Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Trnava

V slovenskom meste Trnava máme celkom 48 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Trnava

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Trnava

Newly renovated, Full Equipped and Quiet Apartment

9,9

Newly renovated, Full Equipped and Quiet Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Newly renovated, Full Equipped and Quiet Apartment. Ubytovanie Newly renovated, Full Equipped and Quiet Apartment sa nachádza v Trnave a ponúka balkón a bezplatné Wi-Fi. Je vzdialené 30 km od Senca. Ubytovanie Newly renovated, Full Equipped and Quiet Apartment sa nachádza v slovenskom meste Trnava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Oldtown Apartment

9,9

Oldtown Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Oldtown Apartment. Ubytovanie Oldtown Apartment sa nachádza v Trnave. Pezinok je vzdialený 39 km. Ubytovanie Oldtown Apartment sa nachádza v slovenskom meste Trnava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartament TT10 Botanicka

9,8

Apartament TT10 Botanicka

Ubytovanie (Apartmán) Apartament TT10 Botanicka. Apartmán TT10 Botanická s balkónom a bezplatným Wi-Fi sa nachádza v Trnave. Pokochať sa môžete výhľadom na mesto. Pezinok je vzdialený 29 km. Ubytovanie Apartament TT10 Botanicka sa nachádza v slovenskom meste Trnava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Garden & Pool apartment

9,7

Garden & Pool apartment

Ubytovanie (Apartmán) Garden & Pool apartment. Located in Trnava, Garden & Pool apartment provides accommodation with a private pool and garden views. Ubytovanie Garden & Pool apartment sa nachádza v slovenskom meste Trnava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Falcon apartment

9,6

Falcon apartment

Ubytovanie (Apartmán) Falcon apartment. Apartmán Falcon sa nachádza v Trnave, 50 km od Nitry. Tento apartmán je klimatizovaný. Ubytovanie Falcon apartment sa nachádza v slovenskom meste Trnava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartments 1620yr Trnava

9,5

Apartments 1620yr Trnava

Ubytovanie (Apartmány) Apartments 1620yr Trnava. Ubytovacie zariadenie Apartments 1620yr Trnava sa nachádza v Trnave. V ubytovaní je k dispozícii bezplatné Wi-Fi. Apartmán ponúka aj terasu. Ubytovanie Apartments 1620yr Trnava sa nachádza v slovenskom meste Trnava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartment Hospodárska

9,5

Apartment Hospodárska

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Hospodárska. Ubytovacie zariadenie Apartment Hospodárska sa nachádza v Trnave v Trnavskom kraji a ponúka balkón a výhľad na mesto. Je z neho výhľad do záhrady. Ubytovanie Apartment Hospodárska sa nachádza v slovenskom meste Trnava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Pension & Restaurant Patriot Trnava

9,5

Pension & Restaurant Patriot Trnava

Ubytovanie (Bed and breakfast) Pension & Restaurant Patriot Trnava. Penzión a reštaurácia Patriot sa nachádza v historickom centre Trnavy, 300 metrov od Trnavskej univerzity a ponúka vám klimatizované izby s bezplatným... Ubytovanie Pension & Restaurant Patriot Trnava sa nachádza v slovenskom meste Trnava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartment Horizon

9,5

Apartment Horizon

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Horizon. Klimatizovaný apartmán Horizon sa nachádza v Trnave a ponúka spoločný salónik a terasu. Je vzdialený 40 km od Pezinka. Ubytovanie Apartment Horizon sa nachádza v slovenskom meste Trnava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion Luxor

9,4

Penzion Luxor

Ubytovanie (Penzión) Penzion Luxor. Penzión Luxor je vzdialený len 7 minút od centra mesta, 2 km od kostola sv. Mikuláša a 1,5 km od hlavnej autobusovej stanice. Ubytovanie Penzion Luxor sa nachádza v slovenskom meste Trnava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

La Pension

9,4

La Pension

Ubytovanie (Apartmánový hotel) La Pension. Apartmánový dom La Pension sa nachádza v Trnave. Ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním. Využívať môžete bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie La Pension sa nachádza v slovenskom meste Trnava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartment TT7

9,3

Apartment TT7

Ubytovanie (Apartmán) Apartment TT7. Apartmán TT7 sa nachádza v Trnave a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na mesto. Klimatizované ubytovanie je vzdialené 39 km od Pezinku. Ubytovanie Apartment TT7 sa nachádza v slovenskom meste Trnava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Elements

9,3

Penzión Elements

Ubytovanie (Penzión) Penzión Elements. Penzión Elements sa nachádza v Trnave a ponúka reštauráciu. V klimatizovaných izbách s výhľadom na mesto je k dispozícii šatníková skriňa a bezplatné... Ubytovanie Penzión Elements sa nachádza v slovenskom meste Trnava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartment Safarikova

9,2

Apartment Safarikova

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Safarikova. Ubytovanie Apartment Safarikova s balkónom sa nachádza v Trnave v Trnavskom kraji. Apartmán má výhľad do záhrady a od Bratislavy je vzdialený 43 km. Ubytovanie Apartment Safarikova sa nachádza v slovenskom meste Trnava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

PINK Apartment

9,2

PINK Apartment

Ubytovanie (Apartmán) PINK Apartment. Ubytovacie zariadenie PINK Apartment so záhradou sa nachádza v Trnave v Trnavskom kraji. Apartmán s výhľadom do záhrady je vzdialený 38 km od Nitry. Ubytovanie PINK Apartment sa nachádza v slovenskom meste Trnava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión u MaMi

9,1

Penzión u MaMi

Ubytovanie (Penzión) Penzión u MaMi. Penzión u MaMi je situovaný v pokojnom prostredí v centre Trnavy, hneď vedľa historického Arcibiskupského paláca. Ubytovanie Penzión u MaMi sa nachádza v slovenskom meste Trnava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartment TT6

9,1

Apartment TT6

Ubytovanie (Apartmán) Apartment TT6. Apartmán TT6 sa nachádza v Trnave a ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovacie zariadenie s výhľadom na mesto je vzdialené 30 km od Senca. Ubytovanie Apartment TT6 sa nachádza v slovenskom meste Trnava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Arena

9,1

Hotel Arena

Ubytovanie (Hotel) Hotel Arena. Hotel Arena ponúka klimatizované ubytovanie v Trnave. Počas pobytu môžete využívať terasu, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Hotel Arena sa nachádza v slovenskom meste Trnava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Kuto Apartman Trnava

9,1

Kuto Apartman Trnava

Ubytovanie (Apartmán) Kuto Apartman Trnava. Apartmán Kuto Trnava sa nachádza v Trnave, 29 km od od Senca. Ponúka ubytovanie s balkónom, bezplatným Wi-Fi a výhľadom na mesto. Ubytovanie Kuto Apartman Trnava sa nachádza v slovenskom meste Trnava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartament T&Hos

9

Apartament T&Hos

Ubytovanie (Apartmán) Apartament T&Hos. Apartament T&Hos sa nachádza v Trnave. Z apartmánu sa naskytá výhľad na mesto a je vzdialený 39 km od Pezinka. Ubytovanie Apartament T&Hos sa nachádza v slovenskom meste Trnava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Saint Michael

9

Saint Michael

Ubytovanie (Hotel) Saint Michael. Ubytovacie zariadenie Saint Michael sa nachádza v Trnave a má bar. V hoteli máte k dispozícii bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Saint Michael sa nachádza v slovenskom meste Trnava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Central Apartment Trnava

8,9

Central Apartment Trnava

Ubytovanie (Apartmán) Central Apartment Trnava. Tento moderný a priestranný apartmán sa nachádza v historickom centre Trnavy, 600 metrov od Katedrály svätého Mikuláša. Ubytovanie Central Apartment Trnava sa nachádza v slovenskom meste Trnava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Dream

8,8

Hotel Dream

Ubytovanie (Hotel) Hotel Dream. Hotel Dream sa nachádza v historickom centre Trnavy a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a parkovanie zadarmo. Ubytovanie Hotel Dream sa nachádza v slovenskom meste Trnava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Holiday Inn Trnava

8,7

Holiday Inn Trnava

Ubytovanie (Hotel) Holiday Inn Trnava. Hotel Holiday Inn sa nachádza oproti Trnavskej univerzite, len pár metrov od katedrály sv. Jána Krstiteľa. Ubytovanie Holiday Inn Trnava sa nachádza v slovenskom meste Trnava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Oáza

8,7

Penzión Oáza

Ubytovanie (Penzión) Penzión Oáza. Penzión Oáza sa nachádza cca 700 metrov od centra Trnavy. Svojim hosťom ponúka bezplatné strážené parkovisko vo dvore. Ubytovanie Penzión Oáza sa nachádza v slovenskom meste Trnava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel EMPIRE

8,7

Hotel EMPIRE

Ubytovanie (Hotel) Hotel EMPIRE. Hotel EMPIRE sa nachádza v blízkosti historického centra Trnavy a ponúka bezplatný vstup do posilňovne i tenisovú halu. Ubytovanie Hotel EMPIRE sa nachádza v slovenskom meste Trnava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartament Arboria

8,6

Apartament Arboria

Ubytovanie (Apartmán) Apartament Arboria. Apartament Arboria sa nachádza v Trnave v Trnavskom kraji a ponúka balkón a výhľad do záhrady. Apartmán je vzdialený 31 km od Pezinka. Ubytovanie Apartament Arboria sa nachádza v slovenskom meste Trnava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion Marriot

8,5

Penzion Marriot

Ubytovanie (Penzión) Penzion Marriot. Penzión Marriot v Trnave ponúka 1-hviezdičkové ubytovanie s terasou. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi a súkromné parkovisko za príplatok. Ubytovanie Penzion Marriot sa nachádza v slovenskom meste Trnava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Premier

8,4

Hotel Premier

Ubytovanie (Hotel) Hotel Premier. Hotel Premier sa nachádza v pokojnej časti centra Trnavy, hneď vedľa synagógy a len 200 metrov od Trojičného námestia. Ubytovanie Hotel Premier sa nachádza v slovenskom meste Trnava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartment TT8

8,4

Apartment TT8

Ubytovanie (Apartmán) Apartment TT8. Apartmán TT8 sa nachádza v Trnave a ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Z apartmánu sa naskytá výhľad na mesto a je vzdialený 29 km od Senca. Ubytovanie Apartment TT8 sa nachádza v slovenskom meste Trnava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

IMPIQ Hotel

8,2

IMPIQ Hotel

Ubytovanie (Hotel) IMPIQ Hotel. Nový a moderne zariadený hotel Impiq sa nachádza v tichej oblasti v blízkosti centra mesta. Ubytovanie IMPIQ Hotel sa nachádza v slovenskom meste Trnava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Lux

8,2

Penzión Lux

Ubytovanie (Bed and breakfast) Penzión Lux. Penzión Lux sa nachádza na okraji Trnavy a je ľahko dostupný z diaľnice D1. Ubytovanie Penzión Lux sa nachádza v slovenskom meste Trnava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión SESSLER ***

8,1

Penzión SESSLER ***

Ubytovanie (Penzión) Penzión SESSLER ***. Penzión SESSLER *** s reštauráciou, barom, spoločenskou miestnosťou a záhradou sa nachádza v Trnave. Ubytovanie Penzión SESSLER *** sa nachádza v slovenskom meste Trnava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Barbakan

8

Hotel Barbakan

Ubytovanie (Hotel) Hotel Barbakan. Hotel Barbakan sídli v historickej budove v historickom centre mesta a ponúka à la carte reštauráciu, klimatizované izby a suity so súkromnými kúpeľňami a... Ubytovanie Hotel Barbakan sa nachádza v slovenskom meste Trnava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Max Plaza

8

Hotel Max Plaza

Ubytovanie (Hotel) Hotel Max Plaza. Hotel Max Plaza sa nachádza v centre Trnavy, 400 metrov od katedrály Jána Krstiteľa a 450 metrov od Trojičného námestia. Ubytovanie Hotel Max Plaza sa nachádza v slovenskom meste Trnava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion Holiday

7,9

Penzion Holiday

Ubytovanie (Penzión) Penzion Holiday. Penzión Holiday sa nachádza v centre historickej Trnavy. Je vzdialený len 200 metrov od malebnej Katedrály sv. Jána Krstiteľa a gotického Kostola sv. Ubytovanie Penzion Holiday sa nachádza v slovenskom meste Trnava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel SPECTRUM

7,9

Hotel SPECTRUM

Ubytovanie (Hotel) Hotel SPECTRUM. Hotel Spectrum sa nachádza v Trnave a ponúka vám priestranné moderne zariadené ubytovacie jednotky s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie Hotel SPECTRUM sa nachádza v slovenskom meste Trnava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Grand

7,9

Penzión Grand

Ubytovanie (Bed and breakfast) Penzión Grand. Penzión Grand sa nachádza 500 metrov od historického námestia v Trnave, v tichej bočnej ulici. Ponúka 2 izby a 2 apartmány, kde strávite pokojnú noc. Ubytovanie Penzión Grand sa nachádza v slovenskom meste Trnava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion Panorama

7,8

Penzion Panorama

Ubytovanie (Penzión) Penzion Panorama. Penzión Panorama sa nachádza v Trnave a ponúka bar. Všetky izby poskytujú kuchynku, káblovú TV s plochou obrazovkou a súkromnú kúpeľňu. Ubytovanie Penzion Panorama sa nachádza v slovenskom meste Trnava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

apartmán jeruzalemská

7,7

apartmán jeruzalemská

Ubytovanie (Apartmán) apartmán jeruzalemská. Apartmán jeruzalemská sa nachádza v Trnave a ponúka spoločný lounge a terasu. Ubytovanie s výhľadom do záhrady je vzdialené 39 km od Pezinka. Ubytovanie apartmán jeruzalemská sa nachádza v slovenskom meste Trnava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Sheyly´s

7,6

Sheyly´s

Ubytovanie (Hotel) Sheyly´s. Hotel Sheyly's sa nachádza priamo v centre Trnavy, len 300 metrov od pešej zóny a železničnej stanice. Ubytovanie Sheyly´s sa nachádza v slovenskom meste Trnava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartment na Šafárikova

Apartment na Šafárikova

Ubytovanie (Apartmán) Apartment na Šafárikova. Apartmán na Šafárikova sa nachádza v Trnave a ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie s výhľadom na mesto je vzdialené 40 km od... Ubytovanie Apartment na Šafárikova sa nachádza v slovenskom meste Trnava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

RELAX ubytovacie sluzby

RELAX ubytovacie sluzby

Ubytovanie (Penzión) RELAX ubytovacie sluzby. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a výhľad do záhrady. Navštíviť môžete záhradu a terasu. Všetky izby v penzióne sú vybavené šatníkovou... Ubytovanie RELAX ubytovacie sluzby sa nachádza v slovenskom meste Trnava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmen Hospodarska

Apartmen Hospodarska

Ubytovanie (Apartmán) Apartmen Hospodarska. Apartmen Hospodarska is situated in Trnava. The accommodation is 44 km from Bratislava. The apartment also has 1 bathroom. Ubytovanie Apartmen Hospodarska sa nachádza v slovenskom meste Trnava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartment C47

Apartment C47

Ubytovanie (Apartmán) Apartment C47. Located in Trnava, Apartment C47 provides accommodation with a balcony and free WiFi. The property features city views and is 28 km from Piešťany. Ubytovanie Apartment C47 sa nachádza v slovenskom meste Trnava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Moderný apartmán v historickom centre Trnavy

Moderný apartmán v historickom centre Trnavy

Ubytovanie (Apartmán) Moderný apartmán v historickom centre Trnavy. Moderný apartmán v historickom centre Trnavy sa nachádza v Trnave. Ubytovanie má balkón. V apartmáne máte k dispozícii TV s plochou obrazovkou a 1 spálňu. Ubytovanie Moderný apartmán v historickom centre Trnavy sa nachádza v slovenskom meste Trnava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Studio v Malom Rime

Studio v Malom Rime

Ubytovanie (Apartmán) Studio v Malom Rime. Byt v Malom Ríme sa nachádza v Trnave. Tento apartmán ponúka ubytovanie s terasou. Súčasťou apartmánu je kuchyňa. Ubytovanie Studio v Malom Rime sa nachádza v slovenskom meste Trnava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Krásna slnečná izba v Cíferi na Karlovom dvore

Krásna slnečná izba v Cíferi na Karlovom dvore

Ubytovanie (Apartmán) Krásna slnečná izba v Cíferi na Karlovom dvore. Krásna slnečná izba v Cíferi na Karlovom dvore is located in Trnava. The property is 37 km from Piešťany and free private parking is featured. Ubytovanie Krásna slnečná izba v Cíferi na Karlovom dvore sa nachádza v slovenskom meste Trnava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Trnava

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 48 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Trnava. Mesto Trnava je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.