Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Spišská Nová Ves

V slovenskom meste Spišská Nová Ves máme celkom 17 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Spišská Nová Ves

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Spišská Nová Ves

Luxury apartment in city center

10

Luxury apartment in city center

Ubytovanie (Apartmán) Luxury apartment in city center. Ubytovanie Luxury apartment in city centre sa nachádza v Spišskej Novej Vsi 10 km od Prielomu Hornád. Ubytovanie Luxury apartment in city center sa nachádza v slovenskom meste Spišská Nová Ves, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Sosna

9,8

Chata Sosna

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Sosna. Chata Sosna sa nachádza v Spišskej Novej Vsi, 11 km od údolia Hornádu. Ubytovanie Chata Sosna sa nachádza v slovenskom meste Spišská Nová Ves, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

PB Apartments

9,4

PB Apartments

Ubytovanie (Apartmány) PB Apartments. Ubytovacie zariadenie PB Apartments sa nachádza 6 km od kaštieľa Markušovce a ponúka ubytovanie s bezplatným požičaním bicyklov, záhradu a izbovú službu. Ubytovanie PB Apartments sa nachádza v slovenskom meste Spišská Nová Ves, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Grillbar Penzion & Restaurant

9,4

Grillbar Penzion & Restaurant

Ubytovanie (Penzión) Grillbar Penzion & Restaurant. Grillbar Penzion & Restaurant sa nachádza v Spišskej Novej Vsi, do 6 km od kaštieľa Markušovce a 13 km od údolia rieky Hornád. Ubytovanie Grillbar Penzion & Restaurant sa nachádza v slovenskom meste Spišská Nová Ves, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Krásny 2-izbovy byt v centre

9,3

Krásny 2-izbovy byt v centre

Ubytovanie (Apartmán) Krásny 2-izbovy byt v centre. Ubytovacie zariadenie Krásny 2-izbový byt v centre sa nachádza v Spišskej Novej Vsi, len 5 km od Kaštieľa Markušovce a 9 km od prielomu Hornádu. Ubytovanie Krásny 2-izbovy byt v centre sa nachádza v slovenskom meste Spišská Nová Ves, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Parkhotel Centrum

9,2

Parkhotel Centrum

Ubytovanie (Hotel) Parkhotel Centrum. Hotel Parkhotel Centrum sa nachádza v centre Spišskej Novej Vsi, 3 km od Slovenského raja a 10 km od lyžiarskeho strediska Levočská Dolina. Ubytovanie Parkhotel Centrum sa nachádza v slovenskom meste Spišská Nová Ves, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Petra a spacious place near the station and center

9,1

Petra a spacious place near the station and center

Ubytovanie (Apartmán) Petra a spacious place near the station and center. Ubytovanie Petra a spacious place near the station and center sa nachádza v Spišskej Novej Vsi, 7 km od kaštieľa Markusovce a 12 km od údolia Hornádu. Ubytovanie Petra a spacious place near the station and center sa nachádza v slovenskom meste Spišská Nová Ves, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Garni Hotel 31

9,1

Garni Hotel 31

Ubytovanie (Hotel) Garni Hotel 31. Garni Hotel 31 sa nachádza v Spišskej Novej Vsi, 9 km od kaštieľa v Markušovciach a 11 km od Prielomu Hornádu. Ubytovanie Garni Hotel 31 sa nachádza v slovenskom meste Spišská Nová Ves, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Metropol

9

Hotel Metropol

Ubytovanie (Hotel) Hotel Metropol. Hotel Metropol sa nachádza v Spišskej Novej Vsi, 3 km od Národného parku Slovenský raj. Ubytovanie Hotel Metropol sa nachádza v slovenskom meste Spišská Nová Ves, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion Venuša

9

Penzion Venuša

Ubytovanie (Penzión) Penzion Venuša. Penzion Venuša sa nachádza v Spišskej Novej Vsi, 6 km od kaštieľa Markušovce. Ponúka ubytovanie s reštauráciou, bezplatné súkromné parkovisko a bar. Ubytovanie Penzion Venuša sa nachádza v slovenskom meste Spišská Nová Ves, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmany Rudolf

8,9

Apartmany Rudolf

Ubytovanie (Apartmány) Apartmany Rudolf. Apartmány Rudolf sa nachádzajú v centre mesta Spišská Nová Ves, 3 km od lyžiarskeho strediska Rittenberg. Ubytovanie Apartmany Rudolf sa nachádza v slovenskom meste Spišská Nová Ves, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión RESA

8,7

Penzión RESA

Ubytovanie (Penzión) Penzión RESA. Penzión RESA ponúka ubytovanie v izbách v Spišskej Novej Vsi. Ubytovanie je vzdialené 6 km od kaštieľa Markušovce. Bezplatne môžete využívať Wi-Fi. Ubytovanie Penzión RESA sa nachádza v slovenskom meste Spišská Nová Ves, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán Ala

8,7

Apartmán Ala

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Ala. Apartmán Ala sa nachádza v Spišskej Novej Vsi, 5 km od kaštieľa v obci Markušovce a 9 km od údolia rieky Hornád. Ubytovanie Apartmán Ala sa nachádza v slovenskom meste Spišská Nová Ves, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

House w/ garden, grill, summerhouse and view!

8,4

House w/ garden, grill, summerhouse and view!

Ubytovanie (Privát) House w/ garden, grill, summerhouse and view!. Ubytovanie House w/ garden, grill, summerhouse and view! sa nachádza 8 km od kaštieľa v Markušovciach. Ponúka bezplatné Wi-Fi a súkromné parkovisko... Ubytovanie House w/ garden, grill, summerhouse and view! sa nachádza v slovenskom meste Spišská Nová Ves, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Preveza

7,9

Hotel Preveza

Ubytovanie (Hotel) Hotel Preveza. Hotel Preveza sa nachádza v Spišskej Novej Vsi, 5 km od národného parku Slovenský raj a 15 km od lyžiarskeho areálu Levočská Dolina. Ubytovanie Hotel Preveza sa nachádza v slovenskom meste Spišská Nová Ves, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie na Odborárov

7,6

Ubytovanie na Odborárov

Ubytovanie (Apartmány) Ubytovanie na Odborárov. Ubytovanie na Odborárov sa nachádza v Spišskej Novej Vsi, 6 km od kaštieľa Markušovce a 9 km od údolia Hornádu. Ubytovanie Ubytovanie na Odborárov sa nachádza v slovenskom meste Spišská Nová Ves, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

4-spálňová chata

6,7

4-spálňová chata

Ubytovanie (Dovolenkový dom) 4-spálňová chata. Ubytovacie zariadenie 4-spálňová chata s grilom sa nachádza v Spišskej Novej Vsi, 3,6 km od prielomu Hornádu a 17 km od kaštieľa v Markušovciach. Ubytovanie 4-spálňová chata sa nachádza v slovenskom meste Spišská Nová Ves, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmány Spiš

Apartmány Spiš

Ubytovanie (Privát) Apartmány Spiš. Set in Spišská Nová Ves, Apartmány Spiš has well-equipped accommodation boasting free WiFi, 6 km from Markusovce Manor House. The homestay offers a... Ubytovanie Apartmány Spiš sa nachádza v slovenskom meste Spišská Nová Ves, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Modest Studio in town centre

Modest Studio in town centre

Ubytovanie (Apartmán) Modest Studio in town centre. Ubytovacie zariadenie Modest Studio in town centre sa nachádza v Spišskej Novej Vsi, 5 km od Kaštieľa Markušovce a 10 km od prielomu Hornádu. Ubytovanie Modest Studio in town centre sa nachádza v slovenskom meste Spišská Nová Ves, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Kráľov Prameň

Penzión Kráľov Prameň

Ubytovanie (Penzión) Penzión Kráľov Prameň. Located in Spišská Nová Ves, within 8 km of Markusovce Manor House and 8 km of Hornad River Valley, Penzión Kráľov Prameň provides accommodation with a... Ubytovanie Penzión Kráľov Prameň sa nachádza v slovenskom meste Spišská Nová Ves, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Carmela

Chata Carmela

Ubytovanie (Horská chata) Chata Carmela. Chata Carmela sa nachádza približne 12 km od Prielomu Hornádu a ponúka ubytovanie s výhľadom do záhrady, reštauráciou, bezplatnými bicyklami a so... Ubytovanie Chata Carmela sa nachádza v slovenskom meste Spišská Nová Ves, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Shiny Apartmán

Shiny Apartmán

Ubytovanie (Apartmán) Shiny Apartmán. Shiny Apartmán ponúka ubytovanie v Spišskej Novej Vsi, 6 km od kaštieľa Markušovce a 9 km od údolia rieky Hornád. Ubytovanie Shiny Apartmán sa nachádza v slovenskom meste Spišská Nová Ves, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Dom pútnika CBM

Dom pútnika CBM

Ubytovanie (Penzión) Dom pútnika CBM. Set in Spišská Nová Ves, within 7 km of Hornad River Valley and 8 km of Markusovce Manor House, Dom pútnika CBM offers accommodation with a shared lounge... Ubytovanie Dom pútnika CBM sa nachádza v slovenskom meste Spišská Nová Ves, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

chata danka

chata danka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) chata danka. Featuring garden views, chata danka offers accommodation with a terrace and a balcony, around 12 km from Markusovce Manor House. Ubytovanie chata danka sa nachádza v slovenskom meste Spišská Nová Ves, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmány Agi a Milan

Apartmány Agi a Milan

Ubytovanie (Privát) Apartmány Agi a Milan. Ubytovacie zariadenie Apartmány Agi a Milan sa nachádza 3,7 km od údolia rieky Hornád a ponúkajú balkón a záhradu. Dostupné je tu bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmány Agi a Milan sa nachádza v slovenskom meste Spišská Nová Ves, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Tomi ' s black apartment

Tomi ' s black apartment

Ubytovanie (Apartmán) Tomi ' s black apartment. Situated in Spišská Nová Ves in the Košický kraj region, Tomi ' s black apartment has a balcony. Ubytovanie Tomi ' s black apartment sa nachádza v slovenskom meste Spišská Nová Ves, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Shiny Star Apartmán

Shiny Star Apartmán

Ubytovanie (Apartmán) Shiny Star Apartmán. Shiny Star Apartmán sa nachádza v Spišskej Novej Vsi 6 km od kaštieľa v Markušovciach a 9 km od prielomu Hornádu. Ubytovanie Shiny Star Apartmán sa nachádza v slovenskom meste Spišská Nová Ves, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Spišská Nová Ves

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 17 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Spišská Nová Ves. Mesto Spišská Nová Ves je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.