Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Martin

V slovenskom meste Martin máme celkom 46 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Martin

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Martin

Apartmán Giovanna-150m od centra mesta

10

Apartmán Giovanna-150m od centra mesta

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Giovanna-150m od centra mesta. Apartmán Giovanna-150m from the center of Martin sa nachádza v Martine a ponúka bar. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi. Apartmán má 1 kúpeľňu. Ubytovanie Apartmán Giovanna-150m od centra mesta sa nachádza v slovenskom meste Martin, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman centrum v súkromí

9,9

Apartman centrum v súkromí

Ubytovanie (Apartmán) Apartman centrum v súkromí. Apartman centrum v súkromí sa nachádza v Martine. V ubytovaní je k dispozícii bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartman centrum v súkromí sa nachádza v slovenskom meste Martin, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán Martin

9,9

Apartmán Martin

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Martin. Apartmán Martin sa nachádza v Martine v žilinskom kraji a ponúka balkón a výhľad do záhrady. Ubytovanie je vzdialené 46 km od Rajeckých Teplíc. Ubytovanie Apartmán Martin sa nachádza v slovenskom meste Martin, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 89 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata Janet

9,8

Chata Janet

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Janet. Chata Janet sa nachádza v Martine, 50 km od Bojníc. Ponúka spoločenskú miestnosť a bezplatné Wi-Fi. Počas pobytu môžete využívať saunu. Ubytovanie Chata Janet sa nachádza v slovenskom meste Martin, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Martin´s House

9,7

Martin´s House

Ubytovanie (Privát) Martin´s House. Ubytovacie zariadenie Martin's House sa nachádza v Martine v Žilinskom kraji a ponúka terasu a výhľad do záhrady. Nachádza sa 41 km od Rajeckých Teplíc. Ubytovanie Martin´s House sa nachádza v slovenskom meste Martin, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata pod Hoľami

9,7

Chata pod Hoľami

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata pod Hoľami. Chata pod Hoľami sa nachádza v Martine v Žilinskom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným súkromným parkovaním. Chata má terasu. Ubytovanie Chata pod Hoľami sa nachádza v slovenskom meste Martin, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Čajkovského 13

9,7

Čajkovského 13

Ubytovanie (Apartmán) Čajkovského 13. Ubytovacie zariadenie Čajkovského 13 sa nachádza v Martine a ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Čajkovského 13 sa nachádza v slovenskom meste Martin, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Moderný Byt Pri Pešej Zóne

9,7

Moderný Byt Pri Pešej Zóne

Ubytovanie (Apartmán) Moderný Byt Pri Pešej Zóne. Ubytovanie Modern Flat in Center of Martin sa nachádza v Martine. Turčianske Teplice sú vzdialené 25 km. V apartmáne je k dispozícii kúpeľňa. Ubytovanie Moderný Byt Pri Pešej Zóne sa nachádza v slovenskom meste Martin, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio Perla

9,7

Studio Perla

Ubytovanie (Apartmán) Studio Perla. Štúdio Perla sa nachádza len 5 minút chôdze od historického centra Martina. Ubytovanie Studio Perla sa nachádza v slovenskom meste Martin, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata pod Ferratou

9,6

Chata pod Ferratou

Ubytovanie (Horská chata) Chata pod Ferratou. Chata pod Ferratou s možnosťou vlastného stravovania sa nachádza 6 km od centra Martina a 18 km od Žiliny. Ubytovanie Chata pod Ferratou sa nachádza v slovenskom meste Martin, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 145 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Ľadoveň

9,5

Villa Ľadoveň

Ubytovanie (Vily) Villa Ľadoveň. Villa Ľadoveň sa nachádza v Martine v Žilinskom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a neplatené súkromné parkovisko. Ubytovanie Villa Ľadoveň sa nachádza v slovenskom meste Martin, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 104 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Martin

9,5

Apartman Martin

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Martin. Apartmán Martin sa nachádza v Martine a ponúka príslušenstvo na grilovanie. Ubytovanie je vzdialené 40 km od Rajeckých Teplíc. Ubytovanie Apartman Martin sa nachádza v slovenskom meste Martin, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gallery Apts Nr. 1

9,5

Gallery Apts Nr. 1

Ubytovanie (Apartmán) Gallery Apts Nr. 1. Ubytovacie zariadenie Gallery Apts Nr. 1 sa nachádza v Martine. Rajecké Teplice sú vzdialené 46 km. Ubytovanie Gallery Apts Nr. 1 sa nachádza v slovenskom meste Martin, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

VILLA CENTRUM APARTMÁNY

9,4

VILLA CENTRUM APARTMÁNY

Ubytovanie (Apartmánový hotel) VILLA CENTRUM APARTMÁNY. Apartmánový hotel VILLA CENTRUM APARTMÁNY sa nachádza v Martine, 46 km od Rajeckých Teplíc a ponúka reštauráciu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie VILLA CENTRUM APARTMÁNY sa nachádza v slovenskom meste Martin, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Modern and cosy apartment in city center

9,4

Modern and cosy apartment in city center

Ubytovanie (Apartmán) Modern and cosy apartment in city center. Modern and cosy apartment in city center sa nachádza v Martine, 46 km od Rajeckých Teplíc. Na mieste môžete využívať bezplatné Wi-Fi a súkromné parkovisko. Ubytovanie Modern and cosy apartment in city center sa nachádza v slovenskom meste Martin, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Byt v centre mesta Martin

9,4

Byt v centre mesta Martin

Ubytovanie (Privát) Byt v centre mesta Martin. Ubytovacie zariadenie Byt v centre mesta Martin sa nachádza v Martine, 47 km od Rajeckých Teplíc a ponúka reštauráciu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Byt v centre mesta Martin sa nachádza v slovenskom meste Martin, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gallery Apts Nr.3

9,4

Gallery Apts Nr.3

Ubytovanie (Apartmán) Gallery Apts Nr.3. Ubytovanie Gallery Apts Nr.3 sa nachádza v Martine, 46 km od Rajeckých Teplíc. Ubytovanie Gallery Apts Nr.3 sa nachádza v slovenskom meste Martin, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Beautiful and Cosy Apartment in City Center

9,4

Beautiful and Cosy Apartment in City Center

Ubytovanie (Bed and breakfast) Beautiful and Cosy Apartment in City Center. Ubytovanie bed and breakfast Beautiful and Cosy Apartment in City Center sa nachádza v Martine. Ubytovanie je vzdialené 46 km od Rajekých Teplíc. Ubytovanie Beautiful and Cosy Apartment in City Center sa nachádza v slovenskom meste Martin, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Great flat near center with view on Mountains

9,3

Great flat near center with view on Mountains

Ubytovanie (Apartmán) Great flat near center with view on Mountains. Apartmán Great flat near center with view on Mountains sa nachádza v Martine. Ubytovanie s výhľadom na hory je vzdialené 24 km od Turčianskych Teplíc. Ubytovanie Great flat near center with view on Mountains sa nachádza v slovenskom meste Martin, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión Ľadoveň

9,3

Penzión Ľadoveň

Ubytovanie (Penzión) Penzión Ľadoveň. Penzión Ľadoveň ponúka reštauráciu, bar, spoločenskú miestnosť a záhradu v Martine. Využívať môžete aj izbovú službu a detské ihrisko. Ubytovanie Penzión Ľadoveň sa nachádza v slovenskom meste Martin, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gallery Apts Nr. 2

9,2

Gallery Apts Nr. 2

Ubytovanie (Apartmán) Gallery Apts Nr. 2. Ubytovacie zariadenie Galéria Apts Nr. 2 sa nachádza v Martine. Je situované 46 km od Rajeckých Teplíc. Ubytovanie Gallery Apts Nr. 2 sa nachádza v slovenskom meste Martin, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Wellness Penzión Ferrata

9,2

Wellness Penzión Ferrata

Ubytovanie (Penzión) Wellness Penzión Ferrata. Wellness Penzión Ferrata ponúka ubytovanie v Martine. K dispozícii je úschovňa lyží, bar a terasa. V penzióne sa nachádza reštaurácia s európskou kuchyňou. Ubytovanie Wellness Penzión Ferrata sa nachádza v slovenskom meste Martin, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chaty Ferrata

9,2

Chaty Ferrata

Ubytovanie (Horské chaty) Chaty Ferrata. Chaty Ferrata sa nachádzajú v Martine, 44 km od Rajeckých Teplíc a ponúkajú reštauráciu a bezplatné Wi-Fi. Chata má aj terasu. Ubytovanie Chaty Ferrata sa nachádza v slovenskom meste Martin, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 135 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion MartInn

9,1

Penzion MartInn

Ubytovanie (Penzión) Penzion MartInn. Penzión MartInn sa nachádza v severnej časti pešej zóny Martina a 5 minút pešo od Lekárskej fakulty Univerzity Komenského. Ubytovanie Penzion MartInn sa nachádza v slovenskom meste Martin, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán Konečná

9,1

Apartmán Konečná

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Konečná. Apartmán Konečná sa nachádza v Martine v Žilinskom kraji a ponúka balkón a výhľad do záhrady. Je vzdialený 32 km od Turčianskych Teplíc. Ubytovanie Apartmán Konečná sa nachádza v slovenskom meste Martin, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión Pri Kaštieli Záturčie

9

Penzión Pri Kaštieli Záturčie

Ubytovanie (Penzión) Penzión Pri Kaštieli Záturčie. Penzión Pri Kaštieli sa nachádza na nádvorí Kaštieľa Záturčie v Martine a ponúka vám izby so satelitnou TV a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Penzión Pri Kaštieli Záturčie sa nachádza v slovenskom meste Martin, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

In House Apartment City Center ANTI VIROTIC Prevenion

9

In House Apartment City Center ANTI VIROTIC Prevenion

Ubytovanie (Apartmán) In House Apartment City Center ANTI VIROTIC Prevenion. Ubytovacie zariadenie In House Apartment City Center ANTI VIROTIC Prevenion sa nachádza v Martine a ponúka reštauráciu, záhradu a gril. Ubytovanie In House Apartment City Center ANTI VIROTIC Prevenion sa nachádza v slovenskom meste Martin, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata Jedľoviny Martin

9

Chata Jedľoviny Martin

Ubytovanie (Horská chata) Chata Jedľoviny Martin. Chata Jedľoviny Martin s terasou sa nachádza v Martine v Žilinskom kraji. Z chaty sa naskytá výhľad na hory a nachádza sa 38 km od Rajeckých Teplíc. Ubytovanie Chata Jedľoviny Martin sa nachádza v slovenskom meste Martin, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Turiec

8,9

Hotel Turiec

Ubytovanie (Hotel) Hotel Turiec. Hotel Turiec s výhľadom na Veľkú Fatru sa nachádza v centre Martina. Ubytovanie Hotel Turiec sa nachádza v slovenskom meste Martin, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Privát Martin

8,8

Privát Martin

Ubytovanie (Penzión) Privát Martin. Privát Martin ponúka ubytovanie v Martine. Nachádzajú sa v ňom izby s kuchyňou a súkromnou kúpeľňou. Ubytovanie Privát Martin sa nachádza v slovenskom meste Martin, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Jordan

8,7

Penzion Jordan

Ubytovanie (Penzión) Penzion Jordan. Penzión Jordán sa nachádza vo Vrútkach, iba 2 km od Martina. Ponúka vám bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a súkromné parkovisko. Ubytovanie Penzion Jordan sa nachádza v slovenskom meste Martin, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Bystricka

8,6

Hotel Bystricka

Ubytovanie (Hotel) Hotel Bystricka. Hotel Bystricka *** sa nachádza v obci Bystrička, 2 km od Martina, na polceste medzi Žilinou a Banskou Bystricou v pohorí Malá Fatra. Ubytovanie Hotel Bystricka sa nachádza v slovenskom meste Martin, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Victoria

8,6

Hotel Victoria

Ubytovanie (Hotel) Hotel Victoria. Hotel Victoria sa nachádza v Martine, má vlastný pivovar, ponúka domáce špeciality, masáže, bazén a saunu. Ubytovanie Hotel Victoria sa nachádza v slovenskom meste Martin, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Martinské hole - Nová ponorka

8,2

Martinské hole - Nová ponorka

Ubytovanie (Apartmán) Martinské hole - Nová ponorka. Ubytovacie zariadenie Martinské hole - Nová ponorka sa nachádza v Martine a ponúka reštauráciu. Ubytovanie je vzdialené 49 km od Rajeckých Teplíc. Ubytovanie Martinské hole - Nová ponorka sa nachádza v slovenskom meste Martin, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 122 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion San Martin

8

Penzion San Martin

Ubytovanie (Penzión) Penzion San Martin. Penzión San Martin sa nachádza v obci Priekopa a Martin je vzdialený necelých 6 km. Ubytovanie Penzion San Martin sa nachádza v slovenskom meste Martin, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Maja

7,7

Penzion Maja

Ubytovanie (Penzión) Penzion Maja. Penzion Maja sa nachádza 5 minút chôdze od centra Martina a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Na mieste môžete využívať bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Penzion Maja sa nachádza v slovenskom meste Martin, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata Neografia

7,2

Chata Neografia

Ubytovanie (Privát) Chata Neografia. Ubytovacie zariadenie Chata Neografia sa nachádza v Martine a ponúka bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Chata Neografia sa nachádza v slovenskom meste Martin, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pod Lipami

6,9

Pod Lipami

Ubytovanie (Penzión) Pod Lipami. Penzión Pod Lipami sa nachádza v Martine. Ponúka spoločenskú miestnosť, záhradu, terasu a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. Ubytovanie Pod Lipami sa nachádza v slovenskom meste Martin, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Comfortable room with free parking

5,7

Comfortable room with free parking

Ubytovanie (Privát) Comfortable room with free parking. Privát Comfortable room with free parking sa nachádza v Martine, 46 km od Rajeckých Teplíc a ponúka ubytovanie so súkromným parkoviskom, priamym prístupom... Ubytovanie Comfortable room with free parking sa nachádza v slovenskom meste Martin, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 14 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Izby pod Martiniskými hoľa i v sukromí

3,3

Izby pod Martiniskými hoľa i v sukromí

Ubytovanie (Privát) Izby pod Martiniskými hoľa i v sukromí. Ubytovacie zariadenie Izby pod Martinskými hoľami v súkromí sa nachádza v Martine, 42 km od Rajeckých Teplíc a ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Izby pod Martiniskými hoľa i v sukromí sa nachádza v slovenskom meste Martin, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Grey apartment Sturova

Grey apartment Sturova

Ubytovanie (Apartmán) Grey apartment Sturova. Grey apartment Sturova is situated in Martin. Guests may enjoy free WiFi. The apartment comes with a flat-screen TV. Ubytovanie Grey apartment Sturova sa nachádza v slovenskom meste Martin, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán v centre mesta

Apartmán v centre mesta

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán v centre mesta. Located in Martin, Apartmán v centre mesta provides accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 41 km from Banská Bystrica. Ubytovanie Apartmán v centre mesta sa nachádza v slovenskom meste Martin, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán Charlotte

Apartmán Charlotte

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Charlotte. Apartmán Charlotte is located in Martin and offers a terrace. Featuring garden views, this apartment also comes with free WiFi. Ubytovanie Apartmán Charlotte sa nachádza v slovenskom meste Martin, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata Neografia I

Chata Neografia I

Ubytovanie (Horská chata) Chata Neografia I. Chata Neografia I sa nachádza v Martine. Ponúka výhľad na mesto a je vzdialená 15 km od Rajeckých Teplíc. Ubytovanie Chata Neografia I sa nachádza v slovenskom meste Martin, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 97 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman in the attic, city Center - airconditioned

Apartman in the attic, city Center - airconditioned

Ubytovanie (Apartmán) Apartman in the attic, city Center - airconditioned. Apartman in the attic, city Center - airconditioned is located in Martin. Guests can enjoy the free WiFi. Ubytovanie Apartman in the attic, city Center - airconditioned sa nachádza v slovenskom meste Martin, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 93 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Slovensko-TURIEC - MARTIN-samostatný dvoj izbový byt

Slovensko-TURIEC - MARTIN-samostatný dvoj izbový byt

Ubytovanie (Apartmán) Slovensko-TURIEC - MARTIN-samostatný dvoj izbový byt. Located in Martin in the Žilinský kraj region, Slovensko-TURIEC - MARTIN-2 izbová byt has a balcony. Ubytovanie Slovensko-TURIEC - MARTIN-samostatný dvoj izbový byt sa nachádza v slovenskom meste Martin, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Privat Apartman Martin

Privat Apartman Martin

Ubytovanie (Apartmán) Privat Apartman Martin. Situated in Martin in the Žilinský kraj region, Privat Apartman Martin has a balcony. The accommodation is 39 km from Banská Bystrica. Ubytovanie Privat Apartman Martin sa nachádza v slovenskom meste Martin, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Martinske Hole, Apartman, Nova Ponorka

Martinske Hole, Apartman, Nova Ponorka

Ubytovanie (Apartmán) Martinske Hole, Apartman, Nova Ponorka. Martinske Hole, Apartman, Nova Ponorka is set in Martin. Ubytovanie Martinske Hole, Apartman, Nova Ponorka sa nachádza v slovenskom meste Martin, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata Winter SPA

Chata Winter SPA

Ubytovanie (Horské chaty) Chata Winter SPA. Chata Winter SPA sa nachádza v Martine, 49 km od Rajeckých Teplíc. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a spoločenskou miestnosťou. Ubytovanie Chata Winter SPA sa nachádza v slovenskom meste Martin, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 358 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

2 izbový apartmán - širšie centrum

2 izbový apartmán - širšie centrum

Ubytovanie (Apartmán) 2 izbový apartmán - širšie centrum. Ubytovanie 2 izbový apartmán sa nachádza v Martine a ponúka bezplatné Wi-Fi a výhľad do záhrady. Ubytovanie 2 izbový apartmán - širšie centrum sa nachádza v slovenskom meste Martin, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v slovenskom meste Martin

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 46 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Martin. Mesto Martin je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.