Hľadať

Ubytovanie

CENTRO Penzión

12 Jozefa Bema, 943 01 Štúrovo, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Penzión) CENTRO. Penzión CENTRO sa nachádza v Štúrove, 1,7 km od termálneho kúpaliska Vadaš Thermal. Ubytovanie CENTRO sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Popis ubytovania CENTRO

Priamo na mieste si môžete zahrať stolný tenis. Súčasťou každej izby je súkromná kúpeľňa. Ponúka bezplatné Wi-Fi, parkovanie zdarma, spoločnú kuchyňu, terasu a rodinné izby. Penzión CENTRO sa nachádza v Štúrove, 1,7 km od termálneho kúpaliska Vadaš Thermal.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné parkovisko
 • Bezplatné Wi- Fi

Vybavenie ubytovania CENTRO

 • Terasa
 • Spoločná kuchyňa
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Stolný tenis
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Štúrovo

Penzión Mika

9,7

Penzión Mika

Ubytovanie (Penzión) Penzión Mika. Penzión Mika prevádzkovaný rodinou sa nachádza v Štúrove, 200 metrov od bazénov Vadas. Ubytovanie Penzión Mika sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Danieli Holiday Home

9,7

Danieli Holiday Home

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Danieli Holiday Home. Dovolenkový dom Danieli sa nachádza v Štúrove a má záhradu, gril i terasu. Ubytovanie Danieli Holiday Home sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Adria penzión

9,7

Adria penzión

Ubytovanie (Penzión) Adria penzión. Penzión Adria sa nachádza v centre mesta Štúrovo, 250 metrov od termálnych kúpeľov Vadaš. Ubytovanie Adria penzión sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmány Dimitra

9,6

Apartmány Dimitra

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Dimitra. Apartmány Dimitra sa nachádzajú v Štúrove v Nitrianskom kraji, 800 metrov od termálneho kúpaliska Vadaš Thermal. Ubytovanie Apartmány Dimitra sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmanovy dom Grand

9,6

Apartmanovy dom Grand

Ubytovanie (Privát) Apartmanovy dom Grand. Ubytovacie zariadenie Apartmanovy dom Grand sa nachádza v Štúrove v Nitrianskom kraji a 700 metrov od termálneho kúpaliska Vadas Thermal Sturovo. Ubytovanie Apartmanovy dom Grand sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Afrodita

9,5

Afrodita

Ubytovanie (Penzión) Afrodita. Ubytovanie Afrodita sa nachádza v Štúrove, 1,4 km od termálneho kúpaliska Vadas Thermal Sturovo. Ubytovanie Afrodita sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 23 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

SUNNY Apartman

9,5

SUNNY Apartman

Ubytovanie (Bed and breakfast) SUNNY Apartman. Apartmán SUNNY sa nachádza v Štúrove, 1,1 km od termálneho kúpaliska Vadas. Ponúka bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie SUNNY Apartman sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

apartman Panorama

9,5

apartman Panorama

Ubytovanie (Apartmán) apartman Panorama. Apartmán Panorama sa nachádza v Štúrove. Ponúka bezplatné bicykle, fitnescentrum, spoločenskú miestnosť, bezplatné Wi-Fi a výhľad na mesto. Ubytovanie apartman Panorama sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

LAS PALMAS ROOMS

9,4

LAS PALMAS ROOMS

Ubytovanie (Penzión) LAS PALMAS ROOMS. Penzión Las Palmas sa nachádza 200 metrov od termálneho kúpaliska Vadas Thermal v Štúrove a ponúka vám reštauráciu, bar a bezplatné Wi-Fi pripojenie na... Ubytovanie LAS PALMAS ROOMS sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio Florida

9,3

Studio Florida

Ubytovanie (Penzión) Studio Florida. Štúdio Florida sa nachádza 100 metrov od centra mesta Štúrovo a iba 200 metrov od termálneho kúpaliska Vadaš. Ubytovanie Studio Florida sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

La Familia

9,3

La Familia

Ubytovanie (Apartmány) La Familia. Ubytovanie La Familia sa nachádza v Štúrove v Nitrianskom kraji, 600 metrov od termálneho kúpaliska Vadaš Thermal Štúrovo. Ubytovanie La Familia sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Elite Pension

9,3

Elite Pension

Ubytovanie (Apartmány) Elite Pension. Penzión Elite sa nachádza v centre Štúrova v blízkosti všetkých nákupných stredísk, barov, reštaurácií, obchodov, trhov i moderného 3D kina v centre mesta. Ubytovanie Elite Pension sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Abturist penzion

9,2

Abturist penzion

Ubytovanie (Penzión) Abturist penzion. Penzión Abturist sa nachádza v Štúrove, 200 metrov od termálneho kúpaliska Vadaš. Ubytovanie Abturist penzion sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Artemis Resort Wellness Hotel

9,2

Artemis Resort Wellness Hotel

Ubytovanie (Hotel) Artemis Resort Wellness Hotel. Hotel Artemis Resort Wellness sa nachádza v Štúrove, neďaleko Dunaja. Ponúka moderné wellness centrum s časťami v interiéri aj v exteriéri. Ubytovanie Artemis Resort Wellness Hotel sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 122 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión Korzo

9,2

Penzión Korzo

Ubytovanie (Penzión) Penzión Korzo. Penzión Korzo sídli na pešej zóne v Štúrove, len 250 metrov od termálneho kúpaliska Vadaš. Ubytovanie Penzión Korzo sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Agátová Apartmán

9,1

Agátová Apartmán

Ubytovanie (Apartmán) Agátová Apartmán. Apartmán Agátová sa nachádza v Štúrove, len 1,2 km od termálneho kúpaliska Vadaš Thermal a ponúka záhradu, gril a službu nonstop recepcie. Ubytovanie Agátová Apartmán sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

K-plus penzión

9,1

K-plus penzión

Ubytovanie (Penzión) K-plus penzión. Penzión K-plus sa nachádza v Štúrove, 100 metrov od termálneho kúpaliska Vadaš Thermal Štúrovo. Všetky izby majú kuchynku a vlastnú kúpeľňu. Ubytovanie K-plus penzión sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa El Camino

9,1

Villa El Camino

Ubytovanie (Vily) Villa El Camino. Hotel El Camino sa nachádza hneď vedľa Mosta Márie Valérie, 500 metrov od centra Štúrova a Ostrihomu. Ponúka reštauráciu s barom a pivnú záhradu. Ubytovanie Villa El Camino sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmány Denis

9

Apartmány Denis

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Denis. Apartmány Denis sa nachádzajú v Štúrove a ponúkajú hosťom ubytovanie necelých 750 metrov od termálneho kúpaliska Vadaš Thermal Štúrovo. Ubytovanie Apartmány Denis sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Ametyst

9

Villa Ametyst

Ubytovanie (Vila) Villa Ametyst. Vila Ametyst ponúka klimatizované ubytovanie s terasou v meste Štúrovo. Dostupné je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Villa Ametyst sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Villa Silver

9

Villa Silver

Ubytovanie (Vila) Villa Silver. Vila Silver sa nachádza v Štúrove, 1 km od centra mesta a termálneho kúpaliska Vadas Thermal Sturovo. Ubytovanie Villa Silver sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán Hindi

9

Apartmán Hindi

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Hindi. Apartmán Hindi s výhľadom do záhrady ponúka ubytovanie so záhradou a terasou, asi 1,2 km od termálneho kúpaliska Vadaš Thermal Štúrovo. Ubytovanie Apartmán Hindi sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Eliot Štúrovo

8,9

Hotel Eliot Štúrovo

Ubytovanie (Bed and breakfast) Hotel Eliot Štúrovo. Hotel Eliot Štúrovo sa nachádza v Štúrove, 10 minút chôdze od termálneho kúpaliska Vadaš. Ponúka ubytovanie v izbách, záhradu a slnečnú terasu. Ubytovanie Hotel Eliot Štúrovo sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Rose

8,9

Penzion Rose

Ubytovanie (Penzión) Penzion Rose. Ubytovanie Penzion Rose sa nachádza v Štúrove, 700 metrov od termálneho kúpaliska Vadaš Thermal Štúrovo. Ponúka záhradu a gril. Ubytovanie Penzion Rose sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmány Solaris

8,9

Apartmány Solaris

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Solaris. Apartmány Solaris sa nachádzajú v Štúrove, neďaleko termálneho kúpaliska Vadaš a ponúkajú terasu. Ubytovanie Apartmány Solaris sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Karavan Sturovo

8,8

Karavan Sturovo

Ubytovanie (Kemping) Karavan Sturovo. Karaván Štúrovo sa nachádza v Štúrove a ponúka dobre vybavené ubytovanie s bezplatným Wi-Fi len 250 metrov od centra mesta a 500 metrov od aquaparku Vadas... Ubytovanie Karavan Sturovo sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

City Apartment

8,8

City Apartment

Ubytovanie (Apartmány) City Apartment. Ubytovacie zariadenie City Apartment sa nachádza v Štúrove v Nitrianskom kraji, necelý 1 km od termálneho kúpaliska Vadaš Thermal Štúrovo. Ubytovanie City Apartment sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Larion

8,7

Apartment Larion

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Larion. Apartmán Larion sa nachádza v Štúrove v Nitrianskom kraji, necelých 700 metrov od termálneho kúpaliska Vadaš Thermal Štúrovo a ponúka ubytovanie s... Ubytovanie Apartment Larion sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

ubytovanie OPÁL

8,6

ubytovanie OPÁL

Ubytovanie (Vidiecky dom) ubytovanie OPÁL. Ubytovanie OPÁL sa nachádza v Štúrove v Nitrianskom kraji, 1,5 km od termálneho kúpaliska Vadaš Thermal Štúrovo. Ubytovanie ubytovanie OPÁL sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie Pepo

8,6

Ubytovanie Pepo

Ubytovanie (Privát) Ubytovanie Pepo. Ubytovanie Pepo sa nachádza 200 metrov od centra mesta Štúrova a 400 metrov (približne 9 minút chôdze) od termálneho kúpaliska Vadaš. Ubytovanie Ubytovanie Pepo sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 24 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Everlast

8,6

Everlast

Ubytovanie (Penzión) Everlast. Ubytovanie Everlast sa nachádza v centre mesta Štúrovo a len 250 metrov od pešej zóny s malým parkom. Ubytovanie Everlast sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Thermal

8,6

Hotel Thermal

Ubytovanie (Rezort) Hotel Thermal. Hotel Thermal sa nachádza v Štúrove a v lete ponúka bezplatný vstup do termálneho komplexu Vadaš s bazénmi. Ubytovanie Hotel Thermal sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión Fortuna

8,6

Penzión Fortuna

Ubytovanie (Penzión) Penzión Fortuna. Penzión Fortuna ponúka ubytovanie v Štúrove. K dispozícii je bezplatné súkromné parkovisko. Penzión Fortuna poskytuje bezplatné Wi-Fi. K vybaveniu patrí... Ubytovanie Penzión Fortuna sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel St.Florian Sturovo

8,5

Hotel St.Florian Sturovo

Ubytovanie (Hotel) Hotel St.Florian Sturovo. Hotel St.Florian Štúrovo sa nachádza v centre Štúrova, 10 minút chôdze od termálneho kúpaliska Vadaš. Ubytovanie Hotel St.Florian Sturovo sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Flower Bike

8,5

Flower Bike

Ubytovanie (Penzión) Flower Bike. Ubytovacie zariadenie Flower Bike sa nachádza v Štúrove, necelý 1 km od termálneho kúpaliska Vadaš Thermal Štúrovo. Ubytovanie Flower Bike sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Bitter

8,5

Apartment Bitter

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Bitter. Ubytovanie Apartment Bitter sa nachádza v Štúrove, 1,2 km od kúpaliska Vadaš Thermal Štúrovo. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi a záhrada s grilom. Ubytovanie Apartment Bitter sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie Bonita

8,5

Ubytovanie Bonita

Ubytovanie (Apartmány) Ubytovanie Bonita. Ubytovanie Bonita sa nachádza v Štúrove, 500 metrov od termálneho parku Vadaš. Ubytovanie Ubytovanie Bonita sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión KORMOŠ

8,4

Penzión KORMOŠ

Ubytovanie (Penzión) Penzión KORMOŠ. Penzión KORMOŠ sa nachádza v Štúrove, 200 metrov od aquaparku Vadaš Thermal Štúrovo. Ponúka gril, terasu a bar. Ubytovanie Penzión KORMOŠ sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Európa Penzión

8,4

Európa Penzión

Ubytovanie (Penzión) Európa Penzión. Penzión Európa sa nachádza v Štúrove, 200 metrov od termálneho kúpaliska Vadaš a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a súkromným parkoviskom zdarma. Ubytovanie Európa Penzión sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Kata

8,3

Apartment Kata

Ubytovanie (Privát) Apartment Kata. Ubytovacie zariadenie Apartment Kata vám ponúka ubytovanie v Štúrove a má gril a výhľad do záhrady. Ubytovanie Apartment Kata sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 18 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Central House

8,3

Central House

Ubytovanie (Apartmány) Central House. Ubytovacie zariadenie Central House sa nachádza v Štúrove v Nitrianskom kraji, neďaleko termálneho kúpaliska Vadaš Thermal Resort Štúrovo. Ubytovanie Central House sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Starý orech

8,3

Starý orech

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Starý orech. Ubytovanie Starý orech sa nachádza v Štúrove v Nitrianskom kraji. Tento dovolenkový dom s balkónom ponúka bezplatné súkromné parkovisko a spoločnú kuchyňu. Ubytovanie Starý orech sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Átrium

8,1

Hotel Átrium

Ubytovanie (Hotel) Hotel Átrium. Hotel Atrium sa nachádza v Štúrove, 10 minút chôdze od termálneho kúpaliska Vadaš. Ubytovanie Hotel Átrium sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hostel Delfin

8,1

Hostel Delfin

Ubytovanie (Hostel) Hostel Delfin. Hostel Delfín sa nachádza v Štúrove, 1,4 km od termálneho kúpaliska Vadaš Thermal. Ponúka záhradu, bezplatné súkromné parkovisko a rodinné izby. Ubytovanie Hostel Delfin sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Dom štúdia Petra

8

Dom štúdia Petra

Ubytovanie (Penzión) Dom štúdia Petra. Ubytovacie zariadenie Dom štúdia Petra sídli 1 km od centra Štúrova a 500 metrov od nábrežia Dunaja. Ponúka vám ubytovanie v štúdiách so satelitnou TV. Ubytovanie Dom štúdia Petra sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Atlas

8

Penzion Atlas

Ubytovanie (Penzión) Penzion Atlas. Penzión Atlas sa nachádza v Štúrove, 700 metrov od termálneho kúpaliska Vadaš a ponúka ubytovanie so záhradou a neplatené súkromné parkovisko. Ubytovanie Penzion Atlas sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmanovy Dom Zlatica

7,9

Apartmanovy Dom Zlatica

Ubytovanie (Privát) Apartmanovy Dom Zlatica. Apartmánový dom Zlatica s výhľadom do záhrady sa nachádza v Štúrove, 700 metrov od termálneho kúpaliska Vadaš Thermal Štúrovo. Ubytovanie Apartmanovy Dom Zlatica sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Slobi

7,9

Hotel Slobi

Ubytovanie (Hotel) Hotel Slobi. Ubytovacie zariadenie Slobi sa nachádza v Štúrove, 1,9 km od termálneho parku Vadas Štúrovo. Všetky izby majú súkromnú kúpeľňu. Ubytovanie Hotel Slobi sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Dom Petra

7,5

Dom Petra

Ubytovanie (Penzión) Dom Petra. Dom Petra sa nachádza v pokojnej rezidenčnej štvrti Štúrova, 500 metrov od centra mesta. Ubytovanie Dom Petra sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chatky - Štúrovo Vadaš

7,4

Chatky - Štúrovo Vadaš

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chatky - Štúrovo Vadaš. Ubytovacie zariadenie Chatky - Štúrovo Vadaš sa nachádza v Štúrove a ponúka ubytovanie s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Chatky - Štúrovo Vadaš sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Red House

7,1

Red House

Ubytovanie (Hostel) Red House. Hostel Red House sa nachádza v Štúrove, 1,6 km od termálneho kúpaliska Vadaš Thermal Štúrovo. Ubytovanie Red House sa nachádza v slovenskom meste Štúrovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 24 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)