Hľadať

Ubytovanie

Apartmán Hestia 5 Apartmán

35 Školská, 013 13 Rajecké Teplice, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Hestia 5. Apartmán Hestia 5 s výhľadom na mesto sa nachádza približne 200 metrov od Termálnych kúpeľov Rajecké Teplice a ponúka ubytovanie s balkónom a rýchlovarnou... Ubytovanie Apartmán Hestia 5 sa nachádza v slovenskom meste Rajecké Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Popis ubytovania Apartmán Hestia 5

Počas pobytu v apartmáne môžete parkovať na bezplatnom súkromnom parkovisku a v okolitej oblasti sa môžete venovať aktivitám ako lyžovanie a cyklistika. Hrad Lietava je od ubytovania Apartmán Hestia 5 vzdialený 5 km. Najbližšie letisko, Letisko Piešťany, je od ubytovania vzdialené 84 km. V ubytovaní Apartmán Hestia 5 môžete získať Genius zľavu! Ak chcete na pobyte v tomto ubytovaní ušetriť, stačí sa prihlásiť. Apartmán Hestia 5 s výhľadom na mesto sa nachádza približne 200 metrov od Termálnych kúpeľov Rajecké Teplice a ponúka ubytovanie s balkónom a rýchlovarnou kanvicou. Tento apartmán má 1 spálňu, kuchyňu s umývačkou riadu a mikrovlnnou rúrou, priestor na posedenie a 1 kúpeľňu so sprchovacím kútom. V apartmáne s terasou môžete využívať aj úschovňu lyží. K dispozícii sú uteráky a posteľná bielizeň. K vybaveniu patrí TV s plochou obrazovkou.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

  • Bezplatné parkovisko
  • Bezplatné Wi- Fi

Iná ubytovanie v meste Rajecké Teplice

Apartmány Kvetná

9,9

Apartmány Kvetná

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány Kvetná. Apartmány Kvetná ponúkajú ubytovanie v Žiline, 13 km od Budatínskeho hradu. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi. Apartmán je vybavený TV s plochou obrazovkou. Ubytovanie Apartmány Kvetná sa nachádza v slovenskom meste Rajecké Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartman Hestia

9,8

Apartman Hestia

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Hestia. Apartmán Hestia sa nachádza v Rajeckých Tepliciach len 200 metrov od termálnych Kúpeľov Rajecké Teplice a ponúka bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné... Ubytovanie Apartman Hestia sa nachádza v slovenskom meste Rajecké Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán Pošta

9,8

Apartmán Pošta

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Pošta. Apartmán Pošta sa nachádza v Rajeckých Tepliciach 100 metrov od rovnomenných termálnych kúpeľov a 5 km od Lietavského hradu. Ubytovanie Apartmán Pošta sa nachádza v slovenskom meste Rajecké Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Flámm

9,8

Penzión Flámm

Ubytovanie (Penzión) Penzión Flámm. Penzión Flámm sa nachádza v Rajeckých Tepliciach, do 300 metrov od termálnych kúpeľov Rajecké Teplice a 12 km od hradu Lietava. Ubytovanie Penzión Flámm sa nachádza v slovenskom meste Rajecké Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Vila Pollux

9,7

Vila Pollux

Ubytovanie (Vila) Vila Pollux. Vila Pollux sa nachádza v Rajeckých Tepliciach len 50 metrov od miestnych termálnych kúpeľov. Ubytovanie Vila Pollux sa nachádza v slovenskom meste Rajecké Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmány CENTRUM

9,7

Apartmány CENTRUM

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány CENTRUM. Apartmány CENTRUM poskytujú výhľad do záhrady, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a neplatené súkromné parkovisko v Rajeckých Tepliciach, 300 metrov od... Ubytovanie Apartmány CENTRUM sa nachádza v slovenskom meste Rajecké Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Belle Vue

9,6

Belle Vue

Ubytovanie (Apartmán) Belle Vue. Ubytovanie Belle Vue sa nachádza v Rajeckých Tepliciach, len 200 metrov od termálnych kúpeľov. Ponúka reštauráciu, bar a spoločnú kuchyňu. Ubytovanie Belle Vue sa nachádza v slovenskom meste Rajecké Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Domček u Jarinu

9,5

Domček u Jarinu

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Domček u Jarinu. Domček u Jarinu sa nachádza v Rajeckých Tepliciach, 700 metrov od termálnych kúpeľov Rajecké Teplice a 12 km od hradu Lietava. Ubytovanie Domček u Jarinu sa nachádza v slovenskom meste Rajecké Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

chatka

9,5

chatka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) chatka. Chatka sa nachádza v Rajeckých Tepliciach, neďaleko Termálnych kúpeľov Rajecké Teplice, a ponúka vám ubytovanie s bezplatnými bicyklami, požičovňu... Ubytovanie chatka sa nachádza v slovenskom meste Rajecké Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Pension Relish

9,3

Pension Relish

Ubytovanie (Penzión) Pension Relish. Penzión Relish so záhradou a bezplatným Wi-Fi sa nachádza v Rajeckých Tepliciach, 90 metrov od termálnych kúpeľov Rajecké Teplice. Ubytovanie Pension Relish sa nachádza v slovenskom meste Rajecké Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion Bonanno

9,3

Penzion Bonanno

Ubytovanie (Penzión) Penzion Bonanno. Penzión Bonanno sa nachádza na pokojnom mieste v centre kúpeľov Rajecké Teplice iba 100 metrov od kúpeľov Aphrodite. Ubytovanie Penzion Bonanno sa nachádza v slovenskom meste Rajecké Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v útulnom prostredí Rajeckych Teplíc

9,2

Ubytovanie v útulnom prostredí Rajeckych Teplíc

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ubytovanie v útulnom prostredí Rajeckych Teplíc. Ubytovanie v útulnom prostredí Rajeckych Teplíc sa nachádza v Žilinskom kraji a ponúka terasu. Ubytovanie Ubytovanie v útulnom prostredí Rajeckych Teplíc sa nachádza v slovenskom meste Rajecké Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion Daniela

9,2

Penzion Daniela

Ubytovanie (Penzión) Penzion Daniela. Penzión Daniela je obklopený zeleňou a nachádza sa priamo v centre Rajeckých Teplíc. Ubytovanie Penzion Daniela sa nachádza v slovenskom meste Rajecké Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

JUMBO APARTMENTS

9,2

JUMBO APARTMENTS

Ubytovanie (Apartmány) JUMBO APARTMENTS. Ubytovacie zariadenie JUMBO APARTMENTS sa nachádza v Rajeckých Tepliciach 400 metrov od termálnych kúpeľov Rajecké Teplice a 5 km od Lietavského hradu. Ubytovanie JUMBO APARTMENTS sa nachádza v slovenskom meste Rajecké Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Encian

9,1

Hotel Encian

Ubytovanie (Hotel) Hotel Encian. Hotel Encián sa nachádza pri Labuťom jazere v Rajeckých Tepliciach, 100 metrov od termálnych kúpeľov Aphrodite. Ubytovanie Hotel Encian sa nachádza v slovenskom meste Rajecké Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Relax

9,1

Hotel Relax

Ubytovanie (Hotel) Hotel Relax. Hotel Relax s elegantným interiérom sa nachádza v centre kúpeľného mesta Rajecké Teplice. Hostia môžu navštíviť wellness centrum. Ubytovanie Hotel Relax sa nachádza v slovenskom meste Rajecké Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Aphrodite Palace

9,1

Aphrodite Palace

Ubytovanie (Hotel) Aphrodite Palace. Novozrekonštruovaný hotel Aphrodite Palace sa nachádza hneď vedľa kúpeľov Aphrodite v centre Rajeckých Teplíc. Ubytovanie Aphrodite Palace sa nachádza v slovenskom meste Rajecké Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Vila Viktória

9,1

Vila Viktória

Ubytovanie (Penzión) Vila Viktória. Vila Viktoria sa nachádza v pokojnej časti tradičného kúpeľného mestečka Rajecké Teplice. Ubytovanie Vila Viktória sa nachádza v slovenskom meste Rajecké Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Privat Ján Vereš

8,9

Privat Ján Vereš

Ubytovanie (Privát) Privat Ján Vereš. Privat Ján Vereš sa nachádza v Rajeckých Tepliciach, 100 metrov od termálnych kúpeľov, a ponúka záhradu, terasu i lyžiareň. Ubytovanie Privat Ján Vereš sa nachádza v slovenskom meste Rajecké Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion Iris

8,9

Penzion Iris

Ubytovanie (Penzión) Penzion Iris. Tradičný penzión Iris sa nachádza 100 metrov od centra Rajeckých Teplíc. Ponúka vám ubytovanie v izbách s TV a balkónom. Ubytovanie Penzion Iris sa nachádza v slovenskom meste Rajecké Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion Vila Milica

8,9

Penzion Vila Milica

Ubytovanie (Penzión) Penzion Vila Milica. Penzión Vila Milica sa nachádza na pokojnom mieste, priamo v centre Rajeckých Teplíc. Ubytovanie Penzion Vila Milica sa nachádza v slovenskom meste Rajecké Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Vila Dalí

8,8

Penzión Vila Dalí

Ubytovanie (Penzión) Penzión Vila Dalí. Penzión Vila Dalí sa nachádza iba 200 metrov od centra mesta Rajecké Teplice a len 11 km od lyžiarskeho strediska Rajecká Lesná. Ubytovanie Penzión Vila Dalí sa nachádza v slovenskom meste Rajecké Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán HARMONY

8,8

Apartmán HARMONY

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán HARMONY. Apartmán HARMONY sa nachádza 300 metrov od termálnych kúpeľov Rajecké Teplice a 5 km od Lietavského hradu. Ponúka bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytovanie Apartmán HARMONY sa nachádza v slovenskom meste Rajecké Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Villa Amelia

8,8

Villa Amelia

Ubytovanie (Penzión) Villa Amelia. Penzión Villa Amelia sa nachádza v Rajeckých Tepliciach, 700 metrov od Kúpeľov Rajecké Teplice. Ubytovanie Villa Amelia sa nachádza v slovenskom meste Rajecké Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Villa

8,8

Penzión Villa

Ubytovanie (Penzión) Penzión Villa. Penzión Villa sa nachádza 500 metrov od centra mesta Rajecké Teplice a ponúka vlastné kúpeľné centrum. Ubytovanie Penzión Villa sa nachádza v slovenskom meste Rajecké Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Aphrodite

8,6

Hotel Aphrodite

Ubytovanie (Hotel) Hotel Aphrodite. Kúpeľný hotel Aphrodite sa nachádza vo vzdialenosti 33 km od Národného parku Malá Fatra a obklopuje ho úchvatná prírodná scenéria. Ubytovanie Hotel Aphrodite sa nachádza v slovenskom meste Rajecké Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion Raj

8,6

Penzion Raj

Ubytovanie (Penzión) Penzion Raj. Moderný penzión Raj sa nachádza 100 metrov od centra Rajeckých Teplíc. Má reštauráciu, ktorá ponúka jedlá tradičnej slovenskej kuchyne. Ubytovanie Penzion Raj sa nachádza v slovenskom meste Rajecké Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Wellness Hotel Diplomat

8,5

Wellness Hotel Diplomat

Ubytovanie (Hotel) Wellness Hotel Diplomat. Moderný hotel Sport Wellness Diplomat sa nachádza uprostred Národného parku Malá Fatra. Ubytovanie Wellness Hotel Diplomat sa nachádza v slovenskom meste Rajecké Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmány Dalila

8,5

Apartmány Dalila

Ubytovanie (Privát) Apartmány Dalila. Apartmány Dalila sa nachádzajú v Rajeckých Tepliciach v Žilinskom kraji neďaleko Termálnych kúpeľov Rajecké Teplice a ponúkajú ubytovanie s bezplatným... Ubytovanie Apartmány Dalila sa nachádza v slovenskom meste Rajecké Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Talisman

8,1

Penzión Talisman

Ubytovanie (Penzión) Penzión Talisman. Penzión Talisman sa nachádza v centre Rajeckých Teplíc a spolu s ubytovaním ponúka saunu, hydromasážne zariadenia a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet... Ubytovanie Penzión Talisman sa nachádza v slovenskom meste Rajecké Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Mlynárka

8

Penzión Mlynárka

Ubytovanie (Penzión) Penzión Mlynárka. Penzión Mlynárka je typická drevená chata, ktorá sa nachádza na okraji kúpeľného mesta Rajecké Teplice a k jej vybaveniu patrí reštaurácia s terasou, ktorá... Ubytovanie Penzión Mlynárka sa nachádza v slovenskom meste Rajecké Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion Marco

7,9

Penzion Marco

Ubytovanie (Penzión) Penzion Marco. Penzión Marco sa nachádza v Rajeckých Tepliciach, len 100 metrov od termálnych kúpeľov Aphrodite a ponúka reštauráciu s tradičnou slovenskou i... Ubytovanie Penzion Marco sa nachádza v slovenskom meste Rajecké Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

VIP apartmán

VIP apartmán

Ubytovanie (Apartmán) VIP apartmán. Offering free WiFi and city views, VIP apartmán provides accommodation located in Rajecké Teplice, just 200 metres from Thermal Spa Rajecke Teplice. Ubytovanie VIP apartmán sa nachádza v slovenskom meste Rajecké Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Privát Pekný dvor

Privát Pekný dvor

Ubytovanie (Apartmán) Privát Pekný dvor. Ubytovacie zariadenie Privát Pekný dvor s výhľadom do záhrady ponúka ubytovanie s terasou a rýchlovarnou kanvicou, asi 12 km od Lietavského hradu. Ubytovanie Privát Pekný dvor sa nachádza v slovenskom meste Rajecké Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión PALATÍN

Penzión PALATÍN

Ubytovanie (Penzión) Penzión PALATÍN. Penzión PALATÍN sa nachádza v Rajeckých Tepliciach 200 metrov od miestnych termálnych kúpeľov a 5 km od Lietavského hradu. Ubytovanie Penzión PALATÍN sa nachádza v slovenskom meste Rajecké Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.