Hľadať

Ubytovanie

Apartment 55 Tatry Apartmán

Horská, 059 91 Veľký Slavkov, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmán) Apartment 55 Tatry. Ubytovanie Apartmán 55 Tatry sa nachádza vo Veľkom Slavkove. Obec Tatranská Bukovina je od ubytovania vzdialená 27 km. Ubytovanie Apartment 55 Tatry sa nachádza v slovenskom meste Veľký Slavkov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Popis ubytovania Apartment 55 Tatry

Apartmán má 2 spálne, vybavenú kuchyňu s umývačkou riadu a mikrovlnnou rúrou a 2 kúpeľne so sprchovacím kútom. Ubytovanie Apartmán 55 Tatry sa nachádza vo Veľkom Slavkove. K vybaveniu patrí TV s plochou obrazovkou. Na mieste môžu hostia využívať súkromné parkovisko a bezplatné Wi-Fi. Mesto Zakopané je od apartmánu vzdialené 29 km a mesto Szczawnica 38 km. Obec Tatranská Bukovina je od ubytovania vzdialená 27 km. Letisko Poprad-Tatry, ktoré je k ubytovaniu Apartment 55 Tatry najbližšie, sa nachádza vo vzdialenosti 5 km. V ubytovaní sú k dispozícii aj uteráky a posteľná bielizeň.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

  • Domáce zvieratá povolené
  • Bezplatné parkovisko

Iná ubytovanie v meste Veľký Slavkov

Apartmán Sofia

9,8

Apartmán Sofia

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Sofia. Ubytovanie Apartmán Sofia sa nachádza vo Veľkom Slavkove a ponúka reštauráciu, gril a terasu. Ubytovanie je vzdialené 8 km od Tatranskej Lomnice. Ubytovanie Apartmán Sofia sa nachádza v slovenskom meste Veľký Slavkov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartment SAMI

9,7

Apartment SAMI

Ubytovanie (Apartmány) Apartment SAMI. Ubytovacie zariadenie Apartment SAMI sa nachádza v obci Veľký Slavkov, 8 km od Vysokých Tatier. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartment SAMI sa nachádza v slovenskom meste Veľký Slavkov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Rekreačné chaty Bedolandia

9,7

Rekreačné chaty Bedolandia

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Rekreačné chaty Bedolandia. Rekreačné chaty Bedolandia sa nachádzajú v obci Veľký Slavkov, 11 km od Tatranskej Lomnice. Ponúkajú spoločenskú miestnosť a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Rekreačné chaty Bedolandia sa nachádza v slovenskom meste Veľký Slavkov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmány pod Slavkáčom - Vysoké Tatry

9,6

Apartmány pod Slavkáčom - Vysoké Tatry

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány pod Slavkáčom - Vysoké Tatry. Apartmány pod Slavkáčom - Vysoké Tatry sa nachádzajú v obci Veľký Slavkov, 45 km od obce Tatranská Bukovina, a ponúkajú ubytovanie so záhradou a s... Ubytovanie Apartmány pod Slavkáčom - Vysoké Tatry sa nachádza v slovenskom meste Veľký Slavkov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie U Babky

9,6

Ubytovanie U Babky

Ubytovanie (Penzión) Ubytovanie U Babky. Ubytovanie u Babky sa nachádza v obci Veľký Slavkov, 5 km od Národného parku Vysoké Tatry. Ubytovanie Ubytovanie U Babky sa nachádza v slovenskom meste Veľký Slavkov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Home

9,6

Home

Ubytovanie (Apartmán) Home. Ubytovacie zariadenie Home ponúka ubytovanie s patiom a výhľadom do záhrady vo Veľkom Slavkove v Prešovskom kraji. Ubytovanie Home sa nachádza v slovenskom meste Veľký Slavkov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartment Carlo 7D

9,6

Apartment Carlo 7D

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Carlo 7D. Apartment Carlo 7D s balkónom sa nachádza vo Veľkom Slavkove, 8 km od Tatranskej Lomnice. Je z neho výhľad na hory. Ubytovanie Apartment Carlo 7D sa nachádza v slovenskom meste Veľký Slavkov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartament TA3

9,5

Apartament TA3

Ubytovanie (Apartmány) Apartament TA3. Ubytovanie Apartament TA3 sa nachádza vo Veľkom Slavkove, 8 km od Vysokých Tatier a ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartament TA3 sa nachádza v slovenskom meste Veľký Slavkov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie Saška

9,5

Ubytovanie Saška

Ubytovanie (Apartmány) Ubytovanie Saška. Apartmán Saška s možnosťou vlastného stravovania sa nachádza v obci Veľký Slavkov vo Vysokých Tatrách. Ubytovanie Ubytovanie Saška sa nachádza v slovenskom meste Veľký Slavkov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartman Hugo

9,5

Apartman Hugo

Ubytovanie (Hotel) Apartman Hugo. Apartman Hugo sa nachádza v obci Veľký Slavkov a ponúka bezplatné Wi-Fi v celom objekte. Ubytovanie Apartman Hugo sa nachádza v slovenskom meste Veľký Slavkov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartman Zara

9,5

Apartman Zara

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Zara. Apartmán Zara sa nachádza v obci Veľký Slavkov v Prešovskom kraji. Ponúka balkón a výhľad do záhrady. Vysoké Tatry sú vzdialené 8 km. Ubytovanie Apartman Zara sa nachádza v slovenskom meste Veľký Slavkov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Vila Petra Bed&Breakfast

9,4

Penzión Vila Petra Bed&Breakfast

Ubytovanie (Bed and breakfast) Penzión Vila Petra Bed&Breakfast. Rodinou prevádzkovaný penzión Vila Petra Bed&Breakfast sa nachádza v obci Veľký Slavkov a ponúka záhradu s posedením, malebný výhľad na Vysoké Tatry a... Ubytovanie Penzión Vila Petra Bed&Breakfast sa nachádza v slovenskom meste Veľký Slavkov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartment Baška 8E High Tatras

9,4

Apartment Baška 8E High Tatras

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Baška 8E High Tatras. Apartmán Baška 8E Vysoké Tatry sa nachádza vo Veľkom Slavkove. Ponúka možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi a terasu. Ubytovanie Apartment Baška 8E High Tatras sa nachádza v slovenskom meste Veľký Slavkov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán Slavkov - Veľký Slavkov

9,4

Apartmán Slavkov - Veľký Slavkov

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Slavkov - Veľký Slavkov. Ubytovacie zariadenie Apartmán Slavkov - Veľký Slavkov sa nachádza v obci Veľký Slavkov a ponúka reštauráciu a terasu. Ubytovanie Apartmán Slavkov - Veľký Slavkov sa nachádza v slovenskom meste Veľký Slavkov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie Vážka

9,4

Ubytovanie Vážka

Ubytovanie (Apartmány) Ubytovanie Vážka. Ubytovanie Vážka sa nachádza v obci Veľký Slavkov 31 km od obce Tatranská Bukovina. Ponúka spoločenskú miestnosť a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Ubytovanie Vážka sa nachádza v slovenskom meste Veľký Slavkov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartment Sarah High Tatras

9,3

Apartment Sarah High Tatras

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Sarah High Tatras. Ubytovanie Apartment Sarah High Tatras sa nachádza v obci Veľký Slavkov v Prešovskom kraji a ponúka balkón. Ubytovanie Apartment Sarah High Tatras sa nachádza v slovenskom meste Veľký Slavkov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

AC Apartmán Horný Slavkov

9,3

AC Apartmán Horný Slavkov

Ubytovanie (Apartmán) AC Apartmán Horný Slavkov. AC Apartmán Horný Slavkov sa nachádza v obci Veľký Slavkov a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na hory. Tatranská Lomnica je vzdialená 8 km. Ubytovanie AC Apartmán Horný Slavkov sa nachádza v slovenskom meste Veľký Slavkov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán Theo

9,3

Apartmán Theo

Ubytovanie (Privát) Apartmán Theo. Ubytovanie Apartmán Theo sa nachádza vo Veľkom Slavkove. Vysoké Tatry sú od ubytovania vzdialené 8 km. Ubytovanie Apartmán Theo sa nachádza v slovenskom meste Veľký Slavkov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Fairy Tail Slavkov

9,3

Fairy Tail Slavkov

Ubytovanie (Horská chata) Fairy Tail Slavkov. Ubytovacie zariadenie Fairy Tail Slavkov sa nachádza vo Veľkom Slavkove v Prešovskom kraji a ponúka balkón s výhľadom do záhrady. Ubytovanie Fairy Tail Slavkov sa nachádza v slovenskom meste Veľký Slavkov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartman Gerlach

9,2

Apartman Gerlach

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Gerlach. Apartmán Gerlach sa nachádza v obci Veľký Slavkov v Tatranskom národnom parku. Ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním. Ubytovanie Apartman Gerlach sa nachádza v slovenskom meste Veľký Slavkov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmanovy dom Slavkov

9,1

Apartmanovy dom Slavkov

Ubytovanie (Apartmán) Apartmanovy dom Slavkov. Apartmánový dom Slavkov sa nachádza vo Vysokých Tatrách a má terasu s výhľadom na hory. Ubytovanie Apartmanovy dom Slavkov sa nachádza v slovenskom meste Veľký Slavkov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmány Tatry

9

Apartmány Tatry

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány Tatry. Apartmány Tatry is set in Veľký Slavkov and offers a bar, a garden and a terrace. The apartment has mountain views and is 31 km from Bukowina Tatrzańska. Ubytovanie Apartmány Tatry sa nachádza v slovenskom meste Veľký Slavkov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

APLEND Tatry Holiday

9

APLEND Tatry Holiday

Ubytovanie (Rezort) APLEND Tatry Holiday. Ubytovacie zariadenie APLEND Tatry Holiday ponúka nádherné chatky, štýlové domy a apartmány na úpätí Vysokých Tatier 3 km severne od Popradu a popradského... Ubytovanie APLEND Tatry Holiday sa nachádza v slovenskom meste Veľký Slavkov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

LEVIAL Rooms

8,9

LEVIAL Rooms

Ubytovanie (Privát) LEVIAL Rooms. Ubytovanie LEVIAL Rooms sa nachádza v obci Veľký Slavkov a ponúka ubytovanie v izbách s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Ubytovanie LEVIAL Rooms sa nachádza v slovenskom meste Veľký Slavkov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán Luxury - Veľký Slavkov

8,9

Apartmán Luxury - Veľký Slavkov

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Luxury - Veľký Slavkov. Apartmán Luxury - Veľký Slavkov sa nachádza v obci Veľký Slavkov a ponúka reštauráciu. Ubytovanie Apartmán Luxury - Veľký Slavkov sa nachádza v slovenskom meste Veľký Slavkov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartment Adriana 10E

8,9

Apartment Adriana 10E

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Adriana 10E. Ubytovacie zariadenie Apartment Adriana 10E sa nachádza v obci Veľký Slavkov a ponúka reštauráciu, bar a príslušenstvo na grilovanie. Ubytovanie Apartment Adriana 10E sa nachádza v slovenskom meste Veľký Slavkov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

APLEND Chatky Tatry Holiday

8,9

APLEND Chatky Tatry Holiday

Ubytovanie (Dovolenkový dom) APLEND Chatky Tatry Holiday. Rezort APLEND Tatry Holiday sa nachádza na úpätí Vysokých Tatier, v oblasti populárnej pre zimné športy. Ubytovanie APLEND Chatky Tatry Holiday sa nachádza v slovenskom meste Veľký Slavkov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

APLEND Chaty Deluxe Tatry Holiday

8,8

APLEND Chaty Deluxe Tatry Holiday

Ubytovanie (Dovolenkové domy) APLEND Chaty Deluxe Tatry Holiday. Chaty APLEND Deluxe Tatry Holiday obkolesené Národným parkom Vysoké Tatry sa nachádzajú v obci Veľký Slavkov. Ubytovanie APLEND Chaty Deluxe Tatry Holiday sa nachádza v slovenskom meste Veľký Slavkov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

APLEND Villas Tatry Holiday

8,8

APLEND Villas Tatry Holiday

Ubytovanie (Apartmán) APLEND Villas Tatry Holiday. APLEND Villas Tatry Holiday je ubytovacie zariadenie s vlastným stravovaním, ktoré sa nachádza v obci Veľký Slavkov na úpätí Národného parku Vysoké Tatry. Ubytovanie APLEND Villas Tatry Holiday sa nachádza v slovenskom meste Veľký Slavkov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Mlyn Tatry

8,8

Mlyn Tatry

Ubytovanie (Apartmány) Mlyn Tatry. Ubytovanie Mlyn Tatry sa nachádza v obci Veľký Slavkov 30 km od obce Tatranská Bukovina a ponúka reštauráciu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Mlyn Tatry sa nachádza v slovenskom meste Veľký Slavkov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

APLEND Domceky Tatry Holiday

8,7

APLEND Domceky Tatry Holiday

Ubytovanie (Dovolenkový dom) APLEND Domceky Tatry Holiday. Domčeky APLEND Tatry Holiday sa nachádzajú v obci Veľký Slavkov. Ponúka vonkajší bazén, reštauráciu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie APLEND Domceky Tatry Holiday sa nachádza v slovenskom meste Veľký Slavkov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartman Sofia XL

8,6

Apartman Sofia XL

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Sofia XL. Ubytovanie Apartman Sofia XL sa nachádza vo Veľkom Slavkove. Tatranská Lomnica je vzdialená 8 km. Ubytovanie Apartman Sofia XL sa nachádza v slovenskom meste Veľký Slavkov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartman Valko

8,6

Apartman Valko

Ubytovanie (Privát) Apartman Valko. Apartmán Valko je obklopený Tatranským národným parkom v obci Dolný Smokovec a ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním. Ubytovanie Apartman Valko sa nachádza v slovenskom meste Veľký Slavkov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmány EKOSERVIS SLOVENSKO

8,6

Apartmány EKOSERVIS SLOVENSKO

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány EKOSERVIS SLOVENSKO. Apartmány EKOSERVIS SLOVENSKO sa nachádzajú vo Veľkom Slavkove, 12 km od Tatranskej Lomnice a ponúkajú terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmány EKOSERVIS SLOVENSKO sa nachádza v slovenskom meste Veľký Slavkov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Tatranský Dom

8,3

Tatranský Dom

Ubytovanie (Penzión) Tatranský Dom. Ubytovacie zariadenie Tatranský Dom sa nachádza v obci Veľký Slavkov a ponúka záhradu. Ubytovanie Tatranský Dom sa nachádza v slovenskom meste Veľký Slavkov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartman Eva

8,2

Apartman Eva

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Eva. Apartmán Eva sa nachádza vo Veľkom Slávkove v Prešovskom kraji a ponúka terasu a výhľad na hory. Ubytovanie Apartman Eva sa nachádza v slovenskom meste Veľký Slavkov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán Anna

7,9

Apartmán Anna

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Anna. Apartmán Anna sa nachádza v obci Veľký Slavkov v Prešovskom kraji a ponúka terasu. Je vzdialený 12 km od Tatranskej Lomnice. Ubytovanie Apartmán Anna sa nachádza v slovenskom meste Veľký Slavkov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmány Village

7,8

Apartmány Village

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Village. Apartmány Village sa nachádzajú na okraji obce Veľký Slavkov. Ponúkajú samoobslužné ubytovanie kombinujúci rustikálnu atmosféru s modernými spotrebičmi. Ubytovanie Apartmány Village sa nachádza v slovenskom meste Veľký Slavkov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Loft Tatry

Loft Tatry

Ubytovanie (Apartmán) Loft Tatry. Loft Tatry sa nachádza vo Veľkom Slavkove a ponúka reštauráciu a bar. Apartmán má výhľad na mesto a je vzdialený 45 km od obce Tatranská Bukovina. Ubytovanie Loft Tatry sa nachádza v slovenskom meste Veľký Slavkov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chalúpka Bratov v resorte APLEND

Chalúpka Bratov v resorte APLEND

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalúpka Bratov v resorte APLEND. Ubytovacie zariadenie Chalúpka Bratov v resorte APLEND sa nachádza v obci Veľký Slavkov a ponúka reštauráciu, sezónny vonkajší bazén a bar. Ubytovanie Chalúpka Bratov v resorte APLEND sa nachádza v slovenskom meste Veľký Slavkov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Rodinný dom "Ako doma"

Rodinný dom "Ako doma"

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Rodinný dom "Ako doma". Located in Veľký Slavkov in the Prešovský kraj region, Rodinný dom "Ako doma" features a terrace and garden views. Ubytovanie Rodinný dom "Ako doma" sa nachádza v slovenskom meste Veľký Slavkov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Klaudi

Chata Klaudi

Ubytovanie (Horská chata) Chata Klaudi. Situated in Veľký Slavkov in the Prešovský kraj region, Chata Klaudi has a terrace. Ubytovanie Chata Klaudi sa nachádza v slovenskom meste Veľký Slavkov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Forest apartment

Forest apartment

Ubytovanie (Apartmán) Forest apartment. Ubytovanie Forest apartment sa nachádza vo Veľkom Slávkove. Na mieste môžete využívať bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Forest apartment sa nachádza v slovenskom meste Veľký Slavkov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Luxurious and Stylish - Breathtaking Mountain View with a Sauna

Luxurious and Stylish - Breathtaking Mountain View with a Sauna

Ubytovanie (Vila) Luxurious and Stylish - Breathtaking Mountain View with a Sauna. Luxurious and Stylish - Breathtaking Mountain View is situated in Veľký Slavkov. This property offers access to a terrace. Ubytovanie Luxurious and Stylish - Breathtaking Mountain View with a Sauna sa nachádza v slovenskom meste Veľký Slavkov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartman Danka

Apartman Danka

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Danka. Situated in Veľký Slavkov, Apartman Danka features accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Apartman Danka sa nachádza v slovenskom meste Veľký Slavkov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán Pri Lese

Apartmán Pri Lese

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Pri Lese. Apartmán Pri Lese is set in Veľký Slavkov and offers barbecue facilities. Ubytovanie Apartmán Pri Lese sa nachádza v slovenskom meste Veľký Slavkov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.