Hľadať

Ubytovanie

Adria penzión Penzión

Hasičská 10, 94301 Štúrovo, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Penzión) Adria penzión. Penzión Adria sa nachádza v centre mesta Štúrovo, 250 metrov od termálnych kúpeľov Vadaš. Ubytovanie Adria penzión sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Adria penzión

Na mieste je k dispozícii bezplatné súkromné parkovisko. Ponúka štúdiá s TV s plochou obrazovkou, kuchynkou a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Obchod s potravinami, rôzne reštaurácie a autobusovú zastávku nájdete iba 50 metrov odtiaľto. Penzión Adria sa nachádza v centre mesta Štúrovo, 250 metrov od termálnych kúpeľov Vadaš. Železničná stanica je vzdialená 3 km a k ostrihomskej bazilike v Maďarsku sa dostanete po 2 km. Z každého štúdia je k dispozícii prístup na zariadenú terasu s grilom.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné parkovisko
 • Bezplatné Wi- Fi

Vybavenie ubytovania Adria penzión

 • Vybavenie na grilovanie
 • Terasa
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Pešia turistika
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Strážené parkovisko
 • Klimatizáciaza príplatok
 • Kúrenie
 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Štúrovo

CENTRO

9,8

CENTRO

Ubytovanie (Penzión) CENTRO. Penzión CENTRO sa nachádza v Štúrove, 1,7 km od termálneho kúpaliska Vadaš Thermal. Ubytovanie CENTRO sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Mika

9,7

Penzión Mika

Ubytovanie (Penzión) Penzión Mika. Penzión Mika prevádzkovaný rodinou sa nachádza v Štúrove, 200 metrov od bazénov Vadas. Ubytovanie Penzión Mika sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Danieli Holiday Home

9,7

Danieli Holiday Home

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Danieli Holiday Home. Dovolenkový dom Danieli sa nachádza v Štúrove a má záhradu, gril i terasu. Ubytovanie Danieli Holiday Home sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmány Dimitra

9,6

Apartmány Dimitra

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Dimitra. Apartmány Dimitra sa nachádzajú v Štúrove v Nitrianskom kraji, 800 metrov od termálneho kúpaliska Vadaš Thermal. Ubytovanie Apartmány Dimitra sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmanovy dom Grand

9,6

Apartmanovy dom Grand

Ubytovanie (Privát) Apartmanovy dom Grand. Ubytovacie zariadenie Apartmanovy dom Grand sa nachádza v Štúrove v Nitrianskom kraji a 700 metrov od termálneho kúpaliska Vadas Thermal Sturovo. Ubytovanie Apartmanovy dom Grand sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Afrodita

9,5

Afrodita

Ubytovanie (Penzión) Afrodita. Ubytovanie Afrodita sa nachádza v Štúrove, 1,4 km od termálneho kúpaliska Vadas Thermal Sturovo. Ubytovanie Afrodita sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 23 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

SUNNY Apartman

9,5

SUNNY Apartman

Ubytovanie (Bed and breakfast) SUNNY Apartman. Apartmán SUNNY sa nachádza v Štúrove, 1,1 km od termálneho kúpaliska Vadas. Ponúka bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie SUNNY Apartman sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

apartman Panorama

9,5

apartman Panorama

Ubytovanie (Apartmán) apartman Panorama. Apartmán Panorama sa nachádza v Štúrove. Ponúka bezplatné bicykle, fitnescentrum, spoločenskú miestnosť, bezplatné Wi-Fi a výhľad na mesto. Ubytovanie apartman Panorama sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

LAS PALMAS ROOMS

9,4

LAS PALMAS ROOMS

Ubytovanie (Penzión) LAS PALMAS ROOMS. Penzión Las Palmas sa nachádza 200 metrov od termálneho kúpaliska Vadas Thermal v Štúrove a ponúka vám reštauráciu, bar a bezplatné Wi-Fi pripojenie na... Ubytovanie LAS PALMAS ROOMS sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio Florida

9,3

Studio Florida

Ubytovanie (Penzión) Studio Florida. Štúdio Florida sa nachádza 100 metrov od centra mesta Štúrovo a iba 200 metrov od termálneho kúpaliska Vadaš. Ubytovanie Studio Florida sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

La Familia

9,3

La Familia

Ubytovanie (Apartmány) La Familia. Ubytovanie La Familia sa nachádza v Štúrove v Nitrianskom kraji, 600 metrov od termálneho kúpaliska Vadaš Thermal Štúrovo. Ubytovanie La Familia sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Elite Pension

9,3

Elite Pension

Ubytovanie (Apartmány) Elite Pension. Penzión Elite sa nachádza v centre Štúrova v blízkosti všetkých nákupných stredísk, barov, reštaurácií, obchodov, trhov i moderného 3D kina v centre mesta. Ubytovanie Elite Pension sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Abturist penzion

9,2

Abturist penzion

Ubytovanie (Penzión) Abturist penzion. Penzión Abturist sa nachádza v Štúrove, 200 metrov od termálneho kúpaliska Vadaš. Ubytovanie Abturist penzion sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Artemis Resort Wellness Hotel

9,2

Artemis Resort Wellness Hotel

Ubytovanie (Hotel) Artemis Resort Wellness Hotel. Hotel Artemis Resort Wellness sa nachádza v Štúrove, neďaleko Dunaja. Ponúka moderné wellness centrum s časťami v interiéri aj v exteriéri. Ubytovanie Artemis Resort Wellness Hotel sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 122 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión Korzo

9,2

Penzión Korzo

Ubytovanie (Penzión) Penzión Korzo. Penzión Korzo sídli na pešej zóne v Štúrove, len 250 metrov od termálneho kúpaliska Vadaš. Ubytovanie Penzión Korzo sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Agátová Apartmán

9,1

Agátová Apartmán

Ubytovanie (Apartmán) Agátová Apartmán. Apartmán Agátová sa nachádza v Štúrove, len 1,2 km od termálneho kúpaliska Vadaš Thermal a ponúka záhradu, gril a službu nonstop recepcie. Ubytovanie Agátová Apartmán sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

K-plus penzión

9,1

K-plus penzión

Ubytovanie (Penzión) K-plus penzión. Penzión K-plus sa nachádza v Štúrove, 100 metrov od termálneho kúpaliska Vadaš Thermal Štúrovo. Všetky izby majú kuchynku a vlastnú kúpeľňu. Ubytovanie K-plus penzión sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa El Camino

9,1

Villa El Camino

Ubytovanie (Vily) Villa El Camino. Hotel El Camino sa nachádza hneď vedľa Mosta Márie Valérie, 500 metrov od centra Štúrova a Ostrihomu. Ponúka reštauráciu s barom a pivnú záhradu. Ubytovanie Villa El Camino sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmány Denis

9

Apartmány Denis

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Denis. Apartmány Denis sa nachádzajú v Štúrove a ponúkajú hosťom ubytovanie necelých 750 metrov od termálneho kúpaliska Vadaš Thermal Štúrovo. Ubytovanie Apartmány Denis sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Ametyst

9

Villa Ametyst

Ubytovanie (Vila) Villa Ametyst. Vila Ametyst ponúka klimatizované ubytovanie s terasou v meste Štúrovo. Dostupné je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Villa Ametyst sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Villa Silver

9

Villa Silver

Ubytovanie (Vila) Villa Silver. Vila Silver sa nachádza v Štúrove, 1 km od centra mesta a termálneho kúpaliska Vadas Thermal Sturovo. Ubytovanie Villa Silver sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán Hindi

9

Apartmán Hindi

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Hindi. Apartmán Hindi s výhľadom do záhrady ponúka ubytovanie so záhradou a terasou, asi 1,2 km od termálneho kúpaliska Vadaš Thermal Štúrovo. Ubytovanie Apartmán Hindi sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Eliot Štúrovo

8,9

Hotel Eliot Štúrovo

Ubytovanie (Bed and breakfast) Hotel Eliot Štúrovo. Hotel Eliot Štúrovo sa nachádza v Štúrove, 10 minút chôdze od termálneho kúpaliska Vadaš. Ponúka ubytovanie v izbách, záhradu a slnečnú terasu. Ubytovanie Hotel Eliot Štúrovo sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Rose

8,9

Penzion Rose

Ubytovanie (Penzión) Penzion Rose. Ubytovanie Penzion Rose sa nachádza v Štúrove, 700 metrov od termálneho kúpaliska Vadaš Thermal Štúrovo. Ponúka záhradu a gril. Ubytovanie Penzion Rose sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmány Solaris

8,9

Apartmány Solaris

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Solaris. Apartmány Solaris sa nachádzajú v Štúrove, neďaleko termálneho kúpaliska Vadaš a ponúkajú terasu. Ubytovanie Apartmány Solaris sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Karavan Sturovo

8,8

Karavan Sturovo

Ubytovanie (Kemping) Karavan Sturovo. Karaván Štúrovo sa nachádza v Štúrove a ponúka dobre vybavené ubytovanie s bezplatným Wi-Fi len 250 metrov od centra mesta a 500 metrov od aquaparku Vadas... Ubytovanie Karavan Sturovo sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

City Apartment

8,8

City Apartment

Ubytovanie (Apartmány) City Apartment. Ubytovacie zariadenie City Apartment sa nachádza v Štúrove v Nitrianskom kraji, necelý 1 km od termálneho kúpaliska Vadaš Thermal Štúrovo. Ubytovanie City Apartment sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Larion

8,7

Apartment Larion

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Larion. Apartmán Larion sa nachádza v Štúrove v Nitrianskom kraji, necelých 700 metrov od termálneho kúpaliska Vadaš Thermal Štúrovo a ponúka ubytovanie s... Ubytovanie Apartment Larion sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

ubytovanie OPÁL

8,6

ubytovanie OPÁL

Ubytovanie (Vidiecky dom) ubytovanie OPÁL. Ubytovanie OPÁL sa nachádza v Štúrove v Nitrianskom kraji, 1,5 km od termálneho kúpaliska Vadaš Thermal Štúrovo. Ubytovanie ubytovanie OPÁL sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie Pepo

8,6

Ubytovanie Pepo

Ubytovanie (Privát) Ubytovanie Pepo. Ubytovanie Pepo sa nachádza 200 metrov od centra mesta Štúrova a 400 metrov (približne 9 minút chôdze) od termálneho kúpaliska Vadaš. Ubytovanie Ubytovanie Pepo sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 24 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Everlast

8,6

Everlast

Ubytovanie (Penzión) Everlast. Ubytovanie Everlast sa nachádza v centre mesta Štúrovo a len 250 metrov od pešej zóny s malým parkom. Ubytovanie Everlast sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Thermal

8,6

Hotel Thermal

Ubytovanie (Rezort) Hotel Thermal. Hotel Thermal sa nachádza v Štúrove a v lete ponúka bezplatný vstup do termálneho komplexu Vadaš s bazénmi. Ubytovanie Hotel Thermal sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión Fortuna

8,6

Penzión Fortuna

Ubytovanie (Penzión) Penzión Fortuna. Penzión Fortuna ponúka ubytovanie v Štúrove. K dispozícii je bezplatné súkromné parkovisko. Penzión Fortuna poskytuje bezplatné Wi-Fi. K vybaveniu patrí... Ubytovanie Penzión Fortuna sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel St.Florian Sturovo

8,5

Hotel St.Florian Sturovo

Ubytovanie (Hotel) Hotel St.Florian Sturovo. Hotel St.Florian Štúrovo sa nachádza v centre Štúrova, 10 minút chôdze od termálneho kúpaliska Vadaš. Ubytovanie Hotel St.Florian Sturovo sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Flower Bike

8,5

Flower Bike

Ubytovanie (Penzión) Flower Bike. Ubytovacie zariadenie Flower Bike sa nachádza v Štúrove, necelý 1 km od termálneho kúpaliska Vadaš Thermal Štúrovo. Ubytovanie Flower Bike sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Bitter

8,5

Apartment Bitter

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Bitter. Ubytovanie Apartment Bitter sa nachádza v Štúrove, 1,2 km od kúpaliska Vadaš Thermal Štúrovo. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi a záhrada s grilom. Ubytovanie Apartment Bitter sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie Bonita

8,5

Ubytovanie Bonita

Ubytovanie (Apartmány) Ubytovanie Bonita. Ubytovanie Bonita sa nachádza v Štúrove, 500 metrov od termálneho parku Vadaš. Ubytovanie Ubytovanie Bonita sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión KORMOŠ

8,4

Penzión KORMOŠ

Ubytovanie (Penzión) Penzión KORMOŠ. Penzión KORMOŠ sa nachádza v Štúrove, 200 metrov od aquaparku Vadaš Thermal Štúrovo. Ponúka gril, terasu a bar. Ubytovanie Penzión KORMOŠ sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Európa Penzión

8,4

Európa Penzión

Ubytovanie (Penzión) Európa Penzión. Penzión Európa sa nachádza v Štúrove, 200 metrov od termálneho kúpaliska Vadaš a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a súkromným parkoviskom zdarma. Ubytovanie Európa Penzión sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Kata

8,3

Apartment Kata

Ubytovanie (Privát) Apartment Kata. Ubytovacie zariadenie Apartment Kata vám ponúka ubytovanie v Štúrove a má gril a výhľad do záhrady. Ubytovanie Apartment Kata sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 18 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Central House

8,3

Central House

Ubytovanie (Apartmány) Central House. Ubytovacie zariadenie Central House sa nachádza v Štúrove v Nitrianskom kraji, neďaleko termálneho kúpaliska Vadaš Thermal Resort Štúrovo. Ubytovanie Central House sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Starý orech

8,3

Starý orech

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Starý orech. Ubytovanie Starý orech sa nachádza v Štúrove v Nitrianskom kraji. Tento dovolenkový dom s balkónom ponúka bezplatné súkromné parkovisko a spoločnú kuchyňu. Ubytovanie Starý orech sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Átrium

8,1

Hotel Átrium

Ubytovanie (Hotel) Hotel Átrium. Hotel Atrium sa nachádza v Štúrove, 10 minút chôdze od termálneho kúpaliska Vadaš. Ubytovanie Hotel Átrium sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hostel Delfin

8,1

Hostel Delfin

Ubytovanie (Hostel) Hostel Delfin. Hostel Delfín sa nachádza v Štúrove, 1,4 km od termálneho kúpaliska Vadaš Thermal. Ponúka záhradu, bezplatné súkromné parkovisko a rodinné izby. Ubytovanie Hostel Delfin sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Dom štúdia Petra

8

Dom štúdia Petra

Ubytovanie (Penzión) Dom štúdia Petra. Ubytovacie zariadenie Dom štúdia Petra sídli 1 km od centra Štúrova a 500 metrov od nábrežia Dunaja. Ponúka vám ubytovanie v štúdiách so satelitnou TV. Ubytovanie Dom štúdia Petra sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Atlas

8

Penzion Atlas

Ubytovanie (Penzión) Penzion Atlas. Penzión Atlas sa nachádza v Štúrove, 700 metrov od termálneho kúpaliska Vadaš a ponúka ubytovanie so záhradou a neplatené súkromné parkovisko. Ubytovanie Penzion Atlas sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmanovy Dom Zlatica

7,9

Apartmanovy Dom Zlatica

Ubytovanie (Privát) Apartmanovy Dom Zlatica. Apartmánový dom Zlatica s výhľadom do záhrady sa nachádza v Štúrove, 700 metrov od termálneho kúpaliska Vadaš Thermal Štúrovo. Ubytovanie Apartmanovy Dom Zlatica sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Slobi

7,9

Hotel Slobi

Ubytovanie (Hotel) Hotel Slobi. Ubytovacie zariadenie Slobi sa nachádza v Štúrove, 1,9 km od termálneho parku Vadas Štúrovo. Všetky izby majú súkromnú kúpeľňu. Ubytovanie Hotel Slobi sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Dom Petra

7,5

Dom Petra

Ubytovanie (Penzión) Dom Petra. Dom Petra sa nachádza v pokojnej rezidenčnej štvrti Štúrova, 500 metrov od centra mesta. Ubytovanie Dom Petra sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chatky - Štúrovo Vadaš

7,4

Chatky - Štúrovo Vadaš

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chatky - Štúrovo Vadaš. Ubytovacie zariadenie Chatky - Štúrovo Vadaš sa nachádza v Štúrove a ponúka ubytovanie s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Chatky - Štúrovo Vadaš sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Red House

7,1

Red House

Ubytovanie (Hostel) Red House. Hostel Red House sa nachádza v Štúrove, 1,6 km od termálneho kúpaliska Vadaš Thermal Štúrovo. Ubytovanie Red House sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 24 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)