Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Štrba

V slovenskom meste Štrba máme celkom 38 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Štrba

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Štrba

Privát Daniela Štrba

9,7

Privát Daniela Štrba

Ubytovanie (Privát) Privát Daniela Štrba. Privát Daniela Štrba sa nachádza 8 km od Važeckej jaskyne a ponúka ubytovanie so spoločenskou miestnosťou, spoločnou kuchyňou a záhradou. Ubytovanie Privát Daniela Štrba sa nachádza v slovenskom meste Štrba, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartman "21"

9,7

Apartman "21"

Ubytovanie (Apartmán) Apartman "21". Apartmán "21" sa nachádza v Tatranskej Štrbe, 19 km od Popradu. Ponúka terasu, balkón, bezplatné Wi-Fi a súkromné parkovisko priamo na mieste. Ubytovanie Apartman "21" sa nachádza v slovenskom meste Štrba, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chalupa Štrba

9,7

Chalupa Štrba

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa Štrba. Chalupa Štrba sa nachádza v Štrbe, v Podtatranskej kotline oddeľujúcej Vysoké a Nízke Tatry a ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním, záhradu s grilom,... Ubytovanie Chalupa Štrba sa nachádza v slovenskom meste Štrba, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán Štrba

9,6

Apartmán Štrba

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Štrba. Apartmán s vlastným stravovaním Štrba sa nachádza uprostred Národného parku Vysoké Tatry v malebnej dedinke Štrba. Ubytovanie Apartmán Štrba sa nachádza v slovenskom meste Štrba, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Privát Tatry Štrba

9,6

Privát Tatry Štrba

Ubytovanie (Privát) Privát Tatry Štrba. Privát Tatry Štrba sa nachádza v obci Štrba, len 2 km od Tatranského národného parku. Ubytovanie Privát Tatry Štrba sa nachádza v slovenskom meste Štrba, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmanovy byt pri Zubačke

9,6

Apartmanovy byt pri Zubačke

Ubytovanie (Apartmán) Apartmanovy byt pri Zubačke. Apartmánový byt pri Zubačke sa nachádza v obci Štrba, len 200 metrov od ozubnicovej železnice. Ubytovanie Apartmanovy byt pri Zubačke sa nachádza v slovenskom meste Štrba, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion Veronika

9,5

Penzion Veronika

Ubytovanie (Penzión) Penzion Veronika. Penzión Veronika sa nachádza v Štrbe, 9 km od Važeckej jaskyne a ponúka ubytovanie s barom, bezplatným súkromným parkoviskom, spoločenskou miestnosťou a... Ubytovanie Penzion Veronika sa nachádza v slovenskom meste Štrba, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Mária Kičáková TATRY MKS

9,5

Mária Kičáková TATRY MKS

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Mária Kičáková TATRY MKS. Ubytovanie Mária Kičáková TATRY MKS sa nachádza v Štrbe. V tomto priváte môžete využívať bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie je vybavené satelitnou TV. Ubytovanie Mária Kičáková TATRY MKS sa nachádza v slovenskom meste Štrba, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Room with a High Tatras view

9,5

Room with a High Tatras view

Ubytovanie (Apartmán) Room with a High Tatras view. Ubytovacie zariadenie Room with a High Tatras view sa nachádza v obci Štrba. Ubytovanie je od Važeckej jaskyne vzdialené 13 km. Ubytovanie Room with a High Tatras view sa nachádza v slovenskom meste Štrba, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartman Panorama 1001

9,4

Apartman Panorama 1001

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Panorama 1001. Apartmán Panorama 1001 sa nachádza na 10. poschodí hotela Panorama Resort vo Vysokých Tatrách, len 100 metrov od Štrbského plesa a ponúka ubytovanie v... Ubytovanie Apartman Panorama 1001 sa nachádza v slovenskom meste Štrba, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Guest House Boba

9,4

Guest House Boba

Ubytovanie (Penzión) Guest House Boba. Ubytovacie zariadenie Guest House Boba sa nachádza v Štrbe, 13 km od Važeckej jaskyne. Ubytovanie Guest House Boba sa nachádza v slovenskom meste Štrba, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartman u Puškina

9,4

Apartman u Puškina

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Apartman u Puškina. Apartmán u Puškina sa nachádza v obci Štrba v Podtatranskej kotline, ktorá oddeľuje Vysoké a Nízke Tatry. Ubytovanie Apartman u Puškina sa nachádza v slovenskom meste Štrba, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Privát Jonas

9,3

Privát Jonas

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Privát Jonas. Privát Jonas je dovolenkový dom v obci Štrba, 9 km od Važeckej jaskyne. Ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním a s bezplatným súkromným parkoviskom. Ubytovanie Privát Jonas sa nachádza v slovenskom meste Štrba, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Vila Kamila

9,3

Vila Kamila

Ubytovanie (Privát) Vila Kamila. Vila Kamila sa nachádza uprostred Národného parku Vysoké Tatry v obci Štrba a ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním, recepciou s nepretržitou... Ubytovanie Vila Kamila sa nachádza v slovenskom meste Štrba, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Privat Kohut

9,3

Privat Kohut

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Privat Kohut. Privát Kohút, obklopený Národným parkom Vysoké Tatry, sa nachádza v obci Štrba a jeho súčasťou je záhrada s grilom. Ubytovanie Privat Kohut sa nachádza v slovenskom meste Štrba, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Golem top apartman

9,2

Golem top apartman

Ubytovanie (Apartmán) Golem top apartman. Apartmán Golem top sa môže pochváliť grilom a záhradou a ponúka ubytovanie v obci Štrba s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na hory. Ubytovanie Golem top apartman sa nachádza v slovenskom meste Štrba, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Guest House Privát Štrba

9,2

Guest House Privát Štrba

Ubytovanie (Penzión) Guest House Privát Štrba. Penzión Privát Štrba sa nachádza v Štrbe, 13 km od Važeckej jaskyne a ponúka ubytovanie so záhradou a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Guest House Privát Štrba sa nachádza v slovenskom meste Štrba, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Relax Štrba

9,1

Relax Štrba

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Relax Štrba. Boasting a terrace, Relax Štrba offers accommodation in Štrba with free WiFi and garden views. Ubytovanie Relax Štrba sa nachádza v slovenskom meste Štrba, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

3 Sosny Apartments

9

3 Sosny Apartments

Ubytovanie (Apartmán) 3 Sosny Apartments. Ubytovacie zariadenie 3 Sosny Apartments sa nachádza v Štrbe len 8 km od Važeckej jaskyne. Ubytovanie 3 Sosny Apartments sa nachádza v slovenskom meste Štrba, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartman 25 Vysoké Tatry

9

Apartman 25 Vysoké Tatry

Ubytovanie (Apartmán) Apartman 25 Vysoké Tatry. Apartman 25 Vysoké Tatry sa nachádza približne 10 km od Važeckej jaskyne. Ponúka výhľad na hory a ubytovanie s terasou a rýchlovarnou kanvicou. Ubytovanie Apartman 25 Vysoké Tatry sa nachádza v slovenskom meste Štrba, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Privat u Andrey

8,9

Privat u Andrey

Ubytovanie (Privát) Privat u Andrey. Privát u Andrey sa nachádza v obci Štrba, 5 km od v lyžiarskeho strediska Lopušná Dolina. Ubytovanie Privat u Andrey sa nachádza v slovenskom meste Štrba, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie u Vlasty

8,8

Ubytovanie u Vlasty

Ubytovanie (Privát) Ubytovanie u Vlasty. Ubytovanie u Vlasty sa nachádza v obci Štrba, necelých 8 km od najbližšieho lyžiarskeho vleku. Ubytovanie Ubytovanie u Vlasty sa nachádza v slovenskom meste Štrba, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

ANNA

8,7

ANNA

Ubytovanie (Privát) ANNA. Ubytovacie zariadenie ANNA sa nachádza v obci Štrba a ponúka ubytovanie s balkónom alebo terasou, bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou, barom a so... Ubytovanie ANNA sa nachádza v slovenskom meste Štrba, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Privát u Bartolomeja

8,6

Privát u Bartolomeja

Ubytovanie (Privát) Privát u Bartolomeja. Privát u Bartolomeja sa nachádza v Štrbe v Prešovskom kraji a 14 km od Važeckej jaskyne. Ubytovanie Privát u Bartolomeja sa nachádza v slovenskom meste Štrba, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartment Romanticka Chalupa

7,9

Apartment Romanticka Chalupa

Ubytovanie (Vidiecky dom) Apartment Romanticka Chalupa. Apartmán Hlavná sa nachádza v Štrbe, 9 km od Važeckej jaskyne. K dispozícii je vám bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a reštaurácia. Ubytovanie Apartment Romanticka Chalupa sa nachádza v slovenskom meste Štrba, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán Vika

Apartmán Vika

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Apartmán Vika. Boasting a restaurant, a shared lounge, and a garden, Apartmán Vika offers accommodation in Štrba with free WiFi and garden views. Ubytovanie Apartmán Vika sa nachádza v slovenskom meste Štrba, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Romantický domček Štrba

Romantický domček Štrba

Ubytovanie (Vila) Romantický domček Štrba. Featuring garden views, Romantický domček Štrba provides accommodation with a restaurant, a shared lounge and a garden, around 13 km from Vazecka cave. Ubytovanie Romantický domček Štrba sa nachádza v slovenskom meste Štrba, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Lenka

Chata Lenka

Ubytovanie (Horská chata) Chata Lenka. Set in Štrba in the Prešovský kraj region, Chata Lenka has a balcony. Ubytovanie Chata Lenka sa nachádza v slovenskom meste Štrba, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán u Anny

Apartmán u Anny

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán u Anny. Apartmán u Anny sa nachádza približne 12 km od Važeckej jaskyne. Ponúka ubytovanie s balkónom, rýchlovarnou kanvicou a výhľadom do záhrady. Ubytovanie Apartmán u Anny sa nachádza v slovenskom meste Štrba, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Valtierka

Chata Valtierka

Ubytovanie (Horská chata) Chata Valtierka. Chata Valtierka sa nachádza v obci Štrba, len 14 km od Važeckej jaskyne. Ponúka záhradu, gril, spoločnú kuchyňu a balkón. Ubytovanie Chata Valtierka sa nachádza v slovenskom meste Štrba, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Štrba

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 38 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Štrba. Mesto Štrba je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.