Hľadať

Ubytovanie

Wekings Apartments Apartmán

Pavla Mudroňa 18, 036 01 Martin, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmán) Wekings Apartments. Ubytovanie Wekings Apartments sa nachádza v Martine a ponúka záhradu a terasu. K dispozícii je aj bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Wekings Apartments sa nachádza v slovenskom meste Martin, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Popis ubytovania Wekings Apartments

K dispozícii je aj bezplatné súkromné parkovisko. Apartmán je vzdialený 40 km od Banskej Bystrice a 22 km od Žiliny. Bojnice sú od ubytovania vzdialené 40 km. Tento apartmán má 2 spálne, TV s plochou obrazovkou a kompletne vybavenú kuchyňu s umývačkou riadu, chladničkou, práčkou, rúrou a varnou doskou. Ubytovanie Wekings Apartments sa nachádza v Martine a ponúka záhradu a terasu.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

  • Bezplatné parkovisko

Iná ubytovanie v meste Martin

City-center Apartment with Garden&BBQ

10

City-center Apartment with Garden&BBQ

Ubytovanie (Apartmán) City-center Apartment with Garden&BBQ. Situated in Martin, City-center Apartment with Garden&BBQ offers garden, free WiFi, room service, and luggage storage space. Ubytovanie City-center Apartment with Garden&BBQ sa nachádza v slovenskom meste Martin, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán Giovanna-150m od centra mesta

10

Apartmán Giovanna-150m od centra mesta

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Giovanna-150m od centra mesta. Apartmán Giovanna-150m from the center of Martin sa nachádza v Martine a ponúka bar. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi. Apartmán má 1 kúpeľňu. Ubytovanie Apartmán Giovanna-150m od centra mesta sa nachádza v slovenskom meste Martin, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartman centrum v súkromí

9,9

Apartman centrum v súkromí

Ubytovanie (Apartmán) Apartman centrum v súkromí. Apartman centrum v súkromí sa nachádza v Martine. V ubytovaní je k dispozícii bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartman centrum v súkromí sa nachádza v slovenskom meste Martin, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán Martin

9,9

Apartmán Martin

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Martin. Apartmán Martin sa nachádza v Martine v žilinskom kraji a ponúka balkón a výhľad do záhrady. Ubytovanie je vzdialené 46 km od Rajeckých Teplíc. Ubytovanie Apartmán Martin sa nachádza v slovenskom meste Martin, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Janet

9,8

Chata Janet

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Janet. Chata Janet sa nachádza v Martine, 50 km od Bojníc. Ponúka spoločenskú miestnosť a bezplatné Wi-Fi. Počas pobytu môžete využívať saunu. Ubytovanie Chata Janet sa nachádza v slovenskom meste Martin, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Martin´s House

9,7

Martin´s House

Ubytovanie (Privát) Martin´s House. Ubytovacie zariadenie Martin's House sa nachádza v Martine v Žilinskom kraji a ponúka terasu a výhľad do záhrady. Nachádza sa 41 km od Rajeckých Teplíc. Ubytovanie Martin´s House sa nachádza v slovenskom meste Martin, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Čajkovského 13

9,7

Čajkovského 13

Ubytovanie (Apartmán) Čajkovského 13. Ubytovacie zariadenie Čajkovského 13 sa nachádza v Martine a ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Čajkovského 13 sa nachádza v slovenskom meste Martin, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Moderný Byt Pri Pešej Zóne

9,7

Moderný Byt Pri Pešej Zóne

Ubytovanie (Apartmán) Moderný Byt Pri Pešej Zóne. Ubytovanie Modern Flat in Center of Martin sa nachádza v Martine. Turčianske Teplice sú vzdialené 25 km. V apartmáne je k dispozícii kúpeľňa. Ubytovanie Moderný Byt Pri Pešej Zóne sa nachádza v slovenskom meste Martin, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Studio Perla

9,7

Studio Perla

Ubytovanie (Apartmán) Studio Perla. Štúdio Perla sa nachádza len 5 minút chôdze od historického centra Martina. Ubytovanie Studio Perla sa nachádza v slovenskom meste Martin, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata pod Ferratou

9,6

Chata pod Ferratou

Ubytovanie (Horská chata) Chata pod Ferratou. Chata pod Ferratou s možnosťou vlastného stravovania sa nachádza 6 km od centra Martina a 18 km od Žiliny. Ubytovanie Chata pod Ferratou sa nachádza v slovenskom meste Martin, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Villa Ľadoveň

9,5

Villa Ľadoveň

Ubytovanie (Vily) Villa Ľadoveň. Villa Ľadoveň sa nachádza v Martine v Žilinskom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a neplatené súkromné parkovisko. Ubytovanie Villa Ľadoveň sa nachádza v slovenskom meste Martin, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartman Martin

9,5

Apartman Martin

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Martin. Apartmán Martin sa nachádza v Martine a ponúka príslušenstvo na grilovanie. Ubytovanie je vzdialené 40 km od Rajeckých Teplíc. Ubytovanie Apartman Martin sa nachádza v slovenskom meste Martin, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Gallery Apts Nr. 1

9,5

Gallery Apts Nr. 1

Ubytovanie (Apartmán) Gallery Apts Nr. 1. Ubytovacie zariadenie Gallery Apts Nr. 1 sa nachádza v Martine. Rajecké Teplice sú vzdialené 46 km. Ubytovanie Gallery Apts Nr. 1 sa nachádza v slovenskom meste Martin, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán Stráne

9,5

Apartmán Stráne

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Stráne. Apartmán Stráne sa nachádza v Martine. Bojnice sú od ubytovania vzdialené 40 km. Na mieste je k dispozícii súkromné parkovisko a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmán Stráne sa nachádza v slovenskom meste Martin, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Rozľahlý apartmán v centre Martina

9,5

Rozľahlý apartmán v centre Martina

Ubytovanie (Apartmán) Rozľahlý apartmán v centre Martina. Ubytovanie Rozľahlý apartmán v centre Martina sa nachádza v Martine v Žilinskom kraji a ponúka záhradu. Bojnice sú od ubytovania vzdialené 41 km. Ubytovanie Rozľahlý apartmán v centre Martina sa nachádza v slovenskom meste Martin, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Modern and cosy apartment in city center

9,4

Modern and cosy apartment in city center

Ubytovanie (Apartmán) Modern and cosy apartment in city center. Modern and cosy apartment in city center sa nachádza v Martine, 46 km od Rajeckých Teplíc. Na mieste môžete využívať bezplatné Wi-Fi a súkromné parkovisko. Ubytovanie Modern and cosy apartment in city center sa nachádza v slovenskom meste Martin, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

VILLA CENTRUM APARTMÁNY

9,4

VILLA CENTRUM APARTMÁNY

Ubytovanie (Apartmánový hotel) VILLA CENTRUM APARTMÁNY. Apartmánový hotel VILLA CENTRUM APARTMÁNY sa nachádza v Martine, 46 km od Rajeckých Teplíc a ponúka reštauráciu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie VILLA CENTRUM APARTMÁNY sa nachádza v slovenskom meste Martin, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Moderné štúdio s balkónom v novostavbe

9,4

Moderné štúdio s balkónom v novostavbe

Ubytovanie (Apartmán) Moderné štúdio s balkónom v novostavbe. Ubytovacie zariadenie Moderné štúdio s balkónom v novostavbe sa nachádza v Martine a ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Moderné štúdio s balkónom v novostavbe sa nachádza v slovenskom meste Martin, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Byt v centre mesta Martin

9,4

Byt v centre mesta Martin

Ubytovanie (Privát) Byt v centre mesta Martin. Ubytovacie zariadenie Byt v centre mesta Martin sa nachádza v Martine, 47 km od Rajeckých Teplíc a ponúka reštauráciu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Byt v centre mesta Martin sa nachádza v slovenskom meste Martin, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Gallery Apts Nr.3

9,4

Gallery Apts Nr.3

Ubytovanie (Apartmán) Gallery Apts Nr.3. Ubytovanie Gallery Apts Nr.3 sa nachádza v Martine, 46 km od Rajeckých Teplíc. Ubytovanie Gallery Apts Nr.3 sa nachádza v slovenskom meste Martin, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Beautiful and Cosy Apartment in City Center

9,4

Beautiful and Cosy Apartment in City Center

Ubytovanie (Bed and breakfast) Beautiful and Cosy Apartment in City Center. Ubytovanie bed and breakfast Beautiful and Cosy Apartment in City Center sa nachádza v Martine. Ubytovanie je vzdialené 46 km od Rajekých Teplíc. Ubytovanie Beautiful and Cosy Apartment in City Center sa nachádza v slovenskom meste Martin, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Great flat near center with view on Mountains

9,3

Great flat near center with view on Mountains

Ubytovanie (Apartmán) Great flat near center with view on Mountains. Apartmán Great flat near center with view on Mountains sa nachádza v Martine. Ubytovanie s výhľadom na hory je vzdialené 24 km od Turčianskych Teplíc. Ubytovanie Great flat near center with view on Mountains sa nachádza v slovenskom meste Martin, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Ľadoveň

9,3

Penzión Ľadoveň

Ubytovanie (Penzión) Penzión Ľadoveň. Penzión Ľadoveň ponúka reštauráciu, bar, spoločenskú miestnosť a záhradu v Martine. Využívať môžete aj izbovú službu a detské ihrisko. Ubytovanie Penzión Ľadoveň sa nachádza v slovenskom meste Martin, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Gallery Apts Nr. 2

9,2

Gallery Apts Nr. 2

Ubytovanie (Apartmán) Gallery Apts Nr. 2. Ubytovacie zariadenie Galéria Apts Nr. 2 sa nachádza v Martine. Je situované 46 km od Rajeckých Teplíc. Ubytovanie Gallery Apts Nr. 2 sa nachádza v slovenskom meste Martin, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Oddych pri Martinskych holiach /Mountains vacation

9,2

Oddych pri Martinskych holiach /Mountains vacation

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Oddych pri Martinskych holiach /Mountains vacation. Located in Martin in the Žilinský kraj region, Oddych pri Martinskych holiach /Mountains vacation features a garden. Ubytovanie Oddych pri Martinskych holiach /Mountains vacation sa nachádza v slovenskom meste Martin, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Wellness Penzión Ferrata

9,2

Wellness Penzión Ferrata

Ubytovanie (Penzión) Wellness Penzión Ferrata. Wellness Penzión Ferrata ponúka ubytovanie v Martine. K dispozícii je úschovňa lyží, bar a terasa. V penzióne sa nachádza reštaurácia s európskou kuchyňou. Ubytovanie Wellness Penzión Ferrata sa nachádza v slovenskom meste Martin, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chaty Ferrata

9,2

Chaty Ferrata

Ubytovanie (Horské chaty) Chaty Ferrata. Chaty Ferrata sa nachádzajú v Martine, 44 km od Rajeckých Teplíc a ponúkajú reštauráciu a bezplatné Wi-Fi. Chata má aj terasu. Ubytovanie Chaty Ferrata sa nachádza v slovenskom meste Martin, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion MartInn

9,1

Penzion MartInn

Ubytovanie (Penzión) Penzion MartInn. Penzión MartInn sa nachádza v severnej časti pešej zóny Martina a 5 minút pešo od Lekárskej fakulty Univerzity Komenského. Ubytovanie Penzion MartInn sa nachádza v slovenskom meste Martin, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán Konečná

9,1

Apartmán Konečná

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Konečná. Apartmán Konečná sa nachádza v Martine v Žilinskom kraji a ponúka balkón a výhľad do záhrady. Je vzdialený 32 km od Turčianskych Teplíc. Ubytovanie Apartmán Konečná sa nachádza v slovenskom meste Martin, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Pri Kaštieli Záturčie

9

Penzión Pri Kaštieli Záturčie

Ubytovanie (Penzión) Penzión Pri Kaštieli Záturčie. Penzión Pri Kaštieli sa nachádza na nádvorí Kaštieľa Záturčie v Martine a ponúka vám izby so satelitnou TV a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Penzión Pri Kaštieli Záturčie sa nachádza v slovenskom meste Martin, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

In House Apartment City Center ANTI VIROTIC Prevenion

9

In House Apartment City Center ANTI VIROTIC Prevenion

Ubytovanie (Apartmán) In House Apartment City Center ANTI VIROTIC Prevenion. Ubytovacie zariadenie In House Apartment City Center ANTI VIROTIC Prevenion sa nachádza v Martine a ponúka reštauráciu, záhradu a gril. Ubytovanie In House Apartment City Center ANTI VIROTIC Prevenion sa nachádza v slovenskom meste Martin, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Jedľoviny Martin

9

Chata Jedľoviny Martin

Ubytovanie (Horská chata) Chata Jedľoviny Martin. Chata Jedľoviny Martin s terasou sa nachádza v Martine v Žilinskom kraji. Z chaty sa naskytá výhľad na hory a nachádza sa 38 km od Rajeckých Teplíc. Ubytovanie Chata Jedľoviny Martin sa nachádza v slovenskom meste Martin, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Turiec

8,9

Hotel Turiec

Ubytovanie (Hotel) Hotel Turiec. Hotel Turiec s výhľadom na Veľkú Fatru sa nachádza v centre Martina. Ubytovanie Hotel Turiec sa nachádza v slovenskom meste Martin, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Privát Martin

8,8

Privát Martin

Ubytovanie (Penzión) Privát Martin. Privát Martin ponúka ubytovanie v Martine. Nachádzajú sa v ňom izby s kuchyňou a súkromnou kúpeľňou. Ubytovanie Privát Martin sa nachádza v slovenskom meste Martin, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Great Apartment Blck&Wht near center & own parking

8,8

Great Apartment Blck&Wht near center & own parking

Ubytovanie (Apartmán) Great Apartment Blck&Wht near center & own parking. Ubytovacie zariadenie Great Apartment Blck&Wht near center & own parking sa nachádza v Martine. Ubytovanie je vzdialené 39 km od Bojníc. Ubytovanie Great Apartment Blck&Wht near center & own parking sa nachádza v slovenskom meste Martin, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion Jordan

8,7

Penzion Jordan

Ubytovanie (Penzión) Penzion Jordan. Penzión Jordán sa nachádza vo Vrútkach, iba 2 km od Martina. Ponúka vám bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a súkromné parkovisko. Ubytovanie Penzion Jordan sa nachádza v slovenskom meste Martin, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Bystricka

8,6

Hotel Bystricka

Ubytovanie (Hotel) Hotel Bystricka. Hotel Bystricka *** sa nachádza v obci Bystrička, 2 km od Martina, na polceste medzi Žilinou a Banskou Bystricou v pohorí Malá Fatra. Ubytovanie Hotel Bystricka sa nachádza v slovenskom meste Martin, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Victoria

8,6

Hotel Victoria

Ubytovanie (Hotel) Hotel Victoria. Hotel Victoria sa nachádza v Martine, má vlastný pivovar, ponúka domáce špeciality, masáže, bazén a saunu. Ubytovanie Hotel Victoria sa nachádza v slovenskom meste Martin, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Martinské hole - Nová ponorka

8,2

Martinské hole - Nová ponorka

Ubytovanie (Apartmán) Martinské hole - Nová ponorka. Ubytovacie zariadenie Martinské hole - Nová ponorka sa nachádza v Martine a ponúka reštauráciu. Ubytovanie je vzdialené 49 km od Rajeckých Teplíc. Ubytovanie Martinské hole - Nová ponorka sa nachádza v slovenskom meste Martin, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion San Martin

8

Penzion San Martin

Ubytovanie (Penzión) Penzion San Martin. Penzión San Martin sa nachádza v obci Priekopa a Martin je vzdialený necelých 6 km. Ubytovanie Penzion San Martin sa nachádza v slovenskom meste Martin, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion Maja

7,7

Penzion Maja

Ubytovanie (Penzión) Penzion Maja. Penzion Maja sa nachádza 5 minút chôdze od centra Martina a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Na mieste môžete využívať bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Penzion Maja sa nachádza v slovenskom meste Martin, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Neografia

7,2

Chata Neografia

Ubytovanie (Privát) Chata Neografia. Ubytovacie zariadenie Chata Neografia sa nachádza v Martine a ponúka bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Chata Neografia sa nachádza v slovenskom meste Martin, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Comfortable room with free parking

5,7

Comfortable room with free parking

Ubytovanie (Privát) Comfortable room with free parking. Privát Comfortable room with free parking sa nachádza v Martine, 46 km od Rajeckých Teplíc a ponúka ubytovanie so súkromným parkoviskom, priamym prístupom... Ubytovanie Comfortable room with free parking sa nachádza v slovenskom meste Martin, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Izby pod Martiniskými hoľa i v sukromí

3,3

Izby pod Martiniskými hoľa i v sukromí

Ubytovanie (Privát) Izby pod Martiniskými hoľa i v sukromí. Ubytovacie zariadenie Izby pod Martinskými hoľami v súkromí sa nachádza v Martine, 42 km od Rajeckých Teplíc a ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Izby pod Martiniskými hoľa i v sukromí sa nachádza v slovenskom meste Martin, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán v centre mesta

Apartmán v centre mesta

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán v centre mesta. Located in Martin, Apartmán v centre mesta provides accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 41 km from Banská Bystrica. Ubytovanie Apartmán v centre mesta sa nachádza v slovenskom meste Martin, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Grey apartment Sturova

Grey apartment Sturova

Ubytovanie (Apartmán) Grey apartment Sturova. Grey apartment Sturova is situated in Martin. Guests may enjoy free WiFi. The apartment comes with a flat-screen TV. Ubytovanie Grey apartment Sturova sa nachádza v slovenskom meste Martin, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán Charlotte

Apartmán Charlotte

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Charlotte. Apartmán Charlotte is located in Martin and offers a terrace. Featuring garden views, this apartment also comes with free WiFi. Ubytovanie Apartmán Charlotte sa nachádza v slovenskom meste Martin, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán Adriana

Apartmán Adriana

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Adriana. Apartmán Adriana sa nachádza v Martine v Žilinskom kraji a ponúka balkón a výhľad na hory. K dispozícii je aj bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartmán Adriana sa nachádza v slovenskom meste Martin, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Neografia I

Chata Neografia I

Ubytovanie (Horská chata) Chata Neografia I. Chata Neografia I sa nachádza v Martine. Ponúka výhľad na mesto a je vzdialená 15 km od Rajeckých Teplíc. Ubytovanie Chata Neografia I sa nachádza v slovenskom meste Martin, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.