Hľadať

Ubytovanie

Apartmán Zuzana Apartmán

Levanduľová ulica, 940 02 Nesvady, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Zuzana. Set in Nesvady in the Nitriansky kraj region, Apartmán Zuzana has a terrace. Ubytovanie Apartmán Zuzana sa nachádza v slovenskom meste Nesvady, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Popis ubytovania Apartmán Zuzana

There is a garden with a barbecue at this property and guests can go hiking and cycling nearby. The nearest airport is Bratislava Airport, 74 km from the accommodation. The air-conditioned accommodation is 33 km from Tata, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking available on site. The apartment is fitted with 1 bedroom, 1 bathroom, bed linen, towels, a flat-screen TV with satellite channels, a dining area, a fully equipped kitchen, and a patio with garden views. V ubytovaní Apartmán Zuzana môžete získať Genius zľavu! Ak chcete na pobyte v tomto ubytovaní ušetriť, stačí sa prihlásiť. Set in Nesvady in the Nitriansky kraj region, Apartmán Zuzana has a terrace. Győr is 44 km from Apartmán Zuzana, while Esztergom is 49 km from the property. The apartment offers a children's playground.

Iná ubytovanie v meste Nesvady

Penzión Nesvady

9,1

Penzión Nesvady

Ubytovanie (Penzión) Penzión Nesvady. Penzión Nesvady ponúka ubytovanie v obci Nesvady. Počas pobytu v penzióne máte k dispozícii terasu, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Penzión Nesvady sa nachádza v slovenskom meste Nesvady, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Eder

8,1

Eder

Ubytovanie (Bed and breakfast) Eder. Ubytovacie zariadenie Eder sa nachádza v obci Nesvady, 35 km od Podhájskej a ponúka reštauráciu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Eder sa nachádza v slovenskom meste Nesvady, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.