Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Rožňava

V slovenskom meste Rožňava máme celkom 18 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Rožňava

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Rožňava

VILLA ANGEL

9,7

VILLA ANGEL

Ubytovanie (Privát) VILLA ANGEL. Ubytovacie zariadenie VILLA ANGEL sa nachádza v Rožňave v Košickom kraji, v blízkosti Baníckeho múzea a stredovekého mesta. Ubytovanie VILLA ANGEL sa nachádza v slovenskom meste Rožňava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Privat Eva

9,5

Privat Eva

Ubytovanie (Privát) Privat Eva. Privát Eva sa nachádza v Rožňave a ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním s terasou, záhradu s vybavením na grilovanie a bezplatné súkromné parkovisko... Ubytovanie Privat Eva sa nachádza v slovenskom meste Rožňava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Selfness Rožňava

9,4

Selfness Rožňava

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Selfness Rožňava. Hotel Selfness Rožňava sa nachádza v Rožňave a ponúka vám ubytovanie v priestranných a moderne zariadených štúdiách s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Selfness Rožňava sa nachádza v slovenskom meste Rožňava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion Areal Zamma

9,3

Penzion Areal Zamma

Ubytovanie (Penzión) Penzion Areal Zamma. Penzión Areál Zamma sa nachádza 500 metrov od historického centra Rožňavy. Ubytovanie Penzion Areal Zamma sa nachádza v slovenskom meste Rožňava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán ROŽŇAVA

9,3

Apartmán ROŽŇAVA

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán ROŽŇAVA. Apartmán ROŽŇAVA ponúka hosťom súkromné ubytovanie s vlastným stravovaním v Rožňave. Apartmán leží 1,5 km od Baníckeho múzea. Ubytovanie Apartmán ROŽŇAVA sa nachádza v slovenskom meste Rožňava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión CONTESA

9,1

Penzión CONTESA

Ubytovanie (Penzión) Penzión CONTESA. Penzión CONTESA sa nachádza v Rožňave, 2,4 km od Krásnej Hôrky a ponúka ubytovanie s reštauráciou, bezplatným súkromným parkoviskom, barom a grilom. Ubytovanie Penzión CONTESA sa nachádza v slovenskom meste Rožňava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion Luxury

9

Penzion Luxury

Ubytovanie (Penzión) Penzion Luxury. Penzion Luxury sa nachádza v Rožňave a 500 metrov od Baníckeho múzea. Ubytovanie Penzion Luxury sa nachádza v slovenskom meste Rožňava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Bernáth

8,9

Penzión Bernáth

Ubytovanie (Penzión) Penzión Bernáth. Rodinou prevádzkovaný penzión Bernáth sa nachádza v tichej lokalite v dedinke Krásnohorská Dlhá Lúka, 5 km od hradu Krásna Hôrka a 8 km od Rožňavy. Ubytovanie Penzión Bernáth sa nachádza v slovenskom meste Rožňava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Réva

8,8

Penzión Réva

Ubytovanie (Penzión) Penzión Réva. Penzión Réva sa nachádza v obci Turňa nad Bodvou v Košickom kraji, 30 km od Košíc. Ponúka vám gril a terasu. Na mieste môžete navštíviť reštauráciu. Ubytovanie Penzión Réva sa nachádza v slovenskom meste Rožňava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Adriana

8,6

Penzión Adriana

Ubytovanie (Penzión) Penzión Adriana. Penzión Adriana sa nachádza v Rožňave, 1,2 km od hradu Krásna Hôrka a 7 km od Baníckeho múzea. Ubytovanie Penzión Adriana sa nachádza v slovenskom meste Rožňava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion Rosenau

8,6

Penzion Rosenau

Ubytovanie (Penzión) Penzion Rosenau. Penzión Rosenau sídli v Rožňave, len 50 metrov od hlavného námestia. Ubytovanie Penzion Rosenau sa nachádza v slovenskom meste Rožňava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Davi Penzion & Bowling

8,2

Davi Penzion & Bowling

Ubytovanie (Penzión) Davi Penzion & Bowling. Penzión Davi & Bowling sa nachádza v Rožňave, 1,5 km od baníckeho múzea. Ubytovanie Davi Penzion & Bowling sa nachádza v slovenskom meste Rožňava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Kras

7,9

Hotel Kras

Ubytovanie (Hotel) Hotel Kras. Hotel Kras sa nachádza v centre mesta Rožňava, približne 5 km od Kaštieľa Betliar. Ubytovanie Hotel Kras sa nachádza v slovenskom meste Rožňava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Biznis centrum / ubytovna

7,7

Biznis centrum / ubytovna

Ubytovanie (Penzión) Biznis centrum / ubytovna. Turistická ubytovňa, nachádzajúca sa v centre mesta Rožňava a menej ako 8 km od kaštieľa Betliar, ponúka ubytovanie v izbách, bar a recepciu s nepretržitou... Ubytovanie Biznis centrum / ubytovna sa nachádza v slovenskom meste Rožňava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

FAN FAN PENZIÓN

7,3

FAN FAN PENZIÓN

Ubytovanie (Penzión) FAN FAN PENZIÓN. FAN FAN PENZIÓN sa nachádza v Rožňave, necelých 3,6 km od Baníckeho múzea a 3,6 km od stredovekého mesta. Ubytovanie FAN FAN PENZIÓN sa nachádza v slovenskom meste Rožňava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión a reštaurácia pod Hradom, Turńa nad Bodvou

7,2

Penzión a reštaurácia pod Hradom, Turńa nad Bodvou

Ubytovanie (Penzión) Penzión a reštaurácia pod Hradom, Turńa nad Bodvou. Penzión a reštaurácia pod Hradom sa nachádza v meste Turňa nad Bodvou a ponúka bar i terasu. Ubytovanie Penzión a reštaurácia pod Hradom, Turńa nad Bodvou sa nachádza v slovenskom meste Rožňava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Rožňava

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 18 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Rožňava. Mesto Rožňava je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.