Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Oravská Lesná

V slovenskom meste Oravská Lesná máme celkom 6 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Oravská Lesná

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Oravská Lesná

Zrubová Chata Sylvester

9,5

Zrubová Chata Sylvester

Ubytovanie (Horská chata) Zrubová Chata Sylvester. Zrubová Chata Sylvester sa nachádza v Oravskej Lesnej v Žilinskom kraji a ponúka balkón a výhľad do záhrady. Ubytovanie Zrubová Chata Sylvester sa nachádza v slovenskom meste Oravská Lesná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Vločka

9,4

Chata Vločka

Ubytovanie (Horská chata) Chata Vločka. Chata Vločka sa nachádza v Oravskej Lesnej a ponúka priamy prístup k vchodu na lyžiach a terasu. Ubytovanie Chata Vločka sa nachádza v slovenskom meste Oravská Lesná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Kohútik

8,9

Penzión Kohútik

Ubytovanie (Penzión) Penzión Kohútik. Penzión Kohútik sa nachádza priamo pri lyžiarskom stredisku Oravska Snow v obci Oravská Lesná. Ubytovanie Penzión Kohútik sa nachádza v slovenskom meste Oravská Lesná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chalupa Michal Oravská Lesná

8,6

Chalupa Michal Oravská Lesná

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa Michal Oravská Lesná. Chalupa Michal Oravská Lesná sa nachádza v obci Oravská Lesná a ponúka spoločenskú miestnosť, záhradu a priamy prístup k vchodu na lyžiach. Ubytovanie Chalupa Michal Oravská Lesná sa nachádza v slovenskom meste Oravská Lesná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Veverička Oravská Lesná

8,6

Chata Veverička Oravská Lesná

Ubytovanie (Apartmán) Chata Veverička Oravská Lesná. Chata Veverička Oravská Lesná sa nachádza v obci Oravská Lesná a ponúka bar a terasu. Ubytovanie je vzdialené 36 km od poľského mesta Živiec (Żywiec). Ubytovanie Chata Veverička Oravská Lesná sa nachádza v slovenskom meste Oravská Lesná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Severka

8

Penzión Severka

Ubytovanie (Penzión) Penzión Severka. Penzión Severka sa nachádza v Oravskej Lesnej a má reštauráciu, bar, spoločenskú miestnosť a terasu. K dispozícii je bankomat a detské ihrisko. Ubytovanie Penzión Severka sa nachádza v slovenskom meste Oravská Lesná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Orava Village

Orava Village

Ubytovanie (Penzión) Orava Village. Ubytovacie zariadenie Orava Village sa nachádza v Oravskej Lesnej a ponúka bar a terasu. V ponuke penziónu sú aj rodinné izby. Ubytovanie Orava Village sa nachádza v slovenskom meste Oravská Lesná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Margit

Chata Margit

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Margit. Chata Margit sa nachádza v Oravskej Lesnej a ponúka vaňu s tryskami. Na mieste je k dispozícii záhrada a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Chata Margit sa nachádza v slovenskom meste Oravská Lesná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata pri kaplnke

Chata pri kaplnke

Ubytovanie (Apartmán) Chata pri kaplnke. Chata pri kaplnke is located in Oravská Lesná. The property features garden views and is 46 km from Ustroń. Ubytovanie Chata pri kaplnke sa nachádza v slovenskom meste Oravská Lesná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Oravská Lesná

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 6 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Oravská Lesná. Mesto Oravská Lesná je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.