Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Podtureň

V slovenskom meste Podtureň máme celkom 6 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Podtureň

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Podtureň

Chalupa u Valiky

9,6

Chalupa u Valiky

Ubytovanie (Chata v prírode) Chalupa u Valiky. Chalupa u Valiky ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním a so záhradou s grilom v obci Podtureň, len 1,28 km od termálneho kúpaliska Liptovský Ján. Ubytovanie Chalupa u Valiky sa nachádza v slovenskom meste Podtureň, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Tiny Houses Tatry

9,5

Tiny Houses Tatry

Ubytovanie (Apartmán) Tiny Houses Tatry. Rekreačný dom Domčeky Tatry so záhradou a grilom sa nachádza v obci Podtureň, 2,9 km od Liptovského hradu a 5 km od Liptovského Mikuláša a termálneho... Ubytovanie Tiny Houses Tatry sa nachádza v slovenskom meste Podtureň, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Tiny House Lavender

9,4

Tiny House Lavender

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Tiny House Lavender. Dovolenkový dom Tiny House Lavender s možnosťou vlastného stravovania sa nachádza v obci Podtureň, 2 km od termálneho kúpaliska v Liptovskom Jáne a 2,9 km... Ubytovanie Tiny House Lavender sa nachádza v slovenskom meste Podtureň, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Mami Style Apartments

9

Mami Style Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Mami Style Apartments. Ubytovanie Mami Style Apartments sa nachádza v obci Podtureň a ponúka bezplatné Wi-Fi, reštauráciu, bar a spoločný lounge. Ubytovanie Mami Style Apartments sa nachádza v slovenskom meste Podtureň, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Podtureň

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 6 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Podtureň. Mesto Podtureň je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.