Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Považská Bystrica

V slovenskom meste Považská Bystrica máme celkom 9 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Považská Bystrica

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Považská Bystrica

Penzión Manín

9,2

Penzión Manín

Ubytovanie (Penzión) Penzión Manín. Penzión Manín sa nachádza v prírodnom prostredí v oblasti Manín. Ubytovanie Penzión Manín sa nachádza v slovenskom meste Považská Bystrica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rybnik Horna Marikova

8,9

Rybnik Horna Marikova

Ubytovanie (Dovolenkový park) Rybnik Horna Marikova. Ubytovanie Rybník Horná Mariková sa nachádza na pokojnom mieste, 20 minút jazdy od Považskej Bystrice. Ubytovanie Rybnik Horna Marikova sa nachádza v slovenskom meste Považská Bystrica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Gino Park Palace

8,9

Hotel Gino Park Palace

Ubytovanie (Hotel) Hotel Gino Park Palace. Hotel Gino Park Palace sa nachádza v historickom kaštieli zo 17. Ubytovanie Hotel Gino Park Palace sa nachádza v slovenskom meste Považská Bystrica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Bystrica

8,7

Penzion Bystrica

Ubytovanie (Penzión) Penzion Bystrica. Penzión Bystrica sa nachádza len 3 minúty pešej chôdze od centra Považskej Bystrice a 2,5 km od výjazdu na diaľnicu D1. Ubytovanie Penzion Bystrica sa nachádza v slovenskom meste Považská Bystrica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion & restaurant Teplanka

8,6

Penzion & restaurant Teplanka

Ubytovanie (Penzión) Penzion & restaurant Teplanka. Penzion & restaurant Teplanka sa nachádza v Považskej Bystrici a ponúka reštauráciu, bar, záhradu a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. Ubytovanie Penzion & restaurant Teplanka sa nachádza v slovenskom meste Považská Bystrica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión Drieňovkou

8,5

Penzión Drieňovkou

Ubytovanie (Penzión) Penzión Drieňovkou. Penzión Drieňovkou vám ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a možnosť ubytovať sa s domácimi zvieratami v Považskej Bystrici. Ubytovanie Penzión Drieňovkou sa nachádza v slovenskom meste Považská Bystrica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 15 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Bothe

8,2

Hotel Bothe

Ubytovanie (Hotel) Hotel Bothe. Hotel Bothe sa nachádza 500 metrov od centra Považskej Bystrice a hosťom ponúka moderné ubytovanie a jednoduchý prístup k diaľnici D1, ktorá je vzdialená... Ubytovanie Hotel Bothe sa nachádza v slovenskom meste Považská Bystrica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Garni

8,2

Hotel Garni

Ubytovanie (Hotel) Hotel Garni. Hotel Garni je situovaný 1,5 km od centra Považskej Bystrice. Všetky jeho izby majú balkón, TV a vlastnú kúpeľňu. Ubytovanie Hotel Garni sa nachádza v slovenskom meste Považská Bystrica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Podhradie

8,1

Hotel Podhradie

Ubytovanie (Hotel) Hotel Podhradie. Hotel Podhradie sa nachádza na pokojnom mieste v Považskom podhradí neďaleko Považskej Bystrice a ponúka svetlé a útulné izby so satelitnou LCD TV,... Ubytovanie Hotel Podhradie sa nachádza v slovenskom meste Považská Bystrica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v slovenskom meste Považská Bystrica

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 9 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Považská Bystrica. Mesto Považská Bystrica je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.