Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Trávnica

V slovenskom meste Trávnica máme celkom 5 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Trávnica

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Trávnica

Bungalovy Natura

9,6

Bungalovy Natura

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Bungalovy Natura. Ubytovacie zariadenie Bungalovy Natura sa nachádza v Trávnici a ponúka prenájom bicyklov zdarma a terasu. Levice sú vzdialené 30 km. Ubytovanie Bungalovy Natura sa nachádza v slovenskom meste Trávnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rekreačný dom Railip

8,8

Rekreačný dom Railip

Ubytovanie (Penzión) Rekreačný dom Railip. Rekreačný dom Railip sa nachádza v tichej lokalite na okraji obce a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, záhradu s malým vonkajším bazénom, ktorý... Ubytovanie Rekreačný dom Railip sa nachádza v slovenskom meste Trávnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Podhajska ubytovanie - D&B Konecna

8,5

Podhajska ubytovanie - D&B Konecna

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Podhajska ubytovanie - D&B Konecna. Zariadenie Podhájska ubytovanie - D & B Konečná sa nachádza v pokojnej časti obce Trávnica. Ubytovanie Podhajska ubytovanie - D&B Konecna sa nachádza v slovenskom meste Trávnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Biela Tana

7,6

Chata Biela Tana

Ubytovanie (Bed and breakfast) Chata Biela Tana. Chata Biela Tana sa nachádza v obci Trávnica a ponúka reštauráciu. V tomto ubytovaní bed and breakfast si môžete vychutnať raňajky formou bufetu. Ubytovanie Chata Biela Tana sa nachádza v slovenskom meste Trávnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v slovenskom meste Trávnica

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Trávnica. Mesto Trávnica je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.