Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Trstené

V slovenskom meste Trstené máme celkom 4 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Trstené

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Trstené

Privat Mako

9,9

Privat Mako

Ubytovanie (Apartmán) Privat Mako. Privát Mako sa nachádza v obci Trstené, len 5 km od Liptovského Mikuláša a ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním a bezplatným WiFi vo všetkých... Ubytovanie Privat Mako sa nachádza v slovenskom meste Trstené, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chalupa Spoko Liptov

9,7

Chalupa Spoko Liptov

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa Spoko Liptov. Chalupa Spoko Liptov sa nachádza v obci Trstené a ponúka záhradu a terasu. Počas pobytu v tomto dovolenkovom dome môžete využívať bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Chalupa Spoko Liptov sa nachádza v slovenskom meste Trstené, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Zrubovy dom Silvia

9,3

Zrubovy dom Silvia

Ubytovanie (Chata v prírode) Zrubovy dom Silvia. Ubytovacie zariadenie Zrubovy dom Silvia sa nachádza v Trstenom, 5 km od Liptovského Mikuláša. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Zrubovy dom Silvia sa nachádza v slovenskom meste Trstené, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán Trstinka

Apartmán Trstinka

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Trstinka. Apartmán Trstinka sa nachádza v meste Trstené. K dispozícii je tu neplatené súkromné parkovisko, služby nonstop recepcie a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmán Trstinka sa nachádza v slovenskom meste Trstené, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Privat Lubika

Privat Lubika

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Privat Lubika. Ubytovanie Privat Lubika sa nachádza v obci Trstené na Liptove a ponúka záhradu, bezplatné Wi-Fi a kuchyňu. Ubytovanie Privat Lubika sa nachádza v slovenskom meste Trstené, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v slovenskom meste Trstené

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Trstené. Mesto Trstené je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.