Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Veľký Slavkov

V slovenskom meste Veľký Slavkov máme celkom 52 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Veľký Slavkov

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Veľký Slavkov

Apartmán Sofia

9,8

Apartmán Sofia

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Sofia. Ubytovanie Apartmán Sofia sa nachádza vo Veľkom Slavkove a ponúka reštauráciu, gril a terasu. Ubytovanie je vzdialené 8 km od Tatranskej Lomnice. Ubytovanie Apartmán Sofia sa nachádza v slovenskom meste Veľký Slavkov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment SAMI

9,7

Apartment SAMI

Ubytovanie (Apartmány) Apartment SAMI. Ubytovacie zariadenie Apartment SAMI sa nachádza v obci Veľký Slavkov, 8 km od Vysokých Tatier. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartment SAMI sa nachádza v slovenskom meste Veľký Slavkov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rekreačné chaty Bedolandia

9,7

Rekreačné chaty Bedolandia

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Rekreačné chaty Bedolandia. Rekreačné chaty Bedolandia sa nachádzajú v obci Veľký Slavkov, 11 km od Tatranskej Lomnice. Ponúkajú spoločenskú miestnosť a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Rekreačné chaty Bedolandia sa nachádza v slovenskom meste Veľký Slavkov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 113 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmány pod Slavkáčom - Vysoké Tatry

9,6

Apartmány pod Slavkáčom - Vysoké Tatry

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány pod Slavkáčom - Vysoké Tatry. Apartmány pod Slavkáčom - Vysoké Tatry sa nachádzajú v obci Veľký Slavkov, 45 km od obce Tatranská Bukovina, a ponúkajú ubytovanie so záhradou a s... Ubytovanie Apartmány pod Slavkáčom - Vysoké Tatry sa nachádza v slovenskom meste Veľký Slavkov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie U Babky

9,6

Ubytovanie U Babky

Ubytovanie (Penzión) Ubytovanie U Babky. Ubytovanie u Babky sa nachádza v obci Veľký Slavkov, 5 km od Národného parku Vysoké Tatry. Ubytovanie Ubytovanie U Babky sa nachádza v slovenskom meste Veľký Slavkov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Home

9,6

Home

Ubytovanie (Apartmán) Home. Ubytovacie zariadenie Home ponúka ubytovanie s patiom a výhľadom do záhrady vo Veľkom Slavkove v Prešovskom kraji. Ubytovanie Home sa nachádza v slovenskom meste Veľký Slavkov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Carlo 7D

9,6

Apartment Carlo 7D

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Carlo 7D. Apartment Carlo 7D s balkónom sa nachádza vo Veľkom Slavkove, 8 km od Tatranskej Lomnice. Je z neho výhľad na hory. Ubytovanie Apartment Carlo 7D sa nachádza v slovenskom meste Veľký Slavkov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartament TA3

9,5

Apartament TA3

Ubytovanie (Apartmány) Apartament TA3. Ubytovanie Apartament TA3 sa nachádza vo Veľkom Slavkove, 8 km od Vysokých Tatier a ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartament TA3 sa nachádza v slovenskom meste Veľký Slavkov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Zara

9,5

Apartman Zara

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Zara. Apartmán Zara sa nachádza v obci Veľký Slavkov v Prešovskom kraji. Ponúka balkón a výhľad do záhrady. Vysoké Tatry sú vzdialené 8 km. Ubytovanie Apartman Zara sa nachádza v slovenskom meste Veľký Slavkov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Hugo

9,5

Apartman Hugo

Ubytovanie (Hotel) Apartman Hugo. Apartman Hugo sa nachádza v obci Veľký Slavkov a ponúka bezplatné Wi-Fi v celom objekte. Ubytovanie Apartman Hugo sa nachádza v slovenskom meste Veľký Slavkov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 23 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie Saška

9,5

Ubytovanie Saška

Ubytovanie (Apartmány) Ubytovanie Saška. Apartmán Saška s možnosťou vlastného stravovania sa nachádza v obci Veľký Slavkov vo Vysokých Tatrách. Ubytovanie Ubytovanie Saška sa nachádza v slovenskom meste Veľký Slavkov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión Vila Petra Bed&Breakfast

9,4

Penzión Vila Petra Bed&Breakfast

Ubytovanie (Bed and breakfast) Penzión Vila Petra Bed&Breakfast. Rodinou prevádzkovaný penzión Vila Petra Bed&Breakfast sa nachádza v obci Veľký Slavkov a ponúka záhradu s posedením, malebný výhľad na Vysoké Tatry a... Ubytovanie Penzión Vila Petra Bed&Breakfast sa nachádza v slovenskom meste Veľký Slavkov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Baška 8E High Tatras

9,4

Apartment Baška 8E High Tatras

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Baška 8E High Tatras. Apartmán Baška 8E Vysoké Tatry sa nachádza vo Veľkom Slavkove. Ponúka možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi a terasu. Ubytovanie Apartment Baška 8E High Tatras sa nachádza v slovenskom meste Veľký Slavkov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán Slavkov - Veľký Slavkov

9,4

Apartmán Slavkov - Veľký Slavkov

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Slavkov - Veľký Slavkov. Ubytovacie zariadenie Apartmán Slavkov - Veľký Slavkov sa nachádza v obci Veľký Slavkov a ponúka reštauráciu a terasu. Ubytovanie Apartmán Slavkov - Veľký Slavkov sa nachádza v slovenskom meste Veľký Slavkov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Sarah High Tatras

9,3

Apartment Sarah High Tatras

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Sarah High Tatras. Ubytovanie Apartment Sarah High Tatras sa nachádza v obci Veľký Slavkov v Prešovskom kraji a ponúka balkón. Ubytovanie Apartment Sarah High Tatras sa nachádza v slovenskom meste Veľký Slavkov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán Theo

9,3

Apartmán Theo

Ubytovanie (Privát) Apartmán Theo. Ubytovanie Apartmán Theo sa nachádza vo Veľkom Slavkove. Vysoké Tatry sú od ubytovania vzdialené 8 km. Ubytovanie Apartmán Theo sa nachádza v slovenskom meste Veľký Slavkov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

AC Apartmán Horný Slavkov

9,3

AC Apartmán Horný Slavkov

Ubytovanie (Apartmán) AC Apartmán Horný Slavkov. AC Apartmán Horný Slavkov sa nachádza v obci Veľký Slavkov a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na hory. Tatranská Lomnica je vzdialená 8 km. Ubytovanie AC Apartmán Horný Slavkov sa nachádza v slovenskom meste Veľký Slavkov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Fairy Tail Slavkov

9,3

Fairy Tail Slavkov

Ubytovanie (Horská chata) Fairy Tail Slavkov. Ubytovacie zariadenie Fairy Tail Slavkov sa nachádza vo Veľkom Slavkove v Prešovskom kraji a ponúka balkón s výhľadom do záhrady. Ubytovanie Fairy Tail Slavkov sa nachádza v slovenskom meste Veľký Slavkov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Gerlach

9,2

Apartman Gerlach

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Gerlach. Apartmán Gerlach sa nachádza v obci Veľký Slavkov v Tatranskom národnom parku. Ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním. Ubytovanie Apartman Gerlach sa nachádza v slovenskom meste Veľký Slavkov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 102 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmanovy dom Slavkov

9,1

Apartmanovy dom Slavkov

Ubytovanie (Apartmán) Apartmanovy dom Slavkov. Apartmánový dom Slavkov sa nachádza vo Vysokých Tatrách a má terasu s výhľadom na hory. Ubytovanie Apartmanovy dom Slavkov sa nachádza v slovenskom meste Veľký Slavkov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Privat u Damiana

9

Privat u Damiana

Ubytovanie (Privát) Privat u Damiana. Privát u Damiána sa nachádza vo Veľkom Slavkove, 12 km od lyžiarskeho strediska Vysoké Tatry – Tatranská Lomnica. Ponúka reštauráciu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Privat u Damiana sa nachádza v slovenskom meste Veľký Slavkov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

APLEND Tatry Holiday

9

APLEND Tatry Holiday

Ubytovanie (Rezort) APLEND Tatry Holiday. Ubytovacie zariadenie APLEND Tatry Holiday ponúka nádherné chatky, štýlové domy a apartmány na úpätí Vysokých Tatier 3 km severne od Popradu a popradského... Ubytovanie APLEND Tatry Holiday sa nachádza v slovenskom meste Veľký Slavkov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán Luxury - Veľký Slavkov

8,9

Apartmán Luxury - Veľký Slavkov

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Luxury - Veľký Slavkov. Apartmán Luxury - Veľký Slavkov sa nachádza v obci Veľký Slavkov a ponúka reštauráciu. Ubytovanie Apartmán Luxury - Veľký Slavkov sa nachádza v slovenskom meste Veľký Slavkov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

LEVIAL Rooms

8,9

LEVIAL Rooms

Ubytovanie (Privát) LEVIAL Rooms. Ubytovanie LEVIAL Rooms sa nachádza v obci Veľký Slavkov a ponúka ubytovanie v izbách s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Ubytovanie LEVIAL Rooms sa nachádza v slovenskom meste Veľký Slavkov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

APLEND Chatky Tatry Holiday

8,9

APLEND Chatky Tatry Holiday

Ubytovanie (Dovolenkový dom) APLEND Chatky Tatry Holiday. Rezort APLEND Tatry Holiday sa nachádza na úpätí Vysokých Tatier, v oblasti populárnej pre zimné športy. Ubytovanie APLEND Chatky Tatry Holiday sa nachádza v slovenskom meste Veľký Slavkov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Adriana 10E

8,9

Apartment Adriana 10E

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Adriana 10E. Ubytovacie zariadenie Apartment Adriana 10E sa nachádza v obci Veľký Slavkov a ponúka reštauráciu, bar a príslušenstvo na grilovanie. Ubytovanie Apartment Adriana 10E sa nachádza v slovenskom meste Veľký Slavkov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

APLEND Chaty Deluxe Tatry Holiday

8,8

APLEND Chaty Deluxe Tatry Holiday

Ubytovanie (Dovolenkové domy) APLEND Chaty Deluxe Tatry Holiday. Chaty APLEND Deluxe Tatry Holiday obkolesené Národným parkom Vysoké Tatry sa nachádzajú v obci Veľký Slavkov. Ubytovanie APLEND Chaty Deluxe Tatry Holiday sa nachádza v slovenskom meste Veľký Slavkov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

APLEND Villas Tatry Holiday

8,8

APLEND Villas Tatry Holiday

Ubytovanie (Apartmán) APLEND Villas Tatry Holiday. APLEND Villas Tatry Holiday je ubytovacie zariadenie s vlastným stravovaním, ktoré sa nachádza v obci Veľký Slavkov na úpätí Národného parku Vysoké Tatry. Ubytovanie APLEND Villas Tatry Holiday sa nachádza v slovenskom meste Veľký Slavkov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

APLEND Domceky Tatry Holiday

8,7

APLEND Domceky Tatry Holiday

Ubytovanie (Dovolenkový dom) APLEND Domceky Tatry Holiday. Domčeky APLEND Tatry Holiday sa nachádzajú v obci Veľký Slavkov. Ponúka vonkajší bazén, reštauráciu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie APLEND Domceky Tatry Holiday sa nachádza v slovenskom meste Veľký Slavkov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Sofia XL

8,6

Apartman Sofia XL

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Sofia XL. Ubytovanie Apartman Sofia XL sa nachádza vo Veľkom Slavkove. Tatranská Lomnica je vzdialená 8 km. Ubytovanie Apartman Sofia XL sa nachádza v slovenskom meste Veľký Slavkov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 106 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Valko

8,6

Apartman Valko

Ubytovanie (Privát) Apartman Valko. Apartmán Valko je obklopený Tatranským národným parkom v obci Dolný Smokovec a ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním. Ubytovanie Apartman Valko sa nachádza v slovenskom meste Veľký Slavkov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmány EKOSERVIS SLOVENSKO

8,6

Apartmány EKOSERVIS SLOVENSKO

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány EKOSERVIS SLOVENSKO. Apartmány EKOSERVIS SLOVENSKO sa nachádzajú vo Veľkom Slavkove, 12 km od Tatranskej Lomnice a ponúkajú terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmány EKOSERVIS SLOVENSKO sa nachádza v slovenskom meste Veľký Slavkov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tatranský Dom

8,3

Tatranský Dom

Ubytovanie (Penzión) Tatranský Dom. Ubytovacie zariadenie Tatranský Dom sa nachádza v obci Veľký Slavkov a ponúka záhradu. Ubytovanie Tatranský Dom sa nachádza v slovenskom meste Veľký Slavkov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Adam

8,2

Apartman Adam

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Adam. Tento apartmán s vlastným stravovaním sa nachádza v obci Veľký Slavkov a obklopuje ho Tatranský národný park. Ubytovanie Apartman Adam sa nachádza v slovenskom meste Veľký Slavkov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartman Eva

8,2

Apartman Eva

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Eva. Apartmán Eva sa nachádza vo Veľkom Slávkove v Prešovskom kraji a ponúka terasu a výhľad na hory. Ubytovanie Apartman Eva sa nachádza v slovenskom meste Veľký Slavkov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán Anna

7,9

Apartmán Anna

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Anna. Apartmán Anna sa nachádza v obci Veľký Slavkov v Prešovskom kraji a ponúka terasu. Je vzdialený 12 km od Tatranskej Lomnice. Ubytovanie Apartmán Anna sa nachádza v slovenskom meste Veľký Slavkov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmány Village

7,8

Apartmány Village

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Village. Apartmány Village sa nachádzajú na okraji obce Veľký Slavkov. Ponúkajú samoobslužné ubytovanie kombinujúci rustikálnu atmosféru s modernými spotrebičmi. Ubytovanie Apartmány Village sa nachádza v slovenskom meste Veľký Slavkov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Loft Tatry

Loft Tatry

Ubytovanie (Apartmán) Loft Tatry. Loft Tatry sa nachádza vo Veľkom Slavkove a ponúka reštauráciu a bar. Apartmán má výhľad na mesto a je vzdialený 45 km od obce Tatranská Bukovina. Ubytovanie Loft Tatry sa nachádza v slovenskom meste Veľký Slavkov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalúpka Bratov v resorte APLEND

Chalúpka Bratov v resorte APLEND

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalúpka Bratov v resorte APLEND. Ubytovacie zariadenie Chalúpka Bratov v resorte APLEND sa nachádza v obci Veľký Slavkov a ponúka reštauráciu, sezónny vonkajší bazén a bar. Ubytovanie Chalúpka Bratov v resorte APLEND sa nachádza v slovenskom meste Veľký Slavkov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Forest apartment

Forest apartment

Ubytovanie (Apartmán) Forest apartment. Ubytovanie Forest apartment sa nachádza vo Veľkom Slávkove. Na mieste môžete využívať bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Forest apartment sa nachádza v slovenskom meste Veľký Slavkov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Luxurious and Stylish - Breathtaking Mountain View with a Sauna

Luxurious and Stylish - Breathtaking Mountain View with a Sauna

Ubytovanie (Vila) Luxurious and Stylish - Breathtaking Mountain View with a Sauna. Luxurious and Stylish - Breathtaking Mountain View is situated in Veľký Slavkov. This property offers access to a terrace. Ubytovanie Luxurious and Stylish - Breathtaking Mountain View with a Sauna sa nachádza v slovenskom meste Veľký Slavkov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 139 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Danka

Apartman Danka

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Danka. Situated in Veľký Slavkov, Apartman Danka features accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Apartman Danka sa nachádza v slovenskom meste Veľký Slavkov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

TatryHome

TatryHome

Ubytovanie (Apartmány) TatryHome. TartyHome is set in Veľký Slavkov and offers a garden and a terrace. The accommodation features free WiFi. Ubytovanie TatryHome sa nachádza v slovenskom meste Veľký Slavkov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Veľký Slavkov

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 52 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Veľký Slavkov. Mesto Veľký Slavkov je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.