Hľadať

Ubytovanie

VILLA ANGEL Privát

Janka Kráľa 2, 048 01 Rožňava, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Privát) VILLA ANGEL. Ubytovacie zariadenie VILLA ANGEL sa nachádza v Rožňave v Košickom kraji, v blízkosti Baníckeho múzea a stredovekého mesta. Ubytovanie VILLA ANGEL sa nachádza v slovenskom meste Rožňava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Popis ubytovania VILLA ANGEL

V areáli ubytovania VILLA ANGEL nájdete terasu. Ubytovacie zariadenie VILLA ANGEL sa nachádza v Rožňave v Košickom kraji, v blízkosti Baníckeho múzea a stredovekého mesta. Najbližšie Medzinárodné letisko Košice sa nachádza vo vzdialenosti 66 km. K dispozícii je TV s plochou obrazovkou a súkromná kúpeľňa so sušičom na vlasy, s bezplatnými toaletnými potrebami a so sprchovacím kútom. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným parkoviskom. Betliar je vzdialený 6 km a hrad Krásna Hôrka 8 km.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

  • Bezplatné parkovisko
  • Bezplatné Wi- Fi

Vybavenie ubytovania VILLA ANGEL

  • Terasa
  • Domáce zvieratá sú zakázané.
  • Pešia turistika Mimo ubytovania
  • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
  • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
  • Všetky priestory sú nefajčiarske
  • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Rožňava

Privat Eva

9,5

Privat Eva

Ubytovanie (Privát) Privat Eva. Privát Eva sa nachádza v Rožňave a ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním s terasou, záhradu s vybavením na grilovanie a bezplatné súkromné parkovisko... Ubytovanie Privat Eva sa nachádza v slovenskom meste Rožňava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Selfness Rožňava

9,4

Selfness Rožňava

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Selfness Rožňava. Hotel Selfness Rožňava sa nachádza v Rožňave a ponúka vám ubytovanie v priestranných a moderne zariadených štúdiách s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Selfness Rožňava sa nachádza v slovenskom meste Rožňava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion Areal Zamma

9,3

Penzion Areal Zamma

Ubytovanie (Penzión) Penzion Areal Zamma. Penzión Areál Zamma sa nachádza 500 metrov od historického centra Rožňavy. Ubytovanie Penzion Areal Zamma sa nachádza v slovenskom meste Rožňava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán ROŽŇAVA

9,3

Apartmán ROŽŇAVA

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán ROŽŇAVA. Apartmán ROŽŇAVA ponúka hosťom súkromné ubytovanie s vlastným stravovaním v Rožňave. Apartmán leží 1,5 km od Baníckeho múzea. Ubytovanie Apartmán ROŽŇAVA sa nachádza v slovenskom meste Rožňava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión CONTESA

9,1

Penzión CONTESA

Ubytovanie (Penzión) Penzión CONTESA. Penzión CONTESA sa nachádza v Rožňave, 2,4 km od Krásnej Hôrky a ponúka ubytovanie s reštauráciou, bezplatným súkromným parkoviskom, barom a grilom. Ubytovanie Penzión CONTESA sa nachádza v slovenskom meste Rožňava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion Luxury

9

Penzion Luxury

Ubytovanie (Penzión) Penzion Luxury. Penzion Luxury sa nachádza v Rožňave a 500 metrov od Baníckeho múzea. Ubytovanie Penzion Luxury sa nachádza v slovenskom meste Rožňava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Bernáth

8,9

Penzión Bernáth

Ubytovanie (Penzión) Penzión Bernáth. Rodinou prevádzkovaný penzión Bernáth sa nachádza v tichej lokalite v dedinke Krásnohorská Dlhá Lúka, 5 km od hradu Krásna Hôrka a 8 km od Rožňavy. Ubytovanie Penzión Bernáth sa nachádza v slovenskom meste Rožňava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Réva

8,8

Penzión Réva

Ubytovanie (Penzión) Penzión Réva. Penzión Réva sa nachádza v obci Turňa nad Bodvou v Košickom kraji, 30 km od Košíc. Ponúka vám gril a terasu. Na mieste môžete navštíviť reštauráciu. Ubytovanie Penzión Réva sa nachádza v slovenskom meste Rožňava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Adriana

8,6

Penzión Adriana

Ubytovanie (Penzión) Penzión Adriana. Penzión Adriana sa nachádza v Rožňave, 1,2 km od hradu Krásna Hôrka a 7 km od Baníckeho múzea. Ubytovanie Penzión Adriana sa nachádza v slovenskom meste Rožňava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion Rosenau

8,6

Penzion Rosenau

Ubytovanie (Penzión) Penzion Rosenau. Penzión Rosenau sídli v Rožňave, len 50 metrov od hlavného námestia. Ubytovanie Penzion Rosenau sa nachádza v slovenskom meste Rožňava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Davi Penzion & Bowling

8,2

Davi Penzion & Bowling

Ubytovanie (Penzión) Davi Penzion & Bowling. Penzión Davi & Bowling sa nachádza v Rožňave, 1,5 km od baníckeho múzea. Ubytovanie Davi Penzion & Bowling sa nachádza v slovenskom meste Rožňava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Kras

7,9

Hotel Kras

Ubytovanie (Hotel) Hotel Kras. Hotel Kras sa nachádza v centre mesta Rožňava, približne 5 km od Kaštieľa Betliar. Ubytovanie Hotel Kras sa nachádza v slovenskom meste Rožňava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Biznis centrum / ubytovna

7,7

Biznis centrum / ubytovna

Ubytovanie (Penzión) Biznis centrum / ubytovna. Turistická ubytovňa, nachádzajúca sa v centre mesta Rožňava a menej ako 8 km od kaštieľa Betliar, ponúka ubytovanie v izbách, bar a recepciu s nepretržitou... Ubytovanie Biznis centrum / ubytovna sa nachádza v slovenskom meste Rožňava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

FAN FAN PENZIÓN

7,3

FAN FAN PENZIÓN

Ubytovanie (Penzión) FAN FAN PENZIÓN. FAN FAN PENZIÓN sa nachádza v Rožňave, necelých 3,6 km od Baníckeho múzea a 3,6 km od stredovekého mesta. Ubytovanie FAN FAN PENZIÓN sa nachádza v slovenskom meste Rožňava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión a reštaurácia pod Hradom, Turńa nad Bodvou

7,2

Penzión a reštaurácia pod Hradom, Turńa nad Bodvou

Ubytovanie (Penzión) Penzión a reštaurácia pod Hradom, Turńa nad Bodvou. Penzión a reštaurácia pod Hradom sa nachádza v meste Turňa nad Bodvou a ponúka bar i terasu. Ubytovanie Penzión a reštaurácia pod Hradom, Turńa nad Bodvou sa nachádza v slovenskom meste Rožňava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.