Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Radava

V slovenskom meste Radava máme celkom 5 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Radava

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Radava

Penzión Fonte

9,4

Penzión Fonte

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Penzión Fonte. Penzión Fonte sa nachádza v obci Radava, 30 km od Levíc. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Penzión Fonte sa nachádza v slovenskom meste Radava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión LISKA

8,8

Penzión LISKA

Ubytovanie (Apartmány) Penzión LISKA. Penzión LISKA sa nachádza v obci Radava, 30 km od Levíc. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Penzión LISKA sa nachádza v slovenskom meste Radava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 16 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Golden Sun

7,1

Golden Sun

Ubytovanie (Privát) Golden Sun. Ubytovacie zariadenie Golden Sun sa nachádza v obci Podhájska, 50 km od mesta Komárom. Ponúka sezónny vonkajší bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Golden Sun sa nachádza v slovenskom meste Radava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión Iveta

6,4

Penzión Iveta

Ubytovanie (Hotel) Penzión Iveta. Penzión Iveta sa nachádza v obci Radava a ponúka reštauráciu, sezónny vonkajší bazén, bar a záhradu. Ubytovanie Penzión Iveta sa nachádza v slovenskom meste Radava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v slovenskom meste Radava

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Radava. Mesto Radava je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.