Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Michalovce

V slovenskom meste Michalovce máme celkom 10 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Michalovce

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Michalovce

Apartmán v centre Michaloviec

9,3

Apartmán v centre Michaloviec

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán v centre Michaloviec. Apartmán v centre Michaloviec sa nachádza v Michalovciach a ponúka fitnescentrum a terasu. Ubytovanie Apartmán v centre Michaloviec sa nachádza v slovenskom meste Michalovce, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Mousson

9,2

Hotel Mousson

Ubytovanie (Hotel) Hotel Mousson. Tento klimatizovaný 4-hviezdičkový hotel sa nachádza v Michalovciach, 1,5 km od hlavnej železničnej stanice a 20 minút chôdze od Zemplínskeho múzea. Ubytovanie Hotel Mousson sa nachádza v slovenskom meste Michalovce, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Oáza kľudu na skok k centru mesta Michalovce či Zemplínska Šírava

9,2

Oáza kľudu na skok k centru mesta Michalovce či Zemplínska Šírava

Ubytovanie (Vila) Oáza kľudu na skok k centru mesta Michalovce či Zemplínska Šírava. Ubytovacie zariadenie Oáza kľudu na skok k centru mesta Michalovce či Zemplínska Šírava sa nachádza v Michalovciach. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Oáza kľudu na skok k centru mesta Michalovce či Zemplínska Šírava sa nachádza v slovenskom meste Michalovce, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Slnecny Dvor

8,5

Hotel Slnecny Dvor

Ubytovanie (Hotel) Hotel Slnecny Dvor. Hotel Slnečný dvor sa nachádza na okraji Michaloviec, 15 km od Zemplínskej Šíravy. Ubytovanie Hotel Slnecny Dvor sa nachádza v slovenskom meste Michalovce, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Druzba

8

Hotel Druzba

Ubytovanie (Hotel) Hotel Druzba. Tento hotel sa nachádza na začiatku pešej zóny v Michalovciach. Ponúka herňu s ruletou a reštauráciu zariadenú v loveckom štýle. Ubytovanie Hotel Druzba sa nachádza v slovenskom meste Michalovce, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Biela Labuť

5,7

Biela Labuť

Ubytovanie (Penzión) Biela Labuť. Súčasťou penziónu Biela Labuť, ktorý sa nachádza v Michalovciach, je reštaurácia, bar, spoločenská miestnosť a terasa. Ubytovanie Biela Labuť sa nachádza v slovenskom meste Michalovce, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán Zemplínská šírava

Apartmán Zemplínská šírava

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Zemplínská šírava. Apartmán Zemplínská šírava sa nachádza v Michalovciach a ponúka wellness centrum, balkón, bezplatné súkromné parkovanie a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmán Zemplínská šírava sa nachádza v slovenskom meste Michalovce, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 101 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Petra Jilemnického

Petra Jilemnického

Ubytovanie (Apartmán) Petra Jilemnického. Apartmán Petra Jilemnického ponúka klimatizované ubytovanie s bezplatným Wi-Fi v Michalovciach. Apartmán sa nachádza na prízemí. Ubytovanie Petra Jilemnického sa nachádza v slovenskom meste Michalovce, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 2 004 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán blízko centra mesta

Apartmán blízko centra mesta

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán blízko centra mesta. Apartmán blízko centra mesta is set in Michalovce. The accommodation is 49 km from Košice. Ubytovanie Apartmán blízko centra mesta sa nachádza v slovenskom meste Michalovce, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Michalovce

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 10 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Michalovce. Mesto Michalovce je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.