Hľadať

Ubytovanie

Apartmán Trenčan Apartmán

6 Sládkovičova, 017 01 Považská Bystrica, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Trenčan. Apartmán Trenčan sa nachádza v Považskej Bystrici a ponúka reštauráciu a terasu. Ubytovanie je vzdialené 25 km od Žiliny. Ubytovanie Apartmán Trenčan sa nachádza v slovenskom meste Považská Bystrica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Popis ubytovania Apartmán Trenčan

Apartmán má 1 spálňu, vybavenú kuchynku s chladničkou a minibarom a 1 kúpeľňu so sprchovacím kútom. K dispozícii sú uteráky a posteľná bielizeň. V ubytovaní Apartmán Trenčan môžete získať Genius zľavu! Ak chcete na pobyte v tomto ubytovaní ušetriť, stačí sa prihlásiť. Ubytovanie je vzdialené 25 km od Žiliny. Apartmán Trenčan sa nachádza v Považskej Bystrici a ponúka reštauráciu a terasu. Počas pobytu môžete na mieste využívať súkromné parkovisko a bezplatné Wi-Fi. K vybaveniu patrí satelitná TV s plochou obrazovkou. Trenčín je vzdialený 38 km a Bojnice 39 km od apartmánu. Letisko Piešťany, ktoré je k ubytovaniu Apartmán Trenčan najbližšie, sa nachádza vo vzdialenosti 71 km.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

  • Bezplatné parkovisko
  • Bezplatné Wi- Fi

Iná ubytovanie v meste Považská Bystrica

Penzión Manín

9,2

Penzión Manín

Ubytovanie (Penzión) Penzión Manín. Penzión Manín sa nachádza v prírodnom prostredí v oblasti Manín. Ubytovanie Penzión Manín sa nachádza v slovenskom meste Považská Bystrica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Gino Park Palace

8,9

Hotel Gino Park Palace

Ubytovanie (Hotel) Hotel Gino Park Palace. Hotel Gino Park Palace sa nachádza v historickom kaštieli zo 17. Ubytovanie Hotel Gino Park Palace sa nachádza v slovenskom meste Považská Bystrica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion Bystrica

8,7

Penzion Bystrica

Ubytovanie (Penzión) Penzion Bystrica. Penzión Bystrica sa nachádza len 3 minúty pešej chôdze od centra Považskej Bystrice a 2,5 km od výjazdu na diaľnicu D1. Ubytovanie Penzion Bystrica sa nachádza v slovenskom meste Považská Bystrica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion & restaurant Teplanka

8,6

Penzion & restaurant Teplanka

Ubytovanie (Penzión) Penzion & restaurant Teplanka. Penzion & restaurant Teplanka sa nachádza v Považskej Bystrici a ponúka reštauráciu, bar, záhradu a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. Ubytovanie Penzion & restaurant Teplanka sa nachádza v slovenskom meste Považská Bystrica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Drieňovkou

8,5

Penzión Drieňovkou

Ubytovanie (Penzión) Penzión Drieňovkou. Penzión Drieňovkou vám ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a možnosť ubytovať sa s domácimi zvieratami v Považskej Bystrici. Ubytovanie Penzión Drieňovkou sa nachádza v slovenskom meste Považská Bystrica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Bothe

8,2

Hotel Bothe

Ubytovanie (Hotel) Hotel Bothe. Hotel Bothe sa nachádza 500 metrov od centra Považskej Bystrice a hosťom ponúka moderné ubytovanie a jednoduchý prístup k diaľnici D1, ktorá je vzdialená... Ubytovanie Hotel Bothe sa nachádza v slovenskom meste Považská Bystrica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Garni

8,2

Hotel Garni

Ubytovanie (Hotel) Hotel Garni. Hotel Garni je situovaný 1,5 km od centra Považskej Bystrice. Všetky jeho izby majú balkón, TV a vlastnú kúpeľňu. Ubytovanie Hotel Garni sa nachádza v slovenskom meste Považská Bystrica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Podhradie

8,1

Hotel Podhradie

Ubytovanie (Hotel) Hotel Podhradie. Hotel Podhradie sa nachádza na pokojnom mieste v Považskom podhradí neďaleko Považskej Bystrice a ponúka svetlé a útulné izby so satelitnou LCD TV,... Ubytovanie Hotel Podhradie sa nachádza v slovenskom meste Považská Bystrica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.