Hľadať

Ubytovanie

Adria penzión Penzión

Hasičská 10, 94301 Štúrovo, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Penzión) Adria penzión. Penzión Adria sa nachádza v centre mesta Štúrovo, 250 metrov od termálnych kúpeľov Vadaš. Ubytovanie Adria penzión sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Popis ubytovania Adria penzión

Na mieste je k dispozícii bezplatné súkromné parkovisko. Ponúka štúdiá s TV s plochou obrazovkou, kuchynkou a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Obchod s potravinami, rôzne reštaurácie a autobusovú zastávku nájdete iba 50 metrov odtiaľto. Penzión Adria sa nachádza v centre mesta Štúrovo, 250 metrov od termálnych kúpeľov Vadaš. Železničná stanica je vzdialená 3 km a k ostrihomskej bazilike v Maďarsku sa dostanete po 2 km. Z každého štúdia je k dispozícii prístup na zariadenú terasu s grilom.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné parkovisko
 • Bezplatné Wi- Fi

Vybavenie ubytovania Adria penzión

 • Vybavenie na grilovanie
 • Terasa
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Pešia turistika
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Strážené parkovisko
 • Klimatizáciaza príplatok
 • Kúrenie
 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Štúrovo

Penzión Mika

9,7

Penzión Mika

Ubytovanie (Penzión) Penzión Mika. Penzión Mika prevádzkovaný rodinou sa nachádza v Štúrove, 200 metrov od bazénov Vadas. Ubytovanie Penzión Mika sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Danieli Holiday Home

9,7

Danieli Holiday Home

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Danieli Holiday Home. Dovolenkový dom Danieli sa nachádza v Štúrove a má záhradu, gril i terasu. Ubytovanie Danieli Holiday Home sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmány Dimitra

9,6

Apartmány Dimitra

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Dimitra. Apartmány Dimitra sa nachádzajú v Štúrove v Nitrianskom kraji, 800 metrov od termálneho kúpaliska Vadaš Thermal. Ubytovanie Apartmány Dimitra sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmanovy dom Grand

9,6

Apartmanovy dom Grand

Ubytovanie (Privát) Apartmanovy dom Grand. Ubytovacie zariadenie Apartmanovy dom Grand sa nachádza v Štúrove v Nitrianskom kraji a 700 metrov od termálneho kúpaliska Vadas Thermal Sturovo. Ubytovanie Apartmanovy dom Grand sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Afrodita

9,5

Afrodita

Ubytovanie (Penzión) Afrodita. Ubytovanie Afrodita sa nachádza v Štúrove, 1,4 km od termálneho kúpaliska Vadas Thermal Sturovo. Ubytovanie Afrodita sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

SUNNY Apartman

9,5

SUNNY Apartman

Ubytovanie (Bed and breakfast) SUNNY Apartman. Apartmán SUNNY sa nachádza v Štúrove, 1,1 km od termálneho kúpaliska Vadas. Ponúka bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie SUNNY Apartman sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

apartman Panorama

9,5

apartman Panorama

Ubytovanie (Apartmán) apartman Panorama. Apartmán Panorama sa nachádza v Štúrove. Ponúka bezplatné bicykle, fitnescentrum, spoločenskú miestnosť, bezplatné Wi-Fi a výhľad na mesto. Ubytovanie apartman Panorama sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

LAS PALMAS ROOMS

9,4

LAS PALMAS ROOMS

Ubytovanie (Penzión) LAS PALMAS ROOMS. Penzión Las Palmas sa nachádza 200 metrov od termálneho kúpaliska Vadas Thermal v Štúrove a ponúka vám reštauráciu, bar a bezplatné Wi-Fi pripojenie na... Ubytovanie LAS PALMAS ROOMS sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Studio Florida

9,3

Studio Florida

Ubytovanie (Penzión) Studio Florida. Štúdio Florida sa nachádza 100 metrov od centra mesta Štúrovo a iba 200 metrov od termálneho kúpaliska Vadaš. Ubytovanie Studio Florida sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

La Familia

9,3

La Familia

Ubytovanie (Apartmány) La Familia. Ubytovanie La Familia sa nachádza v Štúrove v Nitrianskom kraji, 600 metrov od termálneho kúpaliska Vadaš Thermal Štúrovo. Ubytovanie La Familia sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Elite Pension

9,3

Elite Pension

Ubytovanie (Apartmány) Elite Pension. Penzión Elite sa nachádza v centre Štúrova v blízkosti všetkých nákupných stredísk, barov, reštaurácií, obchodov, trhov i moderného 3D kina v centre mesta. Ubytovanie Elite Pension sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Artemis Resort Wellness Hotel

9,2

Artemis Resort Wellness Hotel

Ubytovanie (Hotel) Artemis Resort Wellness Hotel. Hotel Artemis Resort Wellness sa nachádza v Štúrove, neďaleko Dunaja. Ponúka moderné wellness centrum s časťami v interiéri aj v exteriéri. Ubytovanie Artemis Resort Wellness Hotel sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Abturist penzion

9,2

Abturist penzion

Ubytovanie (Penzión) Abturist penzion. Penzión Abturist sa nachádza v Štúrove, 200 metrov od termálneho kúpaliska Vadaš. Ubytovanie Abturist penzion sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Korzo

9,2

Penzión Korzo

Ubytovanie (Penzión) Penzión Korzo. Penzión Korzo sídli na pešej zóne v Štúrove, len 250 metrov od termálneho kúpaliska Vadaš. Ubytovanie Penzión Korzo sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Agátová Apartmán

9,1

Agátová Apartmán

Ubytovanie (Apartmán) Agátová Apartmán. Apartmán Agátová sa nachádza v Štúrove, len 1,2 km od termálneho kúpaliska Vadaš Thermal a ponúka záhradu, gril a službu nonstop recepcie. Ubytovanie Agátová Apartmán sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

K-plus penzión

9,1

K-plus penzión

Ubytovanie (Penzión) K-plus penzión. Penzión K-plus sa nachádza v Štúrove, 100 metrov od termálneho kúpaliska Vadaš Thermal Štúrovo. Všetky izby majú kuchynku a vlastnú kúpeľňu. Ubytovanie K-plus penzión sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Villa El Camino

9,1

Villa El Camino

Ubytovanie (Vily) Villa El Camino. Hotel El Camino sa nachádza hneď vedľa Mosta Márie Valérie, 500 metrov od centra Štúrova a Ostrihomu. Ponúka reštauráciu s barom a pivnú záhradu. Ubytovanie Villa El Camino sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmány Denis

9

Apartmány Denis

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Denis. Apartmány Denis sa nachádzajú v Štúrove a ponúkajú hosťom ubytovanie necelých 750 metrov od termálneho kúpaliska Vadaš Thermal Štúrovo. Ubytovanie Apartmány Denis sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán Hindi

9

Apartmán Hindi

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Hindi. Apartmán Hindi s výhľadom do záhrady ponúka ubytovanie so záhradou a terasou, asi 1,2 km od termálneho kúpaliska Vadaš Thermal Štúrovo. Ubytovanie Apartmán Hindi sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Eliot Štúrovo

8,9

Hotel Eliot Štúrovo

Ubytovanie (Bed and breakfast) Hotel Eliot Štúrovo. Hotel Eliot Štúrovo sa nachádza v Štúrove, 10 minút chôdze od termálneho kúpaliska Vadaš. Ponúka ubytovanie v izbách, záhradu a slnečnú terasu. Ubytovanie Hotel Eliot Štúrovo sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion Rose

8,9

Penzion Rose

Ubytovanie (Penzión) Penzion Rose. Ubytovanie Penzion Rose sa nachádza v Štúrove, 700 metrov od termálneho kúpaliska Vadaš Thermal Štúrovo. Ponúka záhradu a gril. Ubytovanie Penzion Rose sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmány Solaris

8,9

Apartmány Solaris

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Solaris. Apartmány Solaris sa nachádzajú v Štúrove, neďaleko termálneho kúpaliska Vadaš a ponúkajú terasu. Ubytovanie Apartmány Solaris sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Karavan Sturovo

8,8

Karavan Sturovo

Ubytovanie (Kemping) Karavan Sturovo. Karaván Štúrovo sa nachádza v Štúrove a ponúka dobre vybavené ubytovanie s bezplatným Wi-Fi len 250 metrov od centra mesta a 500 metrov od aquaparku Vadas... Ubytovanie Karavan Sturovo sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

City Apartment

8,8

City Apartment

Ubytovanie (Apartmány) City Apartment. Ubytovacie zariadenie City Apartment sa nachádza v Štúrove v Nitrianskom kraji, necelý 1 km od termálneho kúpaliska Vadaš Thermal Štúrovo. Ubytovanie City Apartment sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie Pepo

8,6

Ubytovanie Pepo

Ubytovanie (Privát) Ubytovanie Pepo. Ubytovanie Pepo sa nachádza 200 metrov od centra mesta Štúrova a 400 metrov (približne 9 minút chôdze) od termálneho kúpaliska Vadaš. Ubytovanie Ubytovanie Pepo sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

ubytovanie OPÁL

8,6

ubytovanie OPÁL

Ubytovanie (Vidiecky dom) ubytovanie OPÁL. Ubytovanie OPÁL sa nachádza v Štúrove v Nitrianskom kraji, 1,5 km od termálneho kúpaliska Vadaš Thermal Štúrovo. Ubytovanie ubytovanie OPÁL sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Everlast

8,6

Everlast

Ubytovanie (Penzión) Everlast. Ubytovanie Everlast sa nachádza v centre mesta Štúrovo a len 250 metrov od pešej zóny s malým parkom. Ubytovanie Everlast sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Thermal

8,6

Hotel Thermal

Ubytovanie (Rezort) Hotel Thermal. Hotel Thermal sa nachádza v Štúrove a v lete ponúka bezplatný vstup do termálneho komplexu Vadaš s bazénmi. Ubytovanie Hotel Thermal sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Fortuna

8,6

Penzión Fortuna

Ubytovanie (Penzión) Penzión Fortuna. Penzión Fortuna ponúka ubytovanie v Štúrove. K dispozícii je bezplatné súkromné parkovisko. Penzión Fortuna poskytuje bezplatné Wi-Fi. K vybaveniu patrí... Ubytovanie Penzión Fortuna sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hunter

8,6

Hunter

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Hunter. Ubytovacie zariadenie Hunter sídli v Štúrove 400 metrov od termálneho kúpaliska Vadaš Thermal Štúrovo. Ubytovanie Hunter sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel St.Florian Sturovo

8,5

Hotel St.Florian Sturovo

Ubytovanie (Hotel) Hotel St.Florian Sturovo. Hotel St.Florian Štúrovo sa nachádza v centre Štúrova, 10 minút chôdze od termálneho kúpaliska Vadaš. Ubytovanie Hotel St.Florian Sturovo sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Flower Bike

8,5

Flower Bike

Ubytovanie (Penzión) Flower Bike. Ubytovacie zariadenie Flower Bike sa nachádza v Štúrove, necelý 1 km od termálneho kúpaliska Vadaš Thermal Štúrovo. Ubytovanie Flower Bike sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Zara Apartman

8,5

Zara Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Zara Apartman. Ubytovacie zariadenie Zara Apartman sa nachádza v Štúrove v Nitrianskom kraji, neďaleko termálneho kúpaliska Vadaš Thermal Štúrovo. Ubytovanie Zara Apartman sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie Bonita

8,5

Ubytovanie Bonita

Ubytovanie (Apartmány) Ubytovanie Bonita. Ubytovanie Bonita sa nachádza v Štúrove, 500 metrov od termálneho parku Vadaš. Ubytovanie Ubytovanie Bonita sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión KORMOŠ

8,4

Penzión KORMOŠ

Ubytovanie (Penzión) Penzión KORMOŠ. Penzión KORMOŠ sa nachádza v Štúrove, 200 metrov od aquaparku Vadaš Thermal Štúrovo. Ponúka gril, terasu a bar. Ubytovanie Penzión KORMOŠ sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Európa Penzión

8,4

Európa Penzión

Ubytovanie (Penzión) Európa Penzión. Penzión Európa sa nachádza v Štúrove, 200 metrov od termálneho kúpaliska Vadaš a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a súkromným parkoviskom zdarma. Ubytovanie Európa Penzión sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartment Kata

8,3

Apartment Kata

Ubytovanie (Privát) Apartment Kata. Ubytovacie zariadenie Apartment Kata vám ponúka ubytovanie v Štúrove a má gril a výhľad do záhrady. Ubytovanie Apartment Kata sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Central House

8,3

Central House

Ubytovanie (Apartmány) Central House. Ubytovacie zariadenie Central House sa nachádza v Štúrove v Nitrianskom kraji, neďaleko termálneho kúpaliska Vadaš Thermal Resort Štúrovo. Ubytovanie Central House sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Balassi apartment

8,2

Balassi apartment

Ubytovanie (Apartmán) Balassi apartment. Tento klimatizovaný apartmán sa nachádza v Štúrove, 800 metrov od termálneho kúpaliska Vadaš Thermal Štúrovo. Ponúka terasu a záhradu s grilom. Ubytovanie Balassi apartment sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Átrium

8,1

Hotel Átrium

Ubytovanie (Hotel) Hotel Átrium. Hotel Atrium sa nachádza v Štúrove, 10 minút chôdze od termálneho kúpaliska Vadaš. Ubytovanie Hotel Átrium sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hostel Delfin

8,1

Hostel Delfin

Ubytovanie (Hostel) Hostel Delfin. Hostel Delfín sa nachádza v Štúrove, 1,4 km od termálneho kúpaliska Vadaš Thermal. Ponúka záhradu, bezplatné súkromné parkovisko a rodinné izby. Ubytovanie Hostel Delfin sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Dom štúdia Petra

8

Dom štúdia Petra

Ubytovanie (Penzión) Dom štúdia Petra. Ubytovacie zariadenie Dom štúdia Petra sídli 1 km od centra Štúrova a 500 metrov od nábrežia Dunaja. Ponúka vám ubytovanie v štúdiách so satelitnou TV. Ubytovanie Dom štúdia Petra sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.