Hľadať

Ubytovanie

Penzión Imperial Penzión

Námestie Slovenského národného povstania 1679, 966 81 Žarnovica, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Penzión) Penzión Imperial. Penzión Imperial sa nachádza v meste Žarnovica. Počas pobytu môžete bezplatne využívať Wi-Fi pripojenie a súkromné parkovisko. Ubytovanie Penzión Imperial sa nachádza v slovenskom meste Žarnovica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Penzión Imperial

Hostia v nich nájdu súkromnú kúpeľňu. Počas pobytu môžete bezplatne využívať Wi-Fi pripojenie a súkromné parkovisko. Všetky izby sú vybavené šatníkovou skriňou a rýchlovarnou kanvicou. Najbližšie letisko Piešťany sa nachádza vo vzdialenosti 88 km. Ubytovanie je vzdialené 41 km od Zvolena a 9 km od obce Vyhne. V penzióne Imperial sa podávajú kontinentálne raňajky. Izby penziónu sú vybavené písacím stolom a TV s plochou obrazovkou. Penzión Imperial sa nachádza v meste Žarnovica.

Vybavenie ubytovania Penzión Imperial

  • Domáce zvieratá sú zakázané.
  • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
  • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
  • Všetky priestory sú nefajčiarske
  • Rodinné izby
  • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Žarnovica

Jasmin

9,8

Jasmin

Ubytovanie (Chata v prírode) Jasmin. Ubytovacie zariadenie Jasmin sa nachádza v Žarnovici v Banskobystrickom kraji a má terasu a výhľad na hory. Je to chata s vlastným stravovaním a záhradou. Ubytovanie Jasmin sa nachádza v slovenskom meste Žarnovica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 99 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata Voznička

7,9

Chata Voznička

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Voznička. Chata Voznička sa nachádza v meste Žarnovica a k dispozícii má terasu a záhradu. Chata má výhľad na hory a od Nitry je vzdialená 47 km. Ubytovanie Chata Voznička sa nachádza v slovenskom meste Žarnovica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Silver Green

7,2

Villa Silver Green

Ubytovanie (Penzión) Villa Silver Green. Ubytovanie Villa Silver Green so záhradou a bezplatným Wi-Fi sa nachádza v Žarnovici. Ubytovanie Villa Silver Green sa nachádza v slovenskom meste Žarnovica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sanna

Sanna

Ubytovanie (Apartmán) Sanna. Ubytovacie zariadenie Sanna sa nachádza v Žarnovici a ponúka bar. V ubytovaní je k dispozícii bezplatné Wi-Fi. Apartmán ponúka aj terasu. Ubytovanie Sanna sa nachádza v slovenskom meste Žarnovica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Farm of Saint Francis

Farm of Saint Francis

Ubytovanie (Apartmán) Farm of Saint Francis. Ubytovanie Farm of Saint Francis sa nachádza v Žarnovici. Hostia môžu v apartmáne využívať kompletne vybavenú kuchynku. Ubytovanie Farm of Saint Francis sa nachádza v slovenskom meste Žarnovica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 105 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

PRI MOSTE

PRI MOSTE

Ubytovanie (Apartmán) PRI MOSTE. PRI MOSTE is situated in Žarnovica. Guests staying at this apartment have access to free WiFi and a fully equipped kitchenette. Ubytovanie PRI MOSTE sa nachádza v slovenskom meste Žarnovica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)