Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Rajecké Teplice

V slovenskom meste Rajecké Teplice máme celkom 28 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Rajecké Teplice

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Rajecké Teplice

Apartmány Kvetná

9,9

Apartmány Kvetná

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány Kvetná. Apartmány Kvetná ponúkajú ubytovanie v Žiline, 13 km od Budatínskeho hradu. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi. Apartmán je vybavený TV s plochou obrazovkou. Ubytovanie Apartmány Kvetná sa nachádza v slovenskom meste Rajecké Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión Flámm

9,8

Penzión Flámm

Ubytovanie (Penzión) Penzión Flámm. Penzión Flámm sa nachádza v Rajeckých Tepliciach, do 300 metrov od termálnych kúpeľov Rajecké Teplice a 12 km od hradu Lietava. Ubytovanie Penzión Flámm sa nachádza v slovenskom meste Rajecké Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmány CENTRUM

9,7

Apartmány CENTRUM

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány CENTRUM. Apartmány CENTRUM poskytujú výhľad do záhrady, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a neplatené súkromné parkovisko v Rajeckých Tepliciach, 300 metrov od... Ubytovanie Apartmány CENTRUM sa nachádza v slovenskom meste Rajecké Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Belle Vue

9,6

Belle Vue

Ubytovanie (Apartmán) Belle Vue. Ubytovanie Belle Vue sa nachádza v Rajeckých Tepliciach, len 200 metrov od termálnych kúpeľov. Ponúka reštauráciu, bar a spoločnú kuchyňu. Ubytovanie Belle Vue sa nachádza v slovenskom meste Rajecké Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

chatka

9,5

chatka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) chatka. Chatka sa nachádza v Rajeckých Tepliciach, neďaleko Termálnych kúpeľov Rajecké Teplice, a ponúka vám ubytovanie s bezplatnými bicyklami, požičovňu... Ubytovanie chatka sa nachádza v slovenskom meste Rajecké Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Domček u Jarinu

9,5

Domček u Jarinu

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Domček u Jarinu. Domček u Jarinu sa nachádza v Rajeckých Tepliciach, 700 metrov od termálnych kúpeľov Rajecké Teplice a 12 km od hradu Lietava. Ubytovanie Domček u Jarinu sa nachádza v slovenskom meste Rajecké Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension Relish

9,3

Pension Relish

Ubytovanie (Penzión) Pension Relish. Penzión Relish so záhradou a bezplatným Wi-Fi sa nachádza v Rajeckých Tepliciach, 90 metrov od termálnych kúpeľov Rajecké Teplice. Ubytovanie Pension Relish sa nachádza v slovenskom meste Rajecké Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Bonanno

9,3

Penzion Bonanno

Ubytovanie (Penzión) Penzion Bonanno. Penzión Bonanno sa nachádza na pokojnom mieste v centre kúpeľov Rajecké Teplice iba 100 metrov od kúpeľov Aphrodite. Ubytovanie Penzion Bonanno sa nachádza v slovenskom meste Rajecké Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Daniela

9,2

Penzion Daniela

Ubytovanie (Penzión) Penzion Daniela. Penzión Daniela je obklopený zeleňou a nachádza sa priamo v centre Rajeckých Teplíc. Ubytovanie Penzion Daniela sa nachádza v slovenskom meste Rajecké Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Aphrodite Palace

9,1

Aphrodite Palace

Ubytovanie (Hotel) Aphrodite Palace. Novozrekonštruovaný hotel Aphrodite Palace sa nachádza hneď vedľa kúpeľov Aphrodite v centre Rajeckých Teplíc. Ubytovanie Aphrodite Palace sa nachádza v slovenskom meste Rajecké Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 146 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Relax

9,1

Hotel Relax

Ubytovanie (Hotel) Hotel Relax. Hotel Relax s elegantným interiérom sa nachádza v centre kúpeľného mesta Rajecké Teplice. Hostia môžu navštíviť wellness centrum. Ubytovanie Hotel Relax sa nachádza v slovenskom meste Rajecké Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Encian

9,1

Hotel Encian

Ubytovanie (Hotel) Hotel Encian. Hotel Encián sa nachádza pri Labuťom jazere v Rajeckých Tepliciach, 100 metrov od termálnych kúpeľov Aphrodite. Ubytovanie Hotel Encian sa nachádza v slovenskom meste Rajecké Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vila Viktória

9,1

Vila Viktória

Ubytovanie (Penzión) Vila Viktória. Vila Viktoria sa nachádza v pokojnej časti tradičného kúpeľného mestečka Rajecké Teplice. Ubytovanie Vila Viktória sa nachádza v slovenskom meste Rajecké Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Privat Ján Vereš

8,9

Privat Ján Vereš

Ubytovanie (Privát) Privat Ján Vereš. Privat Ján Vereš sa nachádza v Rajeckých Tepliciach, 100 metrov od termálnych kúpeľov, a ponúka záhradu, terasu i lyžiareň. Ubytovanie Privat Ján Vereš sa nachádza v slovenskom meste Rajecké Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Iris

8,9

Penzion Iris

Ubytovanie (Penzión) Penzion Iris. Tradičný penzión Iris sa nachádza 100 metrov od centra Rajeckých Teplíc. Ponúka vám ubytovanie v izbách s TV a balkónom. Ubytovanie Penzion Iris sa nachádza v slovenskom meste Rajecké Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Vila Milica

8,9

Penzion Vila Milica

Ubytovanie (Penzión) Penzion Vila Milica. Penzión Vila Milica sa nachádza na pokojnom mieste, priamo v centre Rajeckých Teplíc. Ubytovanie Penzion Vila Milica sa nachádza v slovenskom meste Rajecké Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión Vila Dalí

8,8

Penzión Vila Dalí

Ubytovanie (Penzión) Penzión Vila Dalí. Penzión Vila Dalí sa nachádza iba 200 metrov od centra mesta Rajecké Teplice a len 11 km od lyžiarskeho strediska Rajecká Lesná. Ubytovanie Penzión Vila Dalí sa nachádza v slovenskom meste Rajecké Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán HARMONY

8,8

Apartmán HARMONY

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán HARMONY. Apartmán HARMONY sa nachádza 300 metrov od termálnych kúpeľov Rajecké Teplice a 5 km od Lietavského hradu. Ponúka bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytovanie Apartmán HARMONY sa nachádza v slovenskom meste Rajecké Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Amelia

8,8

Villa Amelia

Ubytovanie (Penzión) Villa Amelia. Penzión Villa Amelia sa nachádza v Rajeckých Tepliciach, 700 metrov od Kúpeľov Rajecké Teplice. Ubytovanie Villa Amelia sa nachádza v slovenskom meste Rajecké Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión Villa

8,8

Penzión Villa

Ubytovanie (Penzión) Penzión Villa. Penzión Villa sa nachádza 500 metrov od centra mesta Rajecké Teplice a ponúka vlastné kúpeľné centrum. Ubytovanie Penzión Villa sa nachádza v slovenskom meste Rajecké Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Aphrodite

8,6

Hotel Aphrodite

Ubytovanie (Hotel) Hotel Aphrodite. Kúpeľný hotel Aphrodite sa nachádza vo vzdialenosti 33 km od Národného parku Malá Fatra a obklopuje ho úchvatná prírodná scenéria. Ubytovanie Hotel Aphrodite sa nachádza v slovenskom meste Rajecké Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 157 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Raj

8,6

Penzion Raj

Ubytovanie (Penzión) Penzion Raj. Moderný penzión Raj sa nachádza 100 metrov od centra Rajeckých Teplíc. Má reštauráciu, ktorá ponúka jedlá tradičnej slovenskej kuchyne. Ubytovanie Penzion Raj sa nachádza v slovenskom meste Rajecké Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Wellness Hotel Diplomat

8,5

Wellness Hotel Diplomat

Ubytovanie (Hotel) Wellness Hotel Diplomat. Moderný hotel Sport Wellness Diplomat sa nachádza uprostred Národného parku Malá Fatra. Ubytovanie Wellness Hotel Diplomat sa nachádza v slovenskom meste Rajecké Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 111 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión Talisman

8,1

Penzión Talisman

Ubytovanie (Penzión) Penzión Talisman. Penzión Talisman sa nachádza v centre Rajeckých Teplíc a spolu s ubytovaním ponúka saunu, hydromasážne zariadenia a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet... Ubytovanie Penzión Talisman sa nachádza v slovenskom meste Rajecké Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión Mlynárka

8

Penzión Mlynárka

Ubytovanie (Penzión) Penzión Mlynárka. Penzión Mlynárka je typická drevená chata, ktorá sa nachádza na okraji kúpeľného mesta Rajecké Teplice a k jej vybaveniu patrí reštaurácia s terasou, ktorá... Ubytovanie Penzión Mlynárka sa nachádza v slovenskom meste Rajecké Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Marco

7,9

Penzion Marco

Ubytovanie (Penzión) Penzion Marco. Penzión Marco sa nachádza v Rajeckých Tepliciach, len 100 metrov od termálnych kúpeľov Aphrodite a ponúka reštauráciu s tradičnou slovenskou i... Ubytovanie Penzion Marco sa nachádza v slovenskom meste Rajecké Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Privát Pekný dvor

Privát Pekný dvor

Ubytovanie (Apartmán) Privát Pekný dvor. Ubytovacie zariadenie Privát Pekný dvor s výhľadom do záhrady ponúka ubytovanie s terasou a rýchlovarnou kanvicou, asi 12 km od Lietavského hradu. Ubytovanie Privát Pekný dvor sa nachádza v slovenskom meste Rajecké Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v slovenskom meste Rajecké Teplice

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 28 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Rajecké Teplice. Mesto Rajecké Teplice je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.