Hľadať

Ubytovanie

Privat Sherpa Privát

J.Stilla 62/433, 059 86 Nová Lesná, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Privát) Privat Sherpa. Privát Sherpa sa nachádza v obci Nová Lesná a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a priestorom na posedenie. Ubytovanie Privat Sherpa sa nachádza v slovenskom meste Nová Lesná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Popis ubytovania Privat Sherpa

Najbližšie Letisko Poprad-Tatry sa nachádza vo vzdialenosti 6 km. Privát Sherpa sa nachádza v obci Nová Lesná a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a priestorom na posedenie. Zakopané sa nachádza 30 km od ubytovacieho zariadenia a obec Białka Tatrzanska je vzdialená 32 km.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné parkovisko
 • Rodinné izby

Vybavenie ubytovania Privat Sherpa

 • Súkromná kúpeľňa
 • Vonkajší krb
 • Priestory vhodné na piknik
 • Záhrada
 • Spoločná kuchyňa
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Pripojenie na internet nie je k dispozícii.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Spoločenská miestnosť/miestnosť s TV
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Nová Lesná

Privat 505

9,9

Privat 505

Ubytovanie (Apartmán) Privat 505. Ubytovacie zariadenie Privat 505 je obklopené Národným parkom Vysoké Tatry, len 10 minút jazdy autom od lyžiarskych stredísk Tatranská Lomnica a Jakubkova... Ubytovanie Privat 505 sa nachádza v slovenskom meste Nová Lesná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion Tri klasy

9,9

Penzion Tri klasy

Ubytovanie (Penzión) Penzion Tri klasy. Penzión Tri klasy sa nachádza v tichej obci Nová Lesná vo Vysokých Tatrách, len 4 km od lyžiarskeho strediska Starý Smokovec. Ubytovanie Penzion Tri klasy sa nachádza v slovenskom meste Nová Lesná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Privat Maria

9,9

Privat Maria

Ubytovanie (Privát) Privat Maria. Ubytovacie zariadenie Privat Maria sa nachádza v Novej Lesnej, 8 km od Vysokých Tatier - Tatranská Lomnica. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Privat Maria sa nachádza v slovenskom meste Nová Lesná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Vila Somani

9,9

Vila Somani

Ubytovanie (Privát) Vila Somani. Vila Somani sa nachádza v Novej Lesnej, 8 km od lyžiarskeho strediska Vysoké Tatry – Tatranská Lomnica. Ponúka spoločenskú miestnosť a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Vila Somani sa nachádza v slovenskom meste Nová Lesná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmány Zara

9,9

Apartmány Zara

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány Zara. Ubytovanie Apartmány Zara sa nachádza v obci Nová Lesná v Prešovskom kraji a ponúka terasu a výhľad na hory. Ubytovanie Apartmány Zara sa nachádza v slovenskom meste Nová Lesná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Villa Capri

9,9

Villa Capri

Ubytovanie (Apartmány) Villa Capri. Villa Capri sa nachádza na úpätí Vysokých Tatier a je obklopená lúkami. Ponúka plne zariadené apartmány a bar s kozubom. Ubytovanie Villa Capri sa nachádza v slovenskom meste Nová Lesná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Villa in High Tatras Residence VDV

9,8

Villa in High Tatras Residence VDV

Ubytovanie (Vila) Villa in High Tatras Residence VDV. Ubytovanie Villa in High Tatras Residence VDV sa nachádza v Novej Lesnej v Prešovskom kraji a má balkón s výhľadom na rieku. Ubytovanie Villa in High Tatras Residence VDV sa nachádza v slovenskom meste Nová Lesná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán Babie leto

9,8

Apartmán Babie leto

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Babie leto. Apartmán Babie leto sa nachádza v Novej Lesnej v Prešovskom kraji. Apartmán s balkónom a výhľadom na hory sa nachádza na druhom poschodí. Ubytovanie Apartmán Babie leto sa nachádza v slovenskom meste Nová Lesná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Villa Butterfly

9,8

Villa Butterfly

Ubytovanie (Penzión) Villa Butterfly. Villa Butterfly sa nachádza v obci Nová Lesná vo Vysokých Tatrách. Ubytovanie Villa Butterfly sa nachádza v slovenskom meste Nová Lesná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Villa Brigit

9,8

Villa Brigit

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Villa Brigit. Ubytovacie zariadenie Villa Brigit, ktoré sa nachádza v Novej Lesnej, 8 km od Tatranskej Lomnice, ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Villa Brigit sa nachádza v slovenskom meste Nová Lesná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartman Nová Lesna

9,8

Apartman Nová Lesna

Ubytovanie (Privát) Apartman Nová Lesna. Apartmán Nová Lesná sa nachádza v Novej Lesnej a ponúka ubytovanie s terasou. Tatranská Lomnica je od ubytovania vzdialená 8 km. Ubytovanie Apartman Nová Lesna sa nachádza v slovenskom meste Nová Lesná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

u Boženky

9,8

u Boženky

Ubytovanie (Apartmán) u Boženky. Apartmán u Boženky sa nachádza v Novej Lesnej v Prešovskom kraji a ponúka terasu a výhľad do záhrady. Ubytovanie u Boženky sa nachádza v slovenskom meste Nová Lesná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Vila LESNA Maly Smokovec Nova Lesná

9,8

Vila LESNA Maly Smokovec Nova Lesná

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Vila LESNA Maly Smokovec Nova Lesná. Vila LESNA Malý Smokovec Nová Lesná sa nachádza v Novej Lesnej v Prešovskom kraji a ponúka ubytovanie s balkónom a výhľadom do záhrady. Ubytovanie Vila LESNA Maly Smokovec Nova Lesná sa nachádza v slovenskom meste Nová Lesná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán Evelin

9,8

Apartmán Evelin

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Evelin. Apartmán Evelin sa nachádza v centre Národného parku Vysoké Tatry, v obci Nová Lesná. Ubytovanie Apartmán Evelin sa nachádza v slovenskom meste Nová Lesná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Privat Nisa

9,7

Privat Nisa

Ubytovanie (Apartmány) Privat Nisa. Ubytovacie zariadenie Privat Nisa sa nachádza v obci Nová Lesná v Národnom parku Vysoké Tatry. Ubytovanie Privat Nisa sa nachádza v slovenskom meste Nová Lesná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Walddorf

9,7

Penzión Walddorf

Ubytovanie (Penzión) Penzión Walddorf. Penzión Walddorf sa nachádza v Novej Lesnej a ponúka spoločenskú miestnosť, záhradu, terasu a bezplatné Wi-Fi dostupné vo všetkých priestoroch. Ubytovanie Penzión Walddorf sa nachádza v slovenskom meste Nová Lesná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Vila Grand

9,7

Vila Grand

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Vila Grand. Vila Grand, s panoramatickým výhľadom na Vysoké Tatry, sa nachádza v obci Nová Lesná a ponúka vám ubytovanie v apartmánoch s vlastným balkónom alebo... Ubytovanie Vila Grand sa nachádza v slovenskom meste Nová Lesná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Villa Gold

9,7

Villa Gold

Ubytovanie (Penzión) Villa Gold. Vila Gold v Novej Lesnej vám ponúka výhľad na Vysoké Tatry a priestrannú záhradu s posedením, detským ihriskom a grilom. Ubytovanie Villa Gold sa nachádza v slovenskom meste Nová Lesná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Tatras Apartments 622

9,7

Tatras Apartments 622

Ubytovanie (Apartmán) Tatras Apartments 622. Ubytovacie zariadenie Tatras Apartments 622 sa nachádza v Novej Lesnej v Prešovskom kraji a ponúka balkón a výhľad do záhrady. Ubytovanie Tatras Apartments 622 sa nachádza v slovenskom meste Nová Lesná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartment Privat Luna

9,7

Apartment Privat Luna

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Privat Luna. Apartmány Privat Luna sa nachádzajú v Novej Lesnej a ponúkajú vám ubytovanie s vlastným stravovaním v 2 moderne zariadených izbách a v apartmáne s... Ubytovanie Apartment Privat Luna sa nachádza v slovenskom meste Nová Lesná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Vila Zvonica

9,6

Vila Zvonica

Ubytovanie (Vily) Vila Zvonica. Vila Zvonica sa nachádza v obci Nová Lesná a ponúka výhľad do záhrady, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Vila Zvonica sa nachádza v slovenskom meste Nová Lesná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie pod Tatrami

9,6

Ubytovanie pod Tatrami

Ubytovanie (Penzión) Ubytovanie pod Tatrami. Penzión pod Tatrami sa nachádza v Novej Lesnej a ponúka bezplatné Wi-Fi. Ubytovať sa môžete v rodinných izbách a k dispozícii je aj terasa. Ubytovanie Ubytovanie pod Tatrami sa nachádza v slovenskom meste Nová Lesná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chalet Nova Lesna Mountain View

9,6

Chalet Nova Lesna Mountain View

Ubytovanie (Penzión) Chalet Nova Lesna Mountain View. Ubytovacie zariadenie Chalet Nová Lesná sa nachádza v Novej Lesnej a má záhradu a terasu. Počas pobytu môžete využívať saunu. Ubytovanie Chalet Nova Lesna Mountain View sa nachádza v slovenskom meste Nová Lesná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Zrubový dom - Moon Nová Lesná

9,6

Zrubový dom - Moon Nová Lesná

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Zrubový dom - Moon Nová Lesná. Ubytovanie Zrubový dom – Moon Nová Lesná sa nachádza v Novej Lesnej a ponúka bar, kasíno a gril. Ubytovanie Zrubový dom - Moon Nová Lesná sa nachádza v slovenskom meste Nová Lesná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Privát Nataša

9,5

Privát Nataša

Ubytovanie (Privát) Privát Nataša. Privát Nataša sa nachádza v pokojnom prostredí v Novej Lesnej, 4 km od lyžiarskeho strediska Starý Smokovec a 8 km od aquaparku v Poprade. Ubytovanie Privát Nataša sa nachádza v slovenskom meste Nová Lesná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmany Neuwald

9,5

Apartmany Neuwald

Ubytovanie (Apartmány) Apartmany Neuwald. Apartmány Neuwald sa nachádzajú v obci Nová Lesná, 2 km od lyžiarskeho vleku Dolný Smokovec-Pod lesom, a ponúkajú zariadené apartmány a úschovňu lyží. Ubytovanie Apartmany Neuwald sa nachádza v slovenskom meste Nová Lesná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmany Jaruska

9,5

Apartmany Jaruska

Ubytovanie (Apartmány) Apartmany Jaruska. Apartmány Jaruska sa nachádzajú v obci Nová Lesná vo Vysokých Tatrách. Ubytovanie Apartmany Jaruska sa nachádza v slovenskom meste Nová Lesná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Vila Lesana

9,5

Vila Lesana

Ubytovanie (Penzión) Vila Lesana. Vila Lesana sa nachádza uprostred Národného parku Vysoké Tatry v obci Nová Lesná. Ubytovanie Vila Lesana sa nachádza v slovenskom meste Nová Lesná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Adriana Apartment

9,5

Adriana Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Adriana Apartment. Apartmán Adriana sa nachádza v Novej Lesnej a naskytá sa z neho výhľad na mesto. Počas pobytu v ňom máte k dispozícii reštauráciu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Adriana Apartment sa nachádza v slovenskom meste Nová Lesná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán Romana Nová Lesná, Skvelý výhľad na Vysoké Tatry

9,5

Apartmán Romana Nová Lesná, Skvelý výhľad na Vysoké Tatry

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Romana Nová Lesná, Skvelý výhľad na Vysoké Tatry. Apartmán Romana Nová Lesná s terasou sa nachádza v Novej Lesnej v Prešovskom kraji. Ubytovanie Apartmán Romana Nová Lesná, Skvelý výhľad na Vysoké Tatry sa nachádza v slovenskom meste Nová Lesná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Vila Maria

9,5

Vila Maria

Ubytovanie (Privát) Vila Maria. Vila Maria sa nachádza v Novej Lesnej v Prešovskom kraji a má balkón a výhľad do záhrady. Ubytovanie Vila Maria sa nachádza v slovenskom meste Nová Lesná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Villa Felicity

9,5

Villa Felicity

Ubytovanie (Penzión) Villa Felicity. Vila Felicity sa nachádza v obci Nová Lesná a ponúka vám izby s výhľadom na Vysoké Tatry. Ubytovanie Villa Felicity sa nachádza v slovenskom meste Nová Lesná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Villa Tatranit

9,5

Villa Tatranit

Ubytovanie (Apartmány) Villa Tatranit. Ubytovacie zariadenie Villa Tatranit sa nachádza v obci Nová Lesná, 8 km od Tatranskej Lomnice, a ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Villa Tatranit sa nachádza v slovenskom meste Nová Lesná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Villa Slnecnica

9,4

Villa Slnecnica

Ubytovanie (Penzión) Villa Slnecnica. Tento malý penzión sa nachádza na okraji lesa, 3 km od lyžiarskeho strediska Nová Lesná. Z každej izby sa naskytá krásny výhľad na okolité lesy. Ubytovanie Villa Slnecnica sa nachádza v slovenskom meste Nová Lesná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Privat Johny

9,4

Privat Johny

Ubytovanie (Privát) Privat Johny. Privát Johny sa nachádza v obci Nová Lesná v Prešovskom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením. Ubytovanie Privat Johny sa nachádza v slovenskom meste Nová Lesná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Privat Alma

9,4

Privat Alma

Ubytovanie (Privát) Privat Alma. Privát Alma sa nachádza v obci Nová Lesná, uprostred Národného parku Vysoké Tatry. Ubytovanie Privat Alma sa nachádza v slovenskom meste Nová Lesná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Vila Ema

9,4

Vila Ema

Ubytovanie (Privát) Vila Ema. Vila Ema sa nachádza uprostred Národného parku Vysoké Tatry v obci Nová Lesná. Ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním v rodine, záhradu a detské ihrisko. Ubytovanie Vila Ema sa nachádza v slovenskom meste Nová Lesná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Belvia

9,4

Penzión Belvia

Ubytovanie (Penzión) Penzión Belvia. Penzión Belvia sa nachádza v centre obce Nová Lesná a ponúka snack bar, slnečnú terasu, spoločný salónik a kuchynku. Ubytovanie Penzión Belvia sa nachádza v slovenskom meste Nová Lesná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion Beny

9,3

Penzion Beny

Ubytovanie (Bed and breakfast) Penzion Beny. Penzión Beny v Novej Lesnej sa nachádza iba 5 minút cesty autom od zjazdoviek na Hrebienku, turistických trás v Starom Smokovci a lanovky na Hrebienok. Ubytovanie Penzion Beny sa nachádza v slovenskom meste Nová Lesná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán family

9,3

Apartmán family

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán family. Apartmán family ponúka ubytovanie v Novej Lesnej a k dispozícii tu máte bezplatné Wi-Fi a gril. Ponúka bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartmán family sa nachádza v slovenskom meste Nová Lesná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Privat Jarka

9,3

Privat Jarka

Ubytovanie (Privát) Privat Jarka. Privát Jarka sa nachádza v centre obce Nová Lesná, 1 km od lyžiarskeho strediska Pod lesom. Ubytovanie Privat Jarka sa nachádza v slovenskom meste Nová Lesná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán SLAVKOV

9,2

Apartmán SLAVKOV

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán SLAVKOV. Apartmán Slavkov sa nachádza uprostred Tatranského národného parku v obci Nová Lesná. Ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním. Ubytovanie Apartmán SLAVKOV sa nachádza v slovenskom meste Nová Lesná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Villa Holiday Tatry

9,2

Villa Holiday Tatry

Ubytovanie (Apartmány) Villa Holiday Tatry. Ubytovacie zariadenie Villa Holiday Tatry sa nachádza v obci Nová Lesná, 9 km od Tatranskej Lomnice. Ponúka spoločenskú miestnosť a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Villa Holiday Tatry sa nachádza v slovenskom meste Nová Lesná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Zrub Nová Lesná

9,2

Zrub Nová Lesná

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Zrub Nová Lesná. Zrub Nová Lesná sa nachádza v obci Nová Lesná a ponúka vaňu s tryskami. Tatranská Lomnica je vzdialená 8 km. Ubytovanie Zrub Nová Lesná sa nachádza v slovenskom meste Nová Lesná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Lucky Cat

9,1

Lucky Cat

Ubytovanie (Hostinec) Lucky Cat. Privát Lucky Cat s výhľadom na hory sa nachádza v pokojnej malebnej obci Nová Lesná na úpätí Vysokých Tatier. Ubytovanie Lucky Cat sa nachádza v slovenskom meste Nová Lesná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Vila Gabriel

9,1

Vila Gabriel

Ubytovanie (Bed and breakfast) Vila Gabriel. Vila Gabriel sa nachádza v Novej Lesnej, 8 km od Tatranskej Lomnice. Ponúka spoločenskú miestnosť a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Vila Gabriel sa nachádza v slovenskom meste Nová Lesná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmany Tilia

9,1

Apartmany Tilia

Ubytovanie (Apartmány) Apartmany Tilia. Apartmány Tília sa nachádzajú uprostred národného parku Vysoké Tatry v obci Nová Lesná a ponúkajú ubytovanie s vlastným stravovaním, záhradu a terasu. Ubytovanie Apartmany Tilia sa nachádza v slovenskom meste Nová Lesná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

SKVELÝ

9

SKVELÝ

Ubytovanie (Apartmán) SKVELÝ. Ubytovacie zariadenie SKVELÝ s balkónom a výhľadom na hory sa nachádza v Novej Lesnej v Prešovskom kraji. Ubytovanie SKVELÝ sa nachádza v slovenskom meste Nová Lesná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion Crystal

9

Penzion Crystal

Ubytovanie (Penzión) Penzion Crystal. Penzión Crystal sa nachádza uprostred Vysokých Tatier, v Novej Lesnej, len 10 minút chôdze od tatranskej železnice a 1 km od najbližšieho lyžiarskeho vleku... Ubytovanie Penzion Crystal sa nachádza v slovenskom meste Nová Lesná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Amalia

9

Hotel Amalia

Ubytovanie (Hotel) Hotel Amalia. Hotel Amalia je moderné zariadenie s tradičnými drevenými prvkami. Z priestranných izieb sa naskytá panoramatický výhľad na Tatry. Ubytovanie Hotel Amalia sa nachádza v slovenskom meste Nová Lesná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.