Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Zázrivá

V slovenskom meste Zázrivá máme celkom 15 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Zázrivá

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Zázrivá

Drevenička 110

9,7

Drevenička 110

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Drevenička 110. Ubytovacie zariadenie Drevenička 110 sa nachádza v Národnom parku Malá Fatra v malebnej obci Zázrivá a ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním, záhradu s... Ubytovanie Drevenička 110 sa nachádza v slovenskom meste Zázrivá, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 176 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Havrania

9,6

Hotel Havrania

Ubytovanie (Hotel) Hotel Havrania. Hotel Havrania ponúka ubytovacie jednotky s voľným vstupom do wellness centra, bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a TV. Ubytovanie Hotel Havrania sa nachádza v slovenskom meste Zázrivá, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalupa Pri Grúni

9,4

Chalupa Pri Grúni

Ubytovanie (Horská chata) Chalupa Pri Grúni. Chalupa Pri Grúni sa nachádza v obci Zázrivá a okrem bezplatného Wi-Fi pripojenia na internet či výhľadu do záhrady ponúka aj vlastnú reštauráciu,... Ubytovanie Chalupa Pri Grúni sa nachádza v slovenskom meste Zázrivá, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 190 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Zázrifka

9,3

Penzion Zázrifka

Ubytovanie (Penzión) Penzion Zázrifka. Ubytovanie Penzion Zázrifka sa nachádza v Zázrivej. Ponúka reštauráciu, bar, gril a bezplatné Wi-Fi v celom objekte. Ubytovanie Penzion Zázrifka sa nachádza v slovenskom meste Zázrivá, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión Slnečný dvor

8,9

Penzión Slnečný dvor

Ubytovanie (Penzión) Penzión Slnečný dvor. Penzión Slnečný dvor sa nachádza na okraji Zázrivej, 1 km od lyžiarskeho strediska Zázrivá-Kozinec. Ubytovanie Penzión Slnečný dvor sa nachádza v slovenskom meste Zázrivá, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hájenka Zázrivá APARTMENTS

8,7

Hájenka Zázrivá APARTMENTS

Ubytovanie (Chata v prírode) Hájenka Zázrivá APARTMENTS. Ubytovacie zariadenie Hájenka Zázrivá APARTMENTS sa nachádza v obci Zázrivá v Žilinskom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným súkromným parkoviskom. Ubytovanie Hájenka Zázrivá APARTMENTS sa nachádza v slovenskom meste Zázrivá, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 135 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Solisko

8,5

Penzion Solisko

Ubytovanie (Penzión) Penzion Solisko. Penzión Solisko sa nachádza v obľúbenej lyžiarskej obci Zázrivá na Orave. Ubytovanie Penzion Solisko sa nachádza v slovenskom meste Zázrivá, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión D+D

8,5

Penzión D+D

Ubytovanie (Penzión) Penzión D+D. Penzión D+D sa nachádza v Zázrivej a ponúka bezplatné Wi-Fi. V penzióne sa môžete ubytovať v rodinných izbách. Ubytovanie Penzión D+D sa nachádza v slovenskom meste Zázrivá, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Janosikov Dvor

8,4

Janosikov Dvor

Ubytovanie (Hostinec) Janosikov Dvor. Ubytovacie zariadenie Jánošíkov dvor sa nachádza v Národnom parku Malá Fatra a ponúka vám ubytovanie v tradičných slovenských dreveniciach zariadených... Ubytovanie Janosikov Dvor sa nachádza v slovenskom meste Zázrivá, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Salaš Syrex

Salaš Syrex

Ubytovanie (Penzión) Salaš Syrex. Salaš Syrex has a restaurant, bar, a garden and terrace in Zázrivá. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytovanie Salaš Syrex sa nachádza v slovenskom meste Zázrivá, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Domček u Fera

Domček u Fera

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Domček u Fera. Domček u Fera sa nachádza v Zázrivej a ponúka ubytovanie s terasou. V tomto dovolenkovom dome s výhľadom do záhrady môžete využívať bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Domček u Fera sa nachádza v slovenskom meste Zázrivá, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalets Havrania ****

Chalets Havrania ****

Ubytovanie (Horská chata) Chalets Havrania ****. Featuring a terrace, Chalets Havrania **** features accommodation in Zázrivá with free WiFi and garden views. The accommodation is 45 km from Wisła. Ubytovanie Chalets Havrania **** sa nachádza v slovenskom meste Zázrivá, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

dom

dom

Ubytovanie (Penzión) dom. Situated in Zázrivá, dom features a bar, garden and terrace. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytovanie dom sa nachádza v slovenskom meste Zázrivá, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v slovenskom meste Zázrivá

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 15 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Zázrivá. Mesto Zázrivá je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.