Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Vyšná Boca

V slovenskom meste Vyšná Boca máme celkom 7 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Vyšná Boca

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Vyšná Boca

Alia

9,4

Alia

Ubytovanie (Horská chata) Alia. Chatka Alia sa nachádza uprostred Národného parku Nízke Tatry, v obci Vyšná Boca. Ubytovanie Alia sa nachádza v slovenskom meste Vyšná Boca, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata pod Sedlom Čertovica

9

Chata pod Sedlom Čertovica

Ubytovanie (Penzión) Chata pod Sedlom Čertovica. Chata pod Sedlom Čertovica má reštauráciu, bar, spoločný lounge a záhradu vo Vyšnej Boci. Ubytovanie Chata pod Sedlom Čertovica sa nachádza v slovenskom meste Vyšná Boca, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 24 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata pod Čertovicou

8,9

Chata pod Čertovicou

Ubytovanie (Penzión) Chata pod Čertovicou. Chata pod Čertovicou sa nachádza v obci Vyšná Boca, necelých 500 metrov od lyžiarskeho strediska Čertovica. Ubytovanie Chata pod Čertovicou sa nachádza v slovenskom meste Vyšná Boca, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 15 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmány Pemmeva

Apartmány Pemmeva

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Pemmeva. Apartmány Pemmeva sa nachádzajú vo Vyšnej Boci, 41 km od Štrbského Plesa a ponúkajú záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmány Pemmeva sa nachádza v slovenskom meste Vyšná Boca, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 117 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v slovenskom meste Vyšná Boca

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 7 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Vyšná Boca. Mesto Vyšná Boca je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.