Hľadať

Ubytovanie

Popis ubytovania HannaH - Relax dom pod orechom I4

Located in Trávnica, HannaH - Relax dom pod orechom I4 provides accommodation with a terrace and free WiFi. The apartment offers a children's playground. After a day of hiking, skiing or cycling, guests can relax in the garden or in the shared lounge area. Towels and bed linen are featured. Esztergom is 49 km from HannaH - Relax dom pod orechom, while Nitra is 27 km away. This apartment comes with 1 bedroom, a flat-screen TV, and a kitchen with a microwave and a fridge. The property features garden views and is 47 km from Komárom. The nearest airport is Piesťany Airport, 66 km from the accommodation.

Iná ubytovanie v meste Trávnica

Bungalovy Natura

9,6

Bungalovy Natura

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Bungalovy Natura. Ubytovacie zariadenie Bungalovy Natura sa nachádza v Trávnici a ponúka prenájom bicyklov zdarma a terasu. Levice sú vzdialené 30 km. Ubytovanie Bungalovy Natura sa nachádza v slovenskom meste Trávnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Rekreačný dom Railip

8,8

Rekreačný dom Railip

Ubytovanie (Penzión) Rekreačný dom Railip. Rekreačný dom Railip sa nachádza v tichej lokalite na okraji obce a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, záhradu s malým vonkajším bazénom, ktorý... Ubytovanie Rekreačný dom Railip sa nachádza v slovenskom meste Trávnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Biela Tana

7,6

Chata Biela Tana

Ubytovanie (Bed and breakfast) Chata Biela Tana. Chata Biela Tana sa nachádza v obci Trávnica a ponúka reštauráciu. V tomto ubytovaní bed and breakfast si môžete vychutnať raňajky formou bufetu. Ubytovanie Chata Biela Tana sa nachádza v slovenskom meste Trávnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

HannaH - Relax dom pod orechom - 2 privátne izby a zdielaná kuchyňa

HannaH - Relax dom pod orechom - 2 privátne izby a zdielaná kuchyňa

Ubytovanie (Apartmán) HannaH - Relax dom pod orechom - 2 privátne izby a zdielaná kuchyňa. Set in Trávnica in the Nitriansky kraj region, HannaH - Relax dom pod orechom - 2 privátne izby a zdielaná kuchyňa has a garden. Ubytovanie HannaH - Relax dom pod orechom - 2 privátne izby a zdielaná kuchyňa sa nachádza v slovenskom meste Trávnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

HannaH - Relax dom pod orechom I1

HannaH - Relax dom pod orechom I1

Ubytovanie (Penzión) HannaH - Relax dom pod orechom I1. Situated in Trávnica, HannaH - Relax dom pod orechom I1 has a garden, terrace and free WiFi throughout the property. The guest house features family rooms. Ubytovanie HannaH - Relax dom pod orechom I1 sa nachádza v slovenskom meste Trávnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

HannaH - Relax dom pod orechom Apartman2

HannaH - Relax dom pod orechom Apartman2

Ubytovanie (Apartmán) HannaH - Relax dom pod orechom Apartman2. Featuring a shared lounge, a garden, and a tennis court, HannaH - Relax dom pod orechom Apartman2 provides accommodation in Trávnica with free WiFi and... Ubytovanie HannaH - Relax dom pod orechom Apartman2 sa nachádza v slovenskom meste Trávnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.