Hľadať

Ubytovanie

Privát Daniela Štrba Privát

Družstevná 277 1. poschodie, 059 38 Štrba, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Privát) Privát Daniela Štrba. Privát Daniela Štrba sa nachádza 8 km od Važeckej jaskyne a ponúka ubytovanie so spoločenskou miestnosťou, spoločnou kuchyňou a záhradou. Ubytovanie Privát Daniela Štrba sa nachádza v slovenskom meste Štrba, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Privát Daniela Štrba

Privát Daniela Štrba je vzdialený 17 km od najbližšieho letiska Poprad-Tatry. Blízke okolie poskytuje dobré podmienky na lyžovanie. Privát Daniela Štrba sa nachádza 8 km od Važeckej jaskyne a ponúka ubytovanie so spoločenskou miestnosťou, spoločnou kuchyňou a záhradou. Bezplatne tu môžete využívať Wi-Fi a súkromné parkovisko. Privát Daniela Štrba ponúka aj terasu. K vybaveniu patrí chladnička, rúra, varná doska a rýchlovarná kanvica. Na deti čaká detské ihrisko. V každej ubytovacej jednotke nájdete kuchyňu s umývačkou riadu a mikrovlnnou rúrou, káblovú TV s plochou obrazovkou, žehliace potreby, písací stôl a priestor na posedenie s pohovkou.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné parkovisko
 • Bezplatné Wi- Fi

Vybavenie ubytovania Privát Daniela Štrba

 • Priestory vhodné na piknik
 • Vonkajší nábytok
 • Terasa
 • Záhrada
 • Spoločná kuchyňa
 • Úschovňa lyží
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Aquapark Mimo ubytovania
 • Detské ihrisko
 • Herňa
 • Lyžovanie Mimo ubytovania
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Bezbariérové parkovanie
 • Strážené parkovisko
 • Spoločenská miestnosť/miestnosť s TV
 • Uzamykateľné skrinky
 • Vonkajšie detské ihrisko
 • Knihy, DVD a hudba pre deti
 • Spoločenské hry/puzzle
 • Hasiace prístroje
 • Vyhradený priestor pre fajčiarov
 • Kúrenie
 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Štrba

Apartman "21"

9,7

Apartman "21"

Ubytovanie (Apartmán) Apartman "21". Apartmán "21" sa nachádza v Tatranskej Štrbe, 19 km od Popradu. Ponúka terasu, balkón, bezplatné Wi-Fi a súkromné parkovisko priamo na mieste. Ubytovanie Apartman "21" sa nachádza v slovenskom meste Štrba, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalupa Štrba

9,7

Chalupa Štrba

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa Štrba. Chalupa Štrba sa nachádza v Štrbe, v Podtatranskej kotline oddeľujúcej Vysoké a Nízke Tatry a ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním, záhradu s grilom,... Ubytovanie Chalupa Štrba sa nachádza v slovenskom meste Štrba, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán Štrba

9,6

Apartmán Štrba

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Štrba. Apartmán s vlastným stravovaním Štrba sa nachádza uprostred Národného parku Vysoké Tatry v malebnej dedinke Štrba. Ubytovanie Apartmán Štrba sa nachádza v slovenskom meste Štrba, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Privát Tatry Štrba

9,6

Privát Tatry Štrba

Ubytovanie (Privát) Privát Tatry Štrba. Privát Tatry Štrba sa nachádza v obci Štrba, len 2 km od Tatranského národného parku. Ubytovanie Privát Tatry Štrba sa nachádza v slovenskom meste Štrba, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmanovy byt pri Zubačke

9,6

Apartmanovy byt pri Zubačke

Ubytovanie (Apartmán) Apartmanovy byt pri Zubačke. Apartmánový byt pri Zubačke sa nachádza v obci Štrba, len 200 metrov od ozubnicovej železnice. Ubytovanie Apartmanovy byt pri Zubačke sa nachádza v slovenskom meste Štrba, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Veronika

9,5

Penzion Veronika

Ubytovanie (Penzión) Penzion Veronika. Penzión Veronika sa nachádza v Štrbe, 9 km od Važeckej jaskyne a ponúka ubytovanie s barom, bezplatným súkromným parkoviskom, spoločenskou miestnosťou a... Ubytovanie Penzion Veronika sa nachádza v slovenskom meste Štrba, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Room with a High Tatras view

9,5

Room with a High Tatras view

Ubytovanie (Apartmán) Room with a High Tatras view. Ubytovacie zariadenie Room with a High Tatras view sa nachádza v obci Štrba. Ubytovanie je od Važeckej jaskyne vzdialené 13 km. Ubytovanie Room with a High Tatras view sa nachádza v slovenskom meste Štrba, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mária Kičáková TATRY MKS

9,5

Mária Kičáková TATRY MKS

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Mária Kičáková TATRY MKS. Ubytovanie Mária Kičáková TATRY MKS sa nachádza v Štrbe. V tomto priváte môžete využívať bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie je vybavené satelitnou TV. Ubytovanie Mária Kičáková TATRY MKS sa nachádza v slovenskom meste Štrba, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Panorama 1001

9,4

Apartman Panorama 1001

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Panorama 1001. Apartmán Panorama 1001 sa nachádza na 10. poschodí hotela Panorama Resort vo Vysokých Tatrách, len 100 metrov od Štrbského plesa a ponúka ubytovanie v... Ubytovanie Apartman Panorama 1001 sa nachádza v slovenskom meste Štrba, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 99 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest House Boba

9,4

Guest House Boba

Ubytovanie (Penzión) Guest House Boba. Ubytovacie zariadenie Guest House Boba sa nachádza v Štrbe, 13 km od Važeckej jaskyne. Ubytovanie Guest House Boba sa nachádza v slovenskom meste Štrba, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman u Puškina

9,4

Apartman u Puškina

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Apartman u Puškina. Apartmán u Puškina sa nachádza v obci Štrba v Podtatranskej kotline, ktorá oddeľuje Vysoké a Nízke Tatry. Ubytovanie Apartman u Puškina sa nachádza v slovenskom meste Štrba, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Privát Jonas

9,3

Privát Jonas

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Privát Jonas. Privát Jonas je dovolenkový dom v obci Štrba, 9 km od Važeckej jaskyne. Ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním a s bezplatným súkromným parkoviskom. Ubytovanie Privát Jonas sa nachádza v slovenskom meste Štrba, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

ŠtrbaTatry

9,3

ŠtrbaTatry

Ubytovanie (Dovolenkový dom) ŠtrbaTatry. Ubytovacie zariadenie ŠtrbaTatry s výhľadom do záhrady ponúka ubytovanie so záhradou. Nachádza sa asi 8 km od Važeckej jaskyne. Ubytovanie ŠtrbaTatry sa nachádza v slovenskom meste Štrba, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Vila Kamila

9,3

Vila Kamila

Ubytovanie (Privát) Vila Kamila. Vila Kamila sa nachádza uprostred Národného parku Vysoké Tatry v obci Štrba a ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním, recepciou s nepretržitou... Ubytovanie Vila Kamila sa nachádza v slovenskom meste Štrba, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Privat Kohut

9,3

Privat Kohut

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Privat Kohut. Privát Kohút, obklopený Národným parkom Vysoké Tatry, sa nachádza v obci Štrba a jeho súčasťou je záhrada s grilom. Ubytovanie Privat Kohut sa nachádza v slovenskom meste Štrba, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Golem top apartman

9,2

Golem top apartman

Ubytovanie (Apartmán) Golem top apartman. Apartmán Golem top sa môže pochváliť grilom a záhradou a ponúka ubytovanie v obci Štrba s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na hory. Ubytovanie Golem top apartman sa nachádza v slovenskom meste Štrba, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest House Privát Štrba

9,2

Guest House Privát Štrba

Ubytovanie (Penzión) Guest House Privát Štrba. Penzión Privát Štrba sa nachádza v Štrbe, 13 km od Važeckej jaskyne a ponúka ubytovanie so záhradou a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Guest House Privát Štrba sa nachádza v slovenskom meste Štrba, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Relax Štrba

9,1

Relax Štrba

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Relax Štrba. Boasting a terrace, Relax Štrba offers accommodation in Štrba with free WiFi and garden views. Ubytovanie Relax Štrba sa nachádza v slovenskom meste Štrba, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

3 Sosny Apartments

9

3 Sosny Apartments

Ubytovanie (Apartmán) 3 Sosny Apartments. Ubytovacie zariadenie 3 Sosny Apartments sa nachádza v Štrbe len 8 km od Važeckej jaskyne. Ubytovanie 3 Sosny Apartments sa nachádza v slovenskom meste Štrba, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 99 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman 25 Vysoké Tatry

9

Apartman 25 Vysoké Tatry

Ubytovanie (Apartmán) Apartman 25 Vysoké Tatry. Apartman 25 Vysoké Tatry sa nachádza približne 10 km od Važeckej jaskyne. Ponúka výhľad na hory a ubytovanie s terasou a rýchlovarnou kanvicou. Ubytovanie Apartman 25 Vysoké Tatry sa nachádza v slovenskom meste Štrba, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Privat u Andrey

8,9

Privat u Andrey

Ubytovanie (Privát) Privat u Andrey. Privát u Andrey sa nachádza v obci Štrba, 5 km od v lyžiarskeho strediska Lopušná Dolina. Ubytovanie Privat u Andrey sa nachádza v slovenskom meste Štrba, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata-Sarka

8,8

Chata-Sarka

Ubytovanie (Penzión) Chata-Sarka. Chata-Sarka sa nachádza v obci Štrba, 14 km od Važeckej jaskyne. Ponúka záhradu, nefajčiarske izby a bezplatné Wi-Fi v celom objekte. Ubytovanie Chata-Sarka sa nachádza v slovenskom meste Štrba, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie u Vlasty

8,8

Ubytovanie u Vlasty

Ubytovanie (Privát) Ubytovanie u Vlasty. Ubytovanie u Vlasty sa nachádza v obci Štrba, necelých 8 km od najbližšieho lyžiarskeho vleku. Ubytovanie Ubytovanie u Vlasty sa nachádza v slovenskom meste Štrba, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie Radana

8,7

Ubytovanie Radana

Ubytovanie (Apartmány) Ubytovanie Radana. Ubytovanie Radana sa nachádza v Štrbe v Prešovskom kraji, 14 km od Važeckej jaskyne. Ubytovanie Ubytovanie Radana sa nachádza v slovenskom meste Štrba, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

ANNA

8,7

ANNA

Ubytovanie (Privát) ANNA. Ubytovacie zariadenie ANNA sa nachádza v obci Štrba a ponúka ubytovanie s balkónom alebo terasou, bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou, barom a so... Ubytovanie ANNA sa nachádza v slovenskom meste Štrba, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Privát u Bartolomeja

8,6

Privát u Bartolomeja

Ubytovanie (Privát) Privát u Bartolomeja. Privát u Bartolomeja sa nachádza v Štrbe v Prešovskom kraji a 14 km od Važeckej jaskyne. Ubytovanie Privát u Bartolomeja sa nachádza v slovenskom meste Štrba, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Romanticka Chalupa

7,9

Apartment Romanticka Chalupa

Ubytovanie (Vidiecky dom) Apartment Romanticka Chalupa. Apartmán Hlavná sa nachádza v Štrbe, 9 km od Važeckej jaskyne. K dispozícii je vám bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a reštaurácia. Ubytovanie Apartment Romanticka Chalupa sa nachádza v slovenskom meste Štrba, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 21 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bytová jednotka v súkromnom dome

7,8

Bytová jednotka v súkromnom dome

Ubytovanie (Apartmán) Bytová jednotka v súkromnom dome. Bytová jednotka v súkromnom dome sa nachádza v Tatranskej Štrbe. Je vzdialená 27 km od Vysokých Tatier. Nachádza sa tu bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Bytová jednotka v súkromnom dome sa nachádza v slovenskom meste Štrba, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán Vika

Apartmán Vika

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Apartmán Vika. Boasting a restaurant, a shared lounge, and a garden, Apartmán Vika offers accommodation in Štrba with free WiFi and garden views. Ubytovanie Apartmán Vika sa nachádza v slovenskom meste Štrba, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Romantický domček Štrba

Romantický domček Štrba

Ubytovanie (Vila) Romantický domček Štrba. Featuring garden views, Romantický domček Štrba provides accommodation with a restaurant, a shared lounge and a garden, around 13 km from Vazecka cave. Ubytovanie Romantický domček Štrba sa nachádza v slovenskom meste Štrba, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 126 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata Lenka

Chata Lenka

Ubytovanie (Horská chata) Chata Lenka. Set in Štrba in the Prešovský kraj region, Chata Lenka has a balcony. Ubytovanie Chata Lenka sa nachádza v slovenskom meste Štrba, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 129 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán u Anny

Apartmán u Anny

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán u Anny. Apartmán u Anny sa nachádza približne 12 km od Važeckej jaskyne. Ponúka ubytovanie s balkónom, rýchlovarnou kanvicou a výhľadom do záhrady. Ubytovanie Apartmán u Anny sa nachádza v slovenskom meste Štrba, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata Valtierka

Chata Valtierka

Ubytovanie (Horská chata) Chata Valtierka. Chata Valtierka sa nachádza v obci Štrba, len 14 km od Važeckej jaskyne. Ponúka záhradu, gril, spoločnú kuchyňu a balkón. Ubytovanie Chata Valtierka sa nachádza v slovenskom meste Štrba, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)