Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Patince

V slovenskom meste Patince máme celkom 11 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Patince

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Patince

Penzion Bokros

9,6

Penzion Bokros

Ubytovanie (Penzión) Penzion Bokros. Penzión Bokros sa nachádza v Patinciach, 6 km od termálneho kúpaliska Patince. Ponúka ubytovanie s barom, bezplatné súkromné parkovisko, záhradu a gril. Ubytovanie Penzion Bokros sa nachádza v slovenskom meste Patince, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán Karolína Patince

9,3

Apartmán Karolína Patince

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Karolína Patince. Apartmán Karolína Patince sa nachádza v obci Patince a ponúka záhradu, príslušenstvo na grilovanie a terasu. Ubytovanie Apartmán Karolína Patince sa nachádza v slovenskom meste Patince, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Villa Patio

8,7

Villa Patio

Ubytovanie (Apartmány) Villa Patio. Villa Patio sa nachádza v pokojnej časti Patiniec, v blízkosti minerálnych prameňov, vonkajších bazénov a 220 m od wellness centra Patince. Ubytovanie Villa Patio sa nachádza v slovenskom meste Patince, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Villa Gracia Patince

8,6

Villa Gracia Patince

Ubytovanie (Apartmán) Villa Gracia Patince. Ubytovacie zariadenie Vila Gracia Patince sa nachádza v obci Patince v Nitrianskom kraji a ponúka terasu. Ubytovanie Villa Gracia Patince sa nachádza v slovenskom meste Patince, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmány Hawaii

8,3

Apartmány Hawaii

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Hawaii. Apartmány Hawaii v Patinciach sa nachádzajú v areáli termálnych kúpeľov Wellness a ponúkajú vám 5 bazénov, tobogany, vodné športy, kúpele, tenisový kurt,... Ubytovanie Apartmány Hawaii sa nachádza v slovenskom meste Patince, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata VI-MA

8,2

Chata VI-MA

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata VI-MA. Chata VI-MA sa nachádza v tichom parku pri termálnom kúpalisku Patince. Ubytovanie Chata VI-MA sa nachádza v slovenskom meste Patince, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmány KOTVA

Apartmány KOTVA

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány KOTVA. Apartmány KOTVA sa nachádzajú vo Virthovej Pustatine a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Apartmán zahŕňa aj terasu. Ubytovanie Apartmány KOTVA sa nachádza v slovenskom meste Patince, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion Lea v Patinciach

Penzion Lea v Patinciach

Ubytovanie (Vila) Penzion Lea v Patinciach. Located just 300 metres from Thermal Swimming Bath Patince, Penzion Lea v Patinciach provides accommodation in Patince with access to a seasonal outdoor... Ubytovanie Penzion Lea v Patinciach sa nachádza v slovenskom meste Patince, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Vila Wilhelmína

Vila Wilhelmína

Ubytovanie (Vila) Vila Wilhelmína. Vila Wilhelmína, a property with barbecue facilities, is located in Patince, 200 metres from Thermal Swimming Bath Patince. Ubytovanie Vila Wilhelmína sa nachádza v slovenskom meste Patince, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Patince

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 11 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Patince. Mesto Patince je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.