. Ubytovanie Vegas Hriňová Penzión sa nachádza v slovenskom meste Hriňová, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión** Amálka

8,2

Penzión** Amálka

Ubytovanie (Penzión) Penzión** Amálka. Penzión** Amálka sa nachádza v Hriňovej. Ubytovanie je vzdialené 16 km od Ružína. Ubytovacie jednotky ponúkajú výhľad na mesto. Ubytovanie Penzión** Amálka sa nachádza v slovenskom meste Hriňová, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión **Anka

8,2

Penzión **Anka

Ubytovanie (Penzión) Penzión **Anka. Penzión ** Anka sa nachádza v Hriňovej, 24 km od vodnej nádrže Ružín a ponúka ubytovanie s reštauráciou, bezplatným súkromným parkoviskom, barom a... Ubytovanie Penzión **Anka sa nachádza v slovenskom meste Hriňová, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Wellness Chalet Harmonia

Wellness Chalet Harmonia

Ubytovanie (Horská chata) Wellness Chalet Harmonia. Ubytovacie zariadenie Wellness Chalet Harmonia sa nachádza v meste Hriňová a ponúka bar, spoločenskú miestnosť, záhradu, bezplatné Wi-Fi a výhľad do... Ubytovanie Wellness Chalet Harmonia sa nachádza v slovenskom meste Hriňová, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chalupa Romantik na Hrinovskych lazoch

Chalupa Romantik na Hrinovskych lazoch

Ubytovanie (Horská chata) Chalupa Romantik na Hrinovskych lazoch. V chate môžete bezplatne využívať Wi-Fi. Chalupa Romantik na Hriňovských lazoch ponúka terasu. Hostia môžu relaxovať v záhrade. Ubytovanie Chalupa Romantik na Hrinovskych lazoch sa nachádza v slovenskom meste Hriňová, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.