Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Zázrivá

V slovenskom meste Zázrivá máme celkom 15 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Zázrivá

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Zázrivá

Chalupa Biela 21

9,7

Chalupa Biela 21

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa Biela 21. Chalupa Biela 21 sa nachádza v obci Zázrivá v Žilinskom kraji a ponúka terasu a výhľad na hory. Ubytovanie Chalupa Biela 21 sa nachádza v slovenskom meste Zázrivá, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Drevenička 110

9,7

Drevenička 110

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Drevenička 110. Ubytovacie zariadenie Drevenička 110 sa nachádza v Národnom parku Malá Fatra v malebnej obci Zázrivá a ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním, záhradu s... Ubytovanie Drevenička 110 sa nachádza v slovenskom meste Zázrivá, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Havrania

9,6

Hotel Havrania

Ubytovanie (Hotel) Hotel Havrania. Hotel Havrania ponúka ubytovacie jednotky s voľným vstupom do wellness centra, bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a TV. Ubytovanie Hotel Havrania sa nachádza v slovenskom meste Zázrivá, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chalupa Pri Grúni

9,4

Chalupa Pri Grúni

Ubytovanie (Horská chata) Chalupa Pri Grúni. Chalupa Pri Grúni sa nachádza v obci Zázrivá a okrem bezplatného Wi-Fi pripojenia na internet či výhľadu do záhrady ponúka aj vlastnú reštauráciu,... Ubytovanie Chalupa Pri Grúni sa nachádza v slovenskom meste Zázrivá, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion Zázrifka

9,3

Penzion Zázrifka

Ubytovanie (Penzión) Penzion Zázrifka. Ubytovanie Penzion Zázrifka sa nachádza v Zázrivej. Ponúka reštauráciu, bar, gril a bezplatné Wi-Fi v celom objekte. Ubytovanie Penzion Zázrifka sa nachádza v slovenskom meste Zázrivá, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Slnečný dvor

8,9

Penzión Slnečný dvor

Ubytovanie (Penzión) Penzión Slnečný dvor. Penzión Slnečný dvor sa nachádza na okraji Zázrivej, 1 km od lyžiarskeho strediska Zázrivá-Kozinec. Ubytovanie Penzión Slnečný dvor sa nachádza v slovenskom meste Zázrivá, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hájenka Zázrivá APARTMENTS

8,7

Hájenka Zázrivá APARTMENTS

Ubytovanie (Chata v prírode) Hájenka Zázrivá APARTMENTS. Ubytovacie zariadenie Hájenka Zázrivá APARTMENTS sa nachádza v obci Zázrivá v Žilinskom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným súkromným parkoviskom. Ubytovanie Hájenka Zázrivá APARTMENTS sa nachádza v slovenskom meste Zázrivá, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion Solisko

8,5

Penzion Solisko

Ubytovanie (Penzión) Penzion Solisko. Penzión Solisko sa nachádza v obľúbenej lyžiarskej obci Zázrivá na Orave. Ubytovanie Penzion Solisko sa nachádza v slovenskom meste Zázrivá, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión D+D

8,5

Penzión D+D

Ubytovanie (Penzión) Penzión D+D. Penzión D+D sa nachádza v Zázrivej a ponúka bezplatné Wi-Fi. V penzióne sa môžete ubytovať v rodinných izbách. Ubytovanie Penzión D+D sa nachádza v slovenskom meste Zázrivá, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Janosikov Dvor

8,4

Janosikov Dvor

Ubytovanie (Hostinec) Janosikov Dvor. Ubytovacie zariadenie Jánošíkov dvor sa nachádza v Národnom parku Malá Fatra a ponúka vám ubytovanie v tradičných slovenských dreveniciach zariadených... Ubytovanie Janosikov Dvor sa nachádza v slovenskom meste Zázrivá, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Downhills Residence

Downhills Residence

Ubytovanie (Vila) Downhills Residence. Situated in Zázrivá, Downhills Residence features accommodation with a private pool, a terrace and pool views. Ubytovanie Downhills Residence sa nachádza v slovenskom meste Zázrivá, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Domček u Fera

Domček u Fera

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Domček u Fera. Domček u Fera sa nachádza v Zázrivej a ponúka ubytovanie s terasou. V tomto dovolenkovom dome s výhľadom do záhrady môžete využívať bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Domček u Fera sa nachádza v slovenskom meste Zázrivá, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Zázrivsky dvor

Zázrivsky dvor

Ubytovanie (Chata v prírode) Zázrivsky dvor. Located in Zázrivá in the Žilinský kraj region, Zázrivsky dvor provides accommodation with free private parking. Ubytovanie Zázrivsky dvor sa nachádza v slovenskom meste Zázrivá, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

dom

dom

Ubytovanie (Penzión) dom. Situated in Zázrivá, dom features a bar, garden and terrace. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytovanie dom sa nachádza v slovenskom meste Zázrivá, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Zázrivá

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 15 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Zázrivá. Mesto Zázrivá je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.