Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Vyšná Boca

V slovenskom meste Vyšná Boca máme celkom 7 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Vyšná Boca

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Vyšná Boca

Chata pod Sedlom Čertovica

9

Chata pod Sedlom Čertovica

Ubytovanie (Penzión) Chata pod Sedlom Čertovica. Chata pod Sedlom Čertovica má reštauráciu, bar, spoločný lounge a záhradu vo Vyšnej Boci. Ubytovanie Chata pod Sedlom Čertovica sa nachádza v slovenskom meste Vyšná Boca, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata pod Čertovicou

8,9

Chata pod Čertovicou

Ubytovanie (Penzión) Chata pod Čertovicou. Chata pod Čertovicou sa nachádza v obci Vyšná Boca, necelých 500 metrov od lyžiarskeho strediska Čertovica. Ubytovanie Chata pod Čertovicou sa nachádza v slovenskom meste Vyšná Boca, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Motorest SKI Čertovica

8,4

Motorest SKI Čertovica

Ubytovanie (Penzión) Motorest SKI Čertovica. Ubytovacie zariadenie Motorest SKI Čertovica sa nachádza v obci Vyšná Boca a ponúka reštauráciu, bar, záhradu a priamy prístup na zjazdovky. Ubytovanie Motorest SKI Čertovica sa nachádza v slovenskom meste Vyšná Boca, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmány Pemmeva

Apartmány Pemmeva

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Pemmeva. Apartmány Pemmeva sa nachádzajú vo Vyšnej Boci, 41 km od Štrbského Plesa a ponúkajú záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmány Pemmeva sa nachádza v slovenskom meste Vyšná Boca, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Vyšná Boca

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 7 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Vyšná Boca. Mesto Vyšná Boca je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.