Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Liptovský Ján

V slovenskom meste Liptovský Ján máme celkom 55 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Liptovský Ján

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Liptovský Ján

Chata VYPO

9,9

Chata VYPO

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata VYPO. Chata VYPO s výhľadom na rieku ponúka ubytovanie s terasou a rýchlovarnou kanvicou, približne 3,4 km od termálneho kúpaliska Liptovský Ján. Ubytovanie Chata VYPO sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Ján, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Pri Mineralnom Prameni

9,9

Pri Mineralnom Prameni

Ubytovanie (Privát) Pri Mineralnom Prameni. Privát Pri Mineralnom Prameni sa nachádza v Liptovskom Jáne, 600 metrov od termálneho kúpaliska Thermal Paradise Liptovský Ján. Ubytovanie Pri Mineralnom Prameni sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Ján, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Liptov Trinity Apartments

9,9

Liptov Trinity Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Liptov Trinity Apartments. Ubytovacie zariadenie Liptov Trinity Apartments sa nachádza v Liptovskom Jáne v Žilinskom kraji, 300 metrov od termálneho kúpaliska Thermal Paradise... Ubytovanie Liptov Trinity Apartments sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Ján, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Holiday house Liptovský Ján

9,9

Holiday house Liptovský Ján

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday house Liptovský Ján. Ubytovacie zariadenie Holiday house Liptovský Ján sa nachádza v Liptovskom Jáne a ponúka záhradu, gril, terasu a ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom... Ubytovanie Holiday house Liptovský Ján sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Ján, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Bačova drevenica

9,9

Bačova drevenica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Bačova drevenica. Bačova drevenica s výhľadom do záhrady sa nachádza približne 1,1 km od termálneho kúpaliska Thermal Paradise Liptovský Ján a ponúka ubytovanie s terasou a... Ubytovanie Bačova drevenica sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Ján, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmánový dom Slniečko

9,8

Apartmánový dom Slniečko

Ubytovanie (Vidiecky dom) Apartmánový dom Slniečko. Apartmánový dom Slniečko sa nachádza v Národnom parku Nízke Tatry, necelých 10 km od Liptovskej Mary. Ubytovanie Apartmánový dom Slniečko sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Ján, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v súkromí na Liptove

9,6

Ubytovanie v súkromí na Liptove

Ubytovanie (Privát) Ubytovanie v súkromí na Liptove. Ubytovanie v súkromí na Liptove sa nachádza v Liptovskom Jáne, 2 km od Thermal Paradise Liptovský Ján. Ponúka ubytovanie s prístupom k vírivke. Ubytovanie Ubytovanie v súkromí na Liptove sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Ján, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Privat Nina Liptov

9,6

Privat Nina Liptov

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Privat Nina Liptov. Ubytovanie Privat Nina Liptov sa nachádza v Liptovskom Jáne, len 700 metrov od termálneho kúpaliska Liptovský Ján. Ubytovanie Privat Nina Liptov sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Ján, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chalupa Alzbeta

9,6

Chalupa Alzbeta

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa Alzbeta. Ubytovanie Chalupa Alžbeta sa nachádza v obci Uhorská Ves v Národnom parku Nízke Tatry, necelých 10 km od Liptovskej Mary. Ubytovanie Chalupa Alzbeta sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Ján, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán Tatiana

9,6

Apartmán Tatiana

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Tatiana. Apartmán Tatiana ponúka ubytovanie s terasou, s výhľadom do záhrady a rýchlovarnou kanvicou približne 400 metrov od termálneho kúpaliska Thermal Paradise... Ubytovanie Apartmán Tatiana sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Ján, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán pod stráňou

9,6

Apartmán pod stráňou

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán pod stráňou. Apartmán pod stráňou s výhľadom do záhrady sa nachádza približne 400 metrov od termálneho kúpaliska Thermal Raj Liptovský Ján. Ubytovanie Apartmán pod stráňou sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Ján, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Bačova skala

9,6

Chata Bačova skala

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Bačova skala. Chata Bačova skala s výhľadom na rieku sa nachádza v Liptovskom Jáne, 2,9 km od termálneho kúpaliska Liptovský Ján a ponúka bezplatné Wi-Fi a súkromné... Ubytovanie Chata Bačova skala sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Ján, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Traditional Liptov Cottage

9,5

Traditional Liptov Cottage

Ubytovanie (Chata v prírode) Traditional Liptov Cottage. Mountain cottage sa nachádza v Liptovskom Jáne v Žilinskom kraji, neďaleko termálneho kúpaliska Thermal Paradise a ponúka ubytovanie s bezplatným... Ubytovanie Traditional Liptov Cottage sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Ján, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Privát Kompišovci

9,5

Privát Kompišovci

Ubytovanie (Privát) Privát Kompišovci. Privát Kompišovci sa nachádza v obci Liptovský Ján a je vzdialený 1,5 km od kúpaliska Thermal Paradise. Ubytovanie Privát Kompišovci sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Ján, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Vila Helena

9,4

Vila Helena

Ubytovanie (Penzión) Vila Helena. Vidiecka vila Helena sa nachádza len 3 minúty chôdze od prírodných minerálnych prameňov v Liptovskom Jáne. Ubytovanie Vila Helena sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Ján, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Koník

9,4

Penzión Koník

Ubytovanie (Penzión) Penzión Koník. Penzión Koník sa nachádza v Liptovskom Jáne, necelých 400 metrov od termálneho parku a ponúka ubytovanie so súkromnou kúpeľňou, reštauráciu, bar, nočný... Ubytovanie Penzión Koník sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Ján, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion u Rudolfa

9,3

Penzion u Rudolfa

Ubytovanie (Penzión) Penzion u Rudolfa. Penzión u Rudolfa sa nachádza v tichej časti obce Liptovský Ján, len 100 metrov od rôznych turistických chodníkov a cyklotrás. Ubytovanie Penzion u Rudolfa sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Ján, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmanovy Dom Martha a Domček Martuška

9,3

Apartmanovy Dom Martha a Domček Martuška

Ubytovanie (Penzión) Apartmanovy Dom Martha a Domček Martuška. Apartmánový dom Martha sa nachádza v Liptovskom Jáne, 15 minút chôdze od termálneho kúpaliska. Ubytovanie Apartmanovy Dom Martha a Domček Martuška sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Ján, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytování Fillomena

9,2

Ubytování Fillomena

Ubytovanie (Privát) Ubytování Fillomena. Ubytování Fillomena sa nachádza na Liptove v centre Liptovského Jána s množstvom lyžiarskych a turistických možností v okolí a ponúka ubytovanie s vlastným... Ubytovanie Ubytování Fillomena sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Ján, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion Maco

9,2

Penzion Maco

Ubytovanie (Penzión) Penzion Maco. Penzión Maco obklopený Národným parkom Nízke Tatry sa nachádza 800 metrov od lyžiarskeho strediska Liptovský Ján. Ubytovanie Penzion Maco sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Ján, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Villa Victoria Penzion

9,2

Villa Victoria Penzion

Ubytovanie (Penzión) Villa Victoria Penzion. Penzión Villa Victoria sa nachádza na pokojnom mieste v Liptovskom Jáne v malebnom Liptovskom regióne, 400 metrov od termálneho kúpaliska a 900 metrov od... Ubytovanie Villa Victoria Penzion sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Ján, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Svatojansky Kastiel

9,2

Svatojansky Kastiel

Ubytovanie (Hotel) Svatojansky Kastiel. Hotel Svatojansky Kastiel sa nachádza v renesančnej budove zo 17. Ubytovanie Svatojansky Kastiel sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Ján, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmánový dom s vírivkou, Pod Sečnom, Liptovský Ján

9,2

Apartmánový dom s vírivkou, Pod Sečnom, Liptovský Ján

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Apartmánový dom s vírivkou, Pod Sečnom, Liptovský Ján. Apartmánový dom Pod Sečnom, Liptovský Ján sa nachádza v Liptovskom Mikuláši 13 km od Liptovskej Mary a v oblasti, kde si môžete vychutnať pešiu turistiku. Ubytovanie Apartmánový dom s vírivkou, Pod Sečnom, Liptovský Ján sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Ján, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion Za vodou

9,2

Penzion Za vodou

Ubytovanie (Penzión) Penzion Za vodou. Penzión Za Vodou sa nachádza v Liptovskom Jáne, iba 200 metrov od termálneho kúpaliska Liptovský Ján. Dostupné je aj bezplatné Wi-Fi pripojenie na... Ubytovanie Penzion Za vodou sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Ján, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Privat u Starona

9,1

Privat u Starona

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Privat u Starona. Ubytovacie zariadenie Privát u Staroňa sa nachádza v Liptovskom Jáne, v pešej vzdialenosti 10 minút od termálnych prameňov a lyžiarskeho svahu Javorovica. Ubytovanie Privat u Starona sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Ján, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chalet Hugo

9

Chalet Hugo

Ubytovanie (Horská chata) Chalet Hugo. Ubytovanie Chalet Hugo sa nachádza v Liptovskom Jáne, 2,1 km od termálneho kúpaliska Liptovský Ján. Hostia majú prístup k termálnym kúpeľom. Ubytovanie Chalet Hugo sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Ján, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Syparne

9

Syparne

Ubytovanie (Vidiecky dom) Syparne. Ubytovacie zariadenie Syparne je situované v zrekonštruovanej historickej budove v Liptovskom Jáne 150 metrov od prírodného Termálneho raja a okrem... Ubytovanie Syparne sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Ján, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Strachanovka - Jánska Koliba

9

Hotel Strachanovka - Jánska Koliba

Ubytovanie (Hotel) Hotel Strachanovka - Jánska Koliba. Hotel Strachanovka sa nachádza v Jánskej doline na Liptove a ponúka vám bylinkovú parnú saunu, fínsku saunu a vírivku. Ubytovanie Hotel Strachanovka - Jánska Koliba sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Ján, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartments Nifia

9

Apartments Nifia

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Nifia. Ubytovacie zariadenie Apartments Nifia sa nachádza v Liptovskom Jáne. Ubytovanie Apartments Nifia sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Ján, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartment Hotel Liptovsky Dvor

9

Apartment Hotel Liptovsky Dvor

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Apartment Hotel Liptovsky Dvor. Rodinou prevádzkovaný apartmánový hotel Liptovský Dvor je hotelový komplex situovaný v prírode Jánskej doliny na Liptove a ponúka vám štýlové drevené... Ubytovanie Apartment Hotel Liptovsky Dvor sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Ján, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion Diplomat

8,9

Penzion Diplomat

Ubytovanie (Penzión) Penzion Diplomat. Penzión Diplomat sa nachádza v Liptovskom Jáne, 1 km od termálnych kúpeľov. Ponúka vám veľkú záhradu s grilom a detské ihrisko. Ubytovanie Penzion Diplomat sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Ján, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Privat

8,8

Privat

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Privat. Dovolenkový dom Privat sa nachádza uprostred Národného parku Nízke Tatry v Liptovskom Jáne. Ubytovanie Privat sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Ján, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Olga

8,8

Chata Olga

Ubytovanie (Privát) Chata Olga. Chata Oľga sa nachádza v Uhorskej Vsi, necelých 1,4 km od Liptovského Jána. K dispozícii máte ubytovanie v priváte, záhradu s grilom a terasu. Ubytovanie Chata Olga sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Ján, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Privat Mária

8,7

Privat Mária

Ubytovanie (Privát) Privat Mária. Privát Mária sa nachádza v meste Liptovský Ján a 1 km od akvaparku Thermal Paradise v Liptovskom Jáne Ponúka vám ubytovanie s vlastným stravovaním, záhradu... Ubytovanie Privat Mária sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Ján, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v súkromí

8,7

Ubytovanie v súkromí

Ubytovanie (Privát) Ubytovanie v súkromí. Ubytovanie v súkromí sa nachádza v Liptovskom Jáne v Žilinskom kraji, v blízkosti termálneho kúpaliska Thermal Paradise. Ubytovanie Ubytovanie v súkromí sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Ján, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Privát Obuvník

8,7

Privát Obuvník

Ubytovanie (Privát) Privát Obuvník. Privát Obuvník sa nachádza v obci Liptovský Ján v Žilinskom kraji, neďaleko termálneho kúpaliska Thermal Raj. Ubytovanie Privát Obuvník sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Ján, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión a apartmány Moravica

8,6

Penzión a apartmány Moravica

Ubytovanie (Apartmány) Penzión a apartmány Moravica. Penzión a apartmány Moravica sa nachádzajú v Liptovskom Jáne a ponúkajú bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a vírivku. Ubytovanie Penzión a apartmány Moravica sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Ján, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Privat Maria

8,6

Privat Maria

Ubytovanie (Apartmány) Privat Maria. Privát Mária sa nachádza v Liptovskom Jáne, 200 metrov od termálneho kúpaliska Termal Raj Liptovský Ján a ponúka terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Privat Maria sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Ján, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Privát Erika

8,6

Privát Erika

Ubytovanie (Apartmán) Privát Erika. Privát Erika sa nachádza v Liptovskom Jáne, neďaleko termálneho kúpaliska Termal Raj Liptovský Ján. Ubytovanie Privát Erika sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Ján, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion Sankt Johann

8,5

Penzion Sankt Johann

Ubytovanie (Penzión) Penzion Sankt Johann. Penzión Sankt Johann sa nachádza v Jánskej doline a ponúka saunu, masáže a tepidárium. Ubytovanie Penzion Sankt Johann sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Ján, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Aurel

8,1

Penzión Aurel

Ubytovanie (Penzión) Penzión Aurel. Penzión Aurel sa nachádza v Liptovskom Jáne 100 metrov od kúpaliska Termal Raj Liptovský Ján. Ubytovanie Penzión Aurel sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Ján, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion pod Lipou

8,1

Penzion pod Lipou

Ubytovanie (Penzión) Penzion pod Lipou. Ubytovanie Penzión pod Lipou sa nachádza v Liptovskom Jáne a ponúka bar a záhradu. Ubytovanie Penzion pod Lipou sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Ján, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel SOREA MÁJ

8

Hotel SOREA MÁJ

Ubytovanie (Hotel) Hotel SOREA MÁJ. Hotel SOREA MÁJ sa nachádza uprostred Národného parku Nízke Tatry, pri vstupe do Jánskej doliny a na konci historickej obce Liptovský Ján. Ubytovanie Hotel SOREA MÁJ sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Ján, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Poludnica

7,8

Hotel Poludnica

Ubytovanie (Hotel) Hotel Poludnica. Hotel Poludnica sa nachádza v obci Liptovský Ján, neďaleko termálneho kúpaliska Thermal Paradise Liptovský Ján. Ubytovanie Hotel Poludnica sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Ján, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Joy-Ride

7,8

Chata Joy-Ride

Ubytovanie (Horská chata) Chata Joy-Ride. Táto samostatne stojaca chata sa nachádza v Liptovskom Jáne a má balkón a záhradu. Ubytovanie Chata Joy-Ride sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Ján, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chalúpka pod Lipou

7,8

Chalúpka pod Lipou

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Chalúpka pod Lipou. Chalúpka pod Lipou sa nachádza v obci Liptovský Ján, 100 metrov od termálneho kúpaliska Thermal Paradise Liptovský Ján. Ubytovanie Chalúpka pod Lipou sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Ján, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion Limba

7,5

Penzion Limba

Ubytovanie (Penzión) Penzion Limba. Penzión Limba sa nachádza v obci Liptovský Ján, 2,8 km od termálneho kúpaliska Thermal Paradise Liptovský Ján. Ubytovanie Penzion Limba sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Ján, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel SOREA ĎUMBIER

7,3

Hotel SOREA ĎUMBIER

Ubytovanie (Hotel) Hotel SOREA ĎUMBIER. Hotel SOREA ĎUMBIER je obklopený Nízkymi Tatrami a nachádza sa v Jánskej doline, ktorá je dlhá 17 km a končí na úpätí najvyššieho vrcholu Nízkych Tatier –... Ubytovanie Hotel SOREA ĎUMBIER sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Ján, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Liptovský Ján

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 55 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Liptovský Ján. Mesto Liptovský Ján je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.