Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Žarnovica

V slovenskom meste Žarnovica máme celkom 6 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Žarnovica

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Žarnovica

Penzión Imperial

9,8

Penzión Imperial

Ubytovanie (Penzión) Penzión Imperial. Penzión Imperial sa nachádza v meste Žarnovica. Počas pobytu môžete bezplatne využívať Wi-Fi pripojenie a súkromné parkovisko. Ubytovanie Penzión Imperial sa nachádza v slovenskom meste Žarnovica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Jasmin

9,8

Jasmin

Ubytovanie (Chata v prírode) Jasmin. Ubytovacie zariadenie Jasmin sa nachádza v Žarnovici v Banskobystrickom kraji a má terasu a výhľad na hory. Je to chata s vlastným stravovaním a záhradou. Ubytovanie Jasmin sa nachádza v slovenskom meste Žarnovica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Voznička

7,9

Chata Voznička

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Voznička. Chata Voznička sa nachádza v meste Žarnovica a k dispozícii má terasu a záhradu. Chata má výhľad na hory a od Nitry je vzdialená 47 km. Ubytovanie Chata Voznička sa nachádza v slovenskom meste Žarnovica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Villa Silver Green

7,2

Villa Silver Green

Ubytovanie (Penzión) Villa Silver Green. Ubytovanie Villa Silver Green so záhradou a bezplatným Wi-Fi sa nachádza v Žarnovici. Ubytovanie Villa Silver Green sa nachádza v slovenskom meste Žarnovica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Farm of Saint Francis

Farm of Saint Francis

Ubytovanie (Apartmán) Farm of Saint Francis. Ubytovanie Farm of Saint Francis sa nachádza v Žarnovici. Hostia môžu v apartmáne využívať kompletne vybavenú kuchynku. Ubytovanie Farm of Saint Francis sa nachádza v slovenskom meste Žarnovica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

PRI MOSTE

PRI MOSTE

Ubytovanie (Apartmán) PRI MOSTE. PRI MOSTE is situated in Žarnovica. Guests staying at this apartment have access to free WiFi and a fully equipped kitchenette. Ubytovanie PRI MOSTE sa nachádza v slovenskom meste Žarnovica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Žarnovica

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 6 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Žarnovica. Mesto Žarnovica je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.