Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Liptovský Trnovec

V slovenskom meste Liptovský Trnovec máme celkom 66 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Liptovský Trnovec

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Liptovský Trnovec

Drevenička Anička - Liptovská Mara

10

Drevenička Anička - Liptovská Mara

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Drevenička Anička - Liptovská Mara. Ubytovacie zariadenie Drevenička Anička - Liptovská Mara sa nachádza v obci Liptovský Trnovec a ponúka reštauráciu, bar a záhradu. Ubytovanie Drevenička Anička - Liptovská Mara sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Trnovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Zrub Kukučka

10

Zrub Kukučka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Zrub Kukučka. Ubytovacie zariadenie Zrub Kukučka sa nachádza v Liptovskom Trnovci v Žilinskom kraji a ponúka terasu a výhľad na jazero. Ubytovanie Zrub Kukučka sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Trnovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Domceky Holiday

9,9

Domceky Holiday

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Domceky Holiday. Ubytovacie zariadenie Domčeky Holiday sa nachádzajú v obci Liptovský Trnovec, neďaleko Liptovského Mikuláša a 1 km od aquaparku Tatralandia. Ubytovanie Domceky Holiday sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Trnovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Aquatherm Cottages Slovakia Liptov

9,9

Aquatherm Cottages Slovakia Liptov

Ubytovanie (Dovolenkový park) Aquatherm Cottages Slovakia Liptov. Chaty Aquaterm sa nachádzajú 250 metrov od vodnej nádrže Liptovská Mara a 1 km od termálneho aquaparku Tatralandia. Ubytovanie Aquatherm Cottages Slovakia Liptov sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Trnovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Maralandia Trenčan

9,8

Maralandia Trenčan

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Maralandia Trenčan. Ubytovanie Maralandia Trenčan sa nachádza v pokojnej časti obce Liptovský Trnovec, 2,4 km od aquaparku Tatralandia a 15 km od aquaparku Bešeňová. Ubytovanie Maralandia Trenčan sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Trnovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartman Trnovec

9,8

Apartman Trnovec

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Trnovec. Apartmány Trnovec, obklopené zeleňou a prírodou, ponúkajú apartmány s vlastným stravovaním. Ubytovanie Apartman Trnovec sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Trnovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Drevenica Michael

9,8

Drevenica Michael

Ubytovanie (Chata v prírode) Drevenica Michael. Drevenica Michael sa nachádza v Liptovskom Trnovci, 7 km od Liptovského Mikuláša. Ponúka spoločný lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Drevenica Michael sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Trnovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Bosorka Apartments Zrub Mara

9,8

Bosorka Apartments Zrub Mara

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Bosorka Apartments Zrub Mara. Ubytovacie zariadenie Bosorka Apartments Zrub Mara sa nachádza v obci Liptovský Trnovec a ponúka príslušenstvo na grilovanie, bezplatné Wi-Fi, spoločnú... Ubytovanie Bosorka Apartments Zrub Mara sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Trnovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Rekreačný zrubový dom

9,8

Rekreačný zrubový dom

Ubytovanie (Horská chata) Rekreačný zrubový dom. Rekreačný zrubový dom sa nachádza v obci Liptovský Trnovec, 7 km od Liptovského Mikuláša. Ubytovanie Rekreačný zrubový dom sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Trnovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

The Old Mill

9,7

The Old Mill

Ubytovanie (Vila) The Old Mill. Ubytovacie zariadenie The Old Mill sa nachádza v obci Liptovský Trnovec v Žilinskom kraji a ponúka záhradu. Štrbské Pleso je od ubytovania vzdialené 37 km. Ubytovanie The Old Mill sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Trnovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmány MarAqua

9,7

Apartmány MarAqua

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány MarAqua. Apartmány MarAqua sa nachádzajú v obci Liptovský Trnovec. K vodnému dielu Liptovská Mara sa pešo dostanete za necelých 20 minút. Ubytovanie Apartmány MarAqua sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Trnovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ada Apartments

9,7

Ada Apartments

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Ada Apartments. Apartmány Ada sa nachádzajú na pokojnom mieste v Liptovskom Trnovci, 150 metrov od vodnej nádrže Liptovská Mara. Ubytovanie Ada Apartments sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Trnovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Katrina

9,7

Chata Katrina

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Katrina. Chata Katrina sa nachádza v obci Liptovský Trnovec v Žilinskom kraji. Ponúka ubytovanie s terasou a výhľadom do záhrady. Ubytovanie Chata Katrina sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Trnovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Privat 66

9,6

Privat 66

Ubytovanie (Privát) Privat 66. Privát 66 sa nachádza v obci Liptovský Trnovec, 10 minút chôdze od priehrady Liptovská Mara. Ubytovanie Privat 66 sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Trnovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chalúpka Emily

9,6

Chalúpka Emily

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalúpka Emily. Chalúpka Emily sa nachádza v Liptovskom Trnovci a ponúka spoločný salónik a terasu. Ubytovanie Chalúpka Emily sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Trnovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata u jazera

9,6

Chata u jazera

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata u jazera. Chata u jazera sa nachádza v Liptovskom Trnovci a ponúka ubytovanie s terasou a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Chata u jazera sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Trnovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

CHATA JASNA 2km od TATRALANDIE

9,6

CHATA JASNA 2km od TATRALANDIE

Ubytovanie (Horská chata) CHATA JASNA 2km od TATRALANDIE. CHATA JASNA 2km od TATRALANDIE sa nachádza v Liptovskom Trnovci a ponúka vám ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, výhľadom na jazero, so sezónnym vonkajším... Ubytovanie CHATA JASNA 2km od TATRALANDIE sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Trnovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Liptovské Chaty

9,5

Liptovské Chaty

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Liptovské Chaty. Liptovské chaty s možnosťou vlastného stravovania sa nachádzajú v obci Liptovský Trnovec. Ubytovať sa môžete v 2 chatách s výhľadom na hory. Ubytovanie Liptovské Chaty sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Trnovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartman pod lipami

9,5

Apartman pod lipami

Ubytovanie (Apartmán) Apartman pod lipami. Apartmán pod lipami sa nachádza v Liptovskom Trnovci v Žilinskom kraji a ponúka terasu a výhľad do záhrady. Ubytovanie Apartman pod lipami sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Trnovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Drevenica Trnovec

9,5

Drevenica Trnovec

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Drevenica Trnovec. Drevenica Trnovec sa nachádza v Liptovskom Trnovci, necelých 10 minút chôdze od vodnej nádrže Liptovská Mara. Ubytovanie Drevenica Trnovec sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Trnovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chalupa U MARTINOV

9,5

Chalupa U MARTINOV

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Chalupa U MARTINOV. Chalupa U MARTINOV s príjemnou terasou sa nachádza v Beňušovciach, 2 km od Liptovského Trnovca. Ubytovanie Chalupa U MARTINOV sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Trnovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chalupa na Liptove - Chata pri Mare

9,5

Chalupa na Liptove - Chata pri Mare

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa na Liptove - Chata pri Mare. Chalupa na Liptove – Chata pri Mare sa nachádza 4 minúty pešo od pláže pri Liptovskej Mare v Liptovskom Trnovci. Ubytovanie Chalupa na Liptove - Chata pri Mare sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Trnovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Privat AVE

9,4

Privat AVE

Ubytovanie (Vila) Privat AVE. Privat AVE sa nachádza v Liptovskom Trnovci v Žilinskom kraji a ponúka výhľad na terasu a záhradu. Ubytovanie leží 8 km od Liptovského Jána. Ubytovanie Privat AVE sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Trnovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Moja

9,4

Chata Moja

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Moja. Chata Moja sa nachádza v obci Liptovský Trnovec, 11 km od Liptovského Mikuláša. Ponúka záhradu, gril, terasu, bezplatné Wi-Fi a súkromné parkovisko. Ubytovanie Chata Moja sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Trnovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Liptov 1

9,4

Chata Liptov 1

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Chata Liptov 1. Chata Liptov 1 sa nachádza v obci Liptovský Trnovec, 7 km od Liptovského Mikuláša. Ponúka reštauráciu, bezplatné Wi-Fi a saunu. Ubytovanie Chata Liptov 1 sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Trnovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmány AQUAVILLA

9,4

Apartmány AQUAVILLA

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány AQUAVILLA. Apartmány Aquavilla sa nachádzajú v pokojnej časti obce Liptovský Trnovec, 10 minút chôdze od vodnej nádrže Liptovská Mara a len 2 km od akvaparku... Ubytovanie Apartmány AQUAVILLA sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Trnovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Eternity Chalet Trnovec

9,4

Eternity Chalet Trnovec

Ubytovanie (Horská chata) Eternity Chalet Trnovec. Ubytovacie zariadenie Eternity Chalet Trnovec sa nachádza v obci Liptovský Trnovec v Žilinskom kraji, 9 km od Liptovského Mikuláša. Ubytovanie Eternity Chalet Trnovec sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Trnovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Privat Mima

9,3

Privat Mima

Ubytovanie (Privát) Privat Mima. Privát Mima sa nachádza v obci Liptovský Trnovec, len 100 metrov od verejnej pláže pri vodnej nádrži Liptovská Mara. Ubytovanie Privat Mima sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Trnovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Štúdio Liptovský Trnovec

9,3

Štúdio Liptovský Trnovec

Ubytovanie (Privát) Štúdio Liptovský Trnovec. Štúdio Liptovský Trnovec sa nachádza v obci Liptovský Trnovec, 7 km od Liptovského Mikuláša. Ponúka reštauráciu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Štúdio Liptovský Trnovec sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Trnovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Mobile House

9,3

Mobile House

Ubytovanie (Kemping) Mobile House. Ubytovacie zariadenie Mobile House sa nachádza v obci Liptovský Trnovec v Žilinskom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným súkromným parkoviskom. Ubytovanie Mobile House sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Trnovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Rekreačné chalupy

9,2

Rekreačné chalupy

Ubytovanie (Dovolenkový park) Rekreačné chalupy. Ubytovacie zariadenie Rekreačné chalupy sa nachádza v obci Liptovský Trnovec, len 800 metrov od brehu vodnej nádrže Liptovská Mara. Ubytovanie Rekreačné chalupy sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Trnovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartment Albi Lakeview

9,2

Apartment Albi Lakeview

Ubytovanie (Privát) Apartment Albi Lakeview. Apartment Albi Lakeview sa nachádza v obci Liptovský Trnovec, 7 km od Liptovského Mikuláša. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartment Albi Lakeview sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Trnovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Trnovec Apartman

9,2

Trnovec Apartman

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Trnovec Apartman. Ubytovacie zariadenie Trnovec Apartman sa nachádza 500 metrov od brehu Liptovskej Mary a ponúka výhľad na Vysoké Tatry. Ubytovanie Trnovec Apartman sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Trnovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion Mara

9,1

Penzion Mara

Ubytovanie (Penzión) Penzion Mara. Penzión Mara sa nachádza len 4 minúty chôdze od priehrady Liptovská Mara. Všetky izby majú bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a TV s plochou... Ubytovanie Penzion Mara sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Trnovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Liptovská Mara

9,1

Chata Liptovská Mara

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Liptovská Mara. Chata Liptovská Mara sa nachádza v Liptovskom Trnovci, 7 km od Liptovského Mikuláša. Ponúka sezónny vonkajší bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Chata Liptovská Mara sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Trnovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán Beri

9,1

Apartmán Beri

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán Beri. Apartmán Beri sa nachádza v obci Liptovský Trnovec a spolu s ubytovaním vám ponúka vonkajší bazén, detské ihrisko a terasu s grilom. Ubytovanie Apartmán Beri sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Trnovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Privát u Raka

8,9

Privát u Raka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Privát u Raka. Privát U Raka sa nachádza na pokojnom mieste v Liptovskom Trnovci. Ubytovanie Privát u Raka sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Trnovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chaty Panoráma

8,8

Chaty Panoráma

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chaty Panoráma. Ubytovacie zariadenie Chaty Panoráma ponúka kompletne vybavené chaty s vlastnou záhradou s grilom vedľa Liptovskej Mary na okraji Liptovského Trnovca. Ubytovanie Chaty Panoráma sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Trnovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Gazdovsky dvor "U Tlaciarov"

8,8

Gazdovsky dvor "U Tlaciarov"

Ubytovanie (Vidiecky dom) Gazdovsky dvor "U Tlaciarov". Ubytovacie zariadenie Gazdovský dvor "U Tlačiarov" sa nachádza pri malom jazierku v pokojnej časti dediny Liptovský Trnovec. Ubytovanie Gazdovsky dvor "U Tlaciarov" sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Trnovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata 116 a Apartmán 334 Tatralandia

8,8

Chata 116 a Apartmán 334 Tatralandia

Ubytovanie (Dovolenkový park) Chata 116 a Apartmán 334 Tatralandia. Tento rezort sa nachádza priamo v dedinke Tatralandia Holliday Village a ponúka ubytovanie v chate alebo apartmáne s nepretržite otvorenou recepciou a... Ubytovanie Chata 116 a Apartmán 334 Tatralandia sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Trnovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmánová Chalupa

8,6

Apartmánová Chalupa

Ubytovanie (Vidiecky dom) Apartmánová Chalupa. Ubytovacie zariadenie Apartmánová Chalupa sa nachádza v Liptovskom Trnovci, 800 metrov od priehrady Liptovská Mara. Ubytovanie Apartmánová Chalupa sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Trnovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chalupa u dedu a babky

8,4

Chalupa u dedu a babky

Ubytovanie (Apartmány) Chalupa u dedu a babky. Chalupa u dedu a babky sa nachádza v Liptovskom Trnovci, len 4 km od mesta Liptovský Mikuláš a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou... Ubytovanie Chalupa u dedu a babky sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Trnovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Holiday Cottage Tatralandia

8,3

Holiday Cottage Tatralandia

Ubytovanie (Apartmán) Holiday Cottage Tatralandia. Ubytovacie zariadenie Holiday Cottage Tatralandia sa nachádza v Liptovskom Mikuláši, neďaleko aquaparku Tatralandia, a ponúka ubytovanie s reštauráciou,... Ubytovanie Holiday Cottage Tatralandia sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Trnovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Domček Dávid

Domček Dávid

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Domček Dávid. Domček Dávid s balkónom sa nachádza v Liptovskom Trnovci , v Žilinskom kraji, 8 km od Liptovského Mikuláša a ponúka vám bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Domček Dávid sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Trnovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Drevenica Dorka

Drevenica Dorka

Ubytovanie (Apartmán) Drevenica Dorka. Ubytovanie Drevenica Dorka sa nachádza v obci Liptovský Trnovec. Liptovský Mikuláš je vzdialený 8 km. Ubytovanie Drevenica Dorka sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Trnovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Chiara Liptov

Chata Chiara Liptov

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Chiara Liptov. Chata Chiara Liptov sa nachádza v obci Liptovský Trnovec v Žilinskom kraji a ponúka balkón a výhľad na jazero. Chata je vzdialená 7 km od Liptovského Jána. Ubytovanie Chata Chiara Liptov sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Trnovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Liptovský Trnovec

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 66 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Liptovský Trnovec. Mesto Liptovský Trnovec je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.