Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Trstené

V slovenskom meste Trstené máme celkom 4 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Trstené

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Trstené

Drevenica Magdaléna

9,7

Drevenica Magdaléna

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Drevenica Magdaléna. Drevenica Magdaléna sa nachádza v obci Trstené v Žilinskom kraji a ponúka záhradu. Ubytovanie Drevenica Magdaléna sa nachádza v slovenskom meste Trstené, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chalupa Spoko Liptov

9,7

Chalupa Spoko Liptov

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa Spoko Liptov. Chalupa Spoko Liptov sa nachádza v obci Trstené a ponúka záhradu a terasu. Počas pobytu v tomto dovolenkovom dome môžete využívať bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Chalupa Spoko Liptov sa nachádza v slovenskom meste Trstené, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Zrubovy dom Silvia

9,3

Zrubovy dom Silvia

Ubytovanie (Chata v prírode) Zrubovy dom Silvia. Ubytovacie zariadenie Zrubovy dom Silvia sa nachádza v Trstenom, 5 km od Liptovského Mikuláša. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Zrubovy dom Silvia sa nachádza v slovenskom meste Trstené, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán Trstinka

Apartmán Trstinka

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Trstinka. Apartmán Trstinka sa nachádza v meste Trstené. K dispozícii je tu neplatené súkromné parkovisko, služby nonstop recepcie a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmán Trstinka sa nachádza v slovenskom meste Trstené, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Alex Liptov

Chata Alex Liptov

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Alex Liptov. Tento samostatne stojaci dovolenkový dom sa nachádza v Trstenej, v Žilinskom kraji, 32 km od mesta Zakopane. Obec Białka Tatrzanska je vzdialená 47 km. Ubytovanie Chata Alex Liptov sa nachádza v slovenskom meste Trstené, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Privat Lubika

Privat Lubika

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Privat Lubika. Ubytovanie Privat Lubika sa nachádza v obci Trstené na Liptove a ponúka záhradu, bezplatné Wi-Fi a kuchyňu. Ubytovanie Privat Lubika sa nachádza v slovenskom meste Trstené, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Trstené

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Trstené. Mesto Trstené je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.