Hľadať

Ubytovanie

Apartmán Ria Apartmán

Murinka 2560/10, 962 05 Hriňová, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Ria. Apartmán Ria v Hriňovej ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, 23 km od vodnej nádrže Ružiná. Ubytovanie Apartmán Ria sa nachádza v slovenskom meste Hriňová, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartmán Ria

Tento apartmán s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa môžete venovať pešej turisti a cyklistike. Apartmán Ria v Hriňovej ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, 23 km od vodnej nádrže Ružiná. Najbližšie Letisko Poprad-Tatry je vzdialené 116 km. Apartmán má 1 kúpeľňu.

Vybavenie ubytovania Apartmán Ria

 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Súkromná kúpeľňa
 • Zdarma! Domáce zvieratá sú povolené. Nebudú sa za ne účtovať žiadne poplatky.
 • Saunaza príplatok
 • Cyklistika
 • Pešia turistika
 • Vyhradený priestor pre fajčiarov
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Kúrenie
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Hriňová

Penzión** Amálka

8,2

Penzión** Amálka

Ubytovanie (Penzión) Penzión** Amálka. Penzión** Amálka sa nachádza v Hriňovej. Ubytovanie je vzdialené 16 km od Ružína. Ubytovacie jednotky ponúkajú výhľad na mesto. Ubytovanie Penzión** Amálka sa nachádza v slovenskom meste Hriňová, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 24 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión **Anka

8,2

Penzión **Anka

Ubytovanie (Penzión) Penzión **Anka. Penzión ** Anka sa nachádza v Hriňovej, 24 km od vodnej nádrže Ružín a ponúka ubytovanie s reštauráciou, bezplatným súkromným parkoviskom, barom a... Ubytovanie Penzión **Anka sa nachádza v slovenskom meste Hriňová, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Wellness Chalet Harmonia

Wellness Chalet Harmonia

Ubytovanie (Horská chata) Wellness Chalet Harmonia. Ubytovacie zariadenie Wellness Chalet Harmonia sa nachádza v meste Hriňová a ponúka bar, spoločenskú miestnosť, záhradu, bezplatné Wi-Fi a výhľad do... Ubytovanie Wellness Chalet Harmonia sa nachádza v slovenskom meste Hriňová, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 185 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalupa Romantik na Hrinovskych lazoch

Chalupa Romantik na Hrinovskych lazoch

Ubytovanie (Horská chata) Chalupa Romantik na Hrinovskych lazoch. V chate môžete bezplatne využívať Wi-Fi. Chalupa Romantik na Hriňovských lazoch ponúka terasu. Hostia môžu relaxovať v záhrade. Ubytovanie Chalupa Romantik na Hrinovskych lazoch sa nachádza v slovenskom meste Hriňová, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 139 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)