Hľadať

Ubytovanie

R+R Apartments Apartmány

Š. Tučeka 19A, 071 01 Michalovce, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) R+R Apartments. Ubytovacie zariadenie R+R Apartments sa nachádza v Michalovciach 44 km od mesta Sátoraljaújhely a ponúka fitnescentrum a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie R+R Apartments sa nachádza v slovenskom meste Michalovce, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Popis ubytovania R+R Apartments

Kuchyňa je vybavená mikrovlnnou rúrou, chladničkou a rúrou. V ubytovaní R+R Apartments môžete získať Genius zľavu! Ak chcete na pobyte v tomto ubytovaní ušetriť, stačí sa prihlásiť. K vybaveniu patrí aj varná doska a rýchlovarná kanvica. Počas pobytu môžu hostia relaxovať na slnečnej terase alebo sa v okolí môžu venovať pešej turistike. Ubytovacie zariadenie R+R Apartments sa nachádza v Michalovciach 44 km od mesta Sátoraljaújhely a ponúka fitnescentrum a bezplatné Wi-Fi. Ubytovacie jednotky sú vybavené TV s plochou obrazovkou a majú súkromnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a sušičom vlasov. Košice sú od ubytovania vzdialené 49 km a Užhorod 31 km. Na mieste je k dispozícii súkromné parkovisko. Medzinárodné letisko Košice, ktoré je k ubytovaniu najbližšie, sa nachádza vo vzdialenosti 51 km.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

  • Parkovisko
  • Bezplatné Wi- Fi

Iná ubytovanie v meste Michalovce

Apartmán v centre Michaloviec

9,3

Apartmán v centre Michaloviec

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán v centre Michaloviec. Apartmán v centre Michaloviec sa nachádza v Michalovciach a ponúka fitnescentrum a terasu. Ubytovanie Apartmán v centre Michaloviec sa nachádza v slovenskom meste Michalovce, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Mousson

9,2

Hotel Mousson

Ubytovanie (Hotel) Hotel Mousson. Tento klimatizovaný 4-hviezdičkový hotel sa nachádza v Michalovciach, 1,5 km od hlavnej železničnej stanice a 20 minút chôdze od Zemplínskeho múzea. Ubytovanie Hotel Mousson sa nachádza v slovenskom meste Michalovce, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Oáza kľudu na skok k centru mesta Michalovce či Zemplínska Šírava

9,2

Oáza kľudu na skok k centru mesta Michalovce či Zemplínska Šírava

Ubytovanie (Vila) Oáza kľudu na skok k centru mesta Michalovce či Zemplínska Šírava. Ubytovacie zariadenie Oáza kľudu na skok k centru mesta Michalovce či Zemplínska Šírava sa nachádza v Michalovciach. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Oáza kľudu na skok k centru mesta Michalovce či Zemplínska Šírava sa nachádza v slovenskom meste Michalovce, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Wellness Hotel Vinnay

8,7

Wellness Hotel Vinnay

Ubytovanie (Hotel) Wellness Hotel Vinnay. Wellness hotel Vinnay sa nachádza na brehu Vinianskeho jazera, 8 km od Michaloviec a 2 km od termálneho parku Zemplínska Šírava. Ubytovanie Wellness Hotel Vinnay sa nachádza v slovenskom meste Michalovce, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Útulný apartmán blízko centra

8,6

Útulný apartmán blízko centra

Ubytovanie (Apartmán) Útulný apartmán blízko centra. Ubytovacie zariadenie Útulný apartmán blízko centra sa nachádza v Michalovciach. Mesto Sátoraljaújhely je od ubytovania vzdialené 44 km. Ubytovanie Útulný apartmán blízko centra sa nachádza v slovenskom meste Michalovce, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Slnecny Dvor

8,5

Hotel Slnecny Dvor

Ubytovanie (Hotel) Hotel Slnecny Dvor. Hotel Slnečný dvor sa nachádza na okraji Michaloviec, 15 km od Zemplínskej Šíravy. Ubytovanie Hotel Slnecny Dvor sa nachádza v slovenskom meste Michalovce, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Druzba

8

Hotel Druzba

Ubytovanie (Hotel) Hotel Druzba. Tento hotel sa nachádza na začiatku pešej zóny v Michalovciach. Ponúka herňu s ruletou a reštauráciu zariadenú v loveckom štýle. Ubytovanie Hotel Druzba sa nachádza v slovenskom meste Michalovce, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Rosso Aparthotel

7,7

Rosso Aparthotel

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Rosso Aparthotel. Ubytovanie Rosso Aparthotel sa nachádza v Michalovciach 45 km od mesta Sátoraljaújhely (Nové Mesto pod Šiatrom). Ponúka bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Rosso Aparthotel sa nachádza v slovenskom meste Michalovce, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Biela Labuť

5,7

Biela Labuť

Ubytovanie (Penzión) Biela Labuť. Súčasťou penziónu Biela Labuť, ktorý sa nachádza v Michalovciach, je reštaurácia, bar, spoločenská miestnosť a terasa. Ubytovanie Biela Labuť sa nachádza v slovenskom meste Michalovce, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Petra Jilemnického

Petra Jilemnického

Ubytovanie (Apartmán) Petra Jilemnického. Apartmán Petra Jilemnického ponúka klimatizované ubytovanie s bezplatným Wi-Fi v Michalovciach. Apartmán sa nachádza na prízemí. Ubytovanie Petra Jilemnického sa nachádza v slovenskom meste Michalovce, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán Zemplínská šírava

Apartmán Zemplínská šírava

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Zemplínská šírava. Apartmán Zemplínská šírava sa nachádza v Michalovciach a ponúka wellness centrum, balkón, bezplatné súkromné parkovanie a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmán Zemplínská šírava sa nachádza v slovenskom meste Michalovce, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.